» »

Half-Life 2 nominiran za 5 nagrad. TV Video Games Awards 2004

1
2
»

Gigabit ::

"DOOM je za nočne more kar HL2 ni je pa za mal tko kdaj za igrat(po domače pri HL2 ti nč ne psihira pa ni tazga adrenalina). "

Men Doom3 nič ne psihira, mogoče sem premalo otročji oz. premal vzburljiv za razne neumnosti, ki skačejo po ekranu. Me pa vsekakor bolj privlači HL2 že zarad tega, ker ima igra v sami vsebini več vložene inteligence kot 50 Doomov 3 vkup.

"Mogoče ste že upazil da sm za DOOM. Lohka vam povem da DOOM teće čisto lepo na 1G procesorju in grafiki ranka radeon9550 al se nizji pa se nekaj je res"

Ne dela pa Doom3 na nobeni grafikulji brez podpore DX9. V primerjavi s HL2, ki teče na DX7 grafikuljah, ki so že stare prek 5 let, je tvoja pripomba z novejšim radeonom 9550 prav hecna. Pa tudi glede procesorja je za Doom3 minimum 1.5GHz, medtem ko je za HL2 1.2GHz. Na splošno je HL2 bolj flexibilen (pa ne le od Doom3, pač pa kar od večine današnjih špilov), bolj igrabilen, mnogo bolj tehnično izpopolnjen na vseh nivojih in ima dosti večjo vrednost ponovnega preigravanja, brez potrebe po večigralstvu, medtem ko bi Doom3 brez slednje opcije še prej bil pozabljen.

TEDY ::

@Gigabit
Zakaj je potem DOOM3 delal na mojem GF4mx460, ki še dx 8 ne pozna

jest10 ::

Gigabit:
Ne bodi tako siguren!
D3 dela na voodoo2

Arto ::

Če ga pa špilaš na na takih low nastavitvah, pol pa še tisto osvetljevanje odpade, pol je pa sploh brezveze.

Mavrik ::

Dečki, Doom 3 dela na OpenGL.
The truth is rarely pure and never simple.

Gigabit ::

Se opravičujem, pogledal sem le minimalne zahteve za Doom3 na uradni strani in med njim je bil DX9...

keko ::

To kar je gigabit napisal je čista resnica!

En konstruktivn odgovor.

TEDY ::

DOOM3 dx 9 uporablja LE za zvok
;)

ejga40 ::

DOOM3 popoln dolgčas.Kaj pomaga grafika, če je tema?
HL2 do sedaj super, pa tudi sama zgodba ni brez vsebine. Malo me spominja na igro SIN, katero bi lahko nekdo preuredil.
Moj vrstni red:
- COLL OF DUTY
- HL2
- FAR CRY
- DOOM3
- MOHAA
- HL1
- DEUS EX 1
- UNREAL 1
- SYSTEM SHOCK 2
In mati 1st person streljačin SIN
Ni važno kol`k si star ampak kol`k s`neumen!

lunamit ::

Ejga ti pa mal zamešu a ne?

SIN NIKAKOR ne more bit pred Unreal 1.
CALL of Duty je tud bil ščiš, saj ne moreš nič narediti drugače kot je za to predvidela skripta. Skratka precej dolgas.

Aja glede DOOM3 pa to! Na mojmu bartonu 2500+ 512MB + GF4200 TI teče na 800X600 high med 35 in 60 FPS.
To je več kot na far cry 1024 medium, da o high ne govorim.

Tako da ne jokat kako je hardversko zahtevna, samo pravi hardver je treba met (nvidia ne ATI) pa je.
There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life II (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Igre
1677112376 (2991) opeter
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456517 (3395) TheBlueOne
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518737 (7146) oo7
»

Half-Life 2 nominiran za 5 nagrad. TV Video Games Awards 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
595494 (5494) ejga40
»

ATi v Half-Life 2 pomete z nVidio (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
837675 (7675) norvalk

Več podobnih tem