» »

Najboljša igra

Najboljša igra

1
2
3

krneki0001 ::

jap na fallout 1, 2 in fallout tactics sem pa čist pozabu - te tri špile sem tut kr nekaj let igral, da sem prišel do konca (tko kake 2 do 3 ure na mesec).

El Nino ::

Pa COD2, legendaren špil. Pri single playerju mi je najboljš to, da je daljši in ima neko zgodbo, ne pa da ga v 3 dneh končaš kot COD4 :\ .
Najboljš je pa itak multiplayer.
Hej mali opala, kej si headshot fasu, a? >:D >:D

m4d_m4n ::

Moji najboljši gejmi:
Master of Orion 2, Jagged Alliance 2, Warcraft III ROC in TFT, World Of Warcraft (prenehal zaradi odvisnosti in raidanja) upam da bo prihajajoči Starcraft II tut padu na tole listo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m4d_m4n ()

armiano ::

Moji best špili : stronghold, stronghold crusaders, stronghold 2, halo, king of the road te so mi špili še nekak najbl.. Zaka stronghold? Ker rad igram take strateške igre kjer ti vodiš svojo vojsko, ljudstvo se boriš proti drugih kraljev, sovražnikov ter vrneš v žvljenje srednjega veka. Čeprav igranje ni ravno enostavno mi je useeno špil cool, ker kot sem že rekel si ti "lord " in se probaš odrezati čim bolje. Halo zakaj? Čeprav nerad igram veliko strelskih špilov mi je ta ostal najbolj priljubljen zato, ker je malo drugačen od drugih razlikuje se od tega da pri večini strelskih iger si na zemlji npr cod2, cod4, css.. Tukaj pri halo si pa v vesolju in nisi človek temveč si pol robot pol človek boriš se proti raznih alianov do kakšnih čudnih zverinic. King of the road.. Ta pa zato, ker se uživiš v vlogo driverja kamijona ali avtomobila prevažat moraš robo z enga mesta na drug s tem dobivaš denar in izboljšuješ svoje vozilo. Dost realen špil zarad tega mi je še posebej ušeč. To bi blo to!
Lp! :d
life : live it !

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

aron ::

kaj menite v tej igri samo nevem če bom točno napisal: world of warcraft ali je res da ta igra hitro zasvoji osebo

PrimozR ::

Popolnoma offtopic, ampak ja, če si weak. Ljudje pač hočejo izkoristiti zakupljen čas igranja.

Ne da bi se nekaj hvalil, a IMO bi me WOW zelo težko zasvojil - nisem tak človek, ne maram špilov po vrhu sem pa še len.

Lawler_ ::

Najbolš sta mi bla Aliens vs Predator 2 pa Half Life 2. Res dobro vzdušje.
Kar pa zdej igram je pa samo COD4 Multiplayer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lawler_ ()

nuclear ::

max payne, half life serije.. omfg sam lah rečem. to si komaj čakal, da nadaljuješ po kosilu, po večerji, do poznih jutranjih ur.

pričakovano: max payne 3, max payne MOVIE( :P), half life 2 ep 3, alan wake
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

astrofizik ::

Ja ej zaka pa ne kr hl3? ja pa max payne je tut res fajn... hitr sde ga ubrne, sicer.

ahac ::

Ja ej zaka pa ne kr hl512?

Mogoče zato, ker je ep2 dost bližje izzidu. HL3 pa še ni bil napovedal in tudi še dolgo ne bo...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LordTado ::

hl1 je bla revolucija,hl2 tudi,pa če bo hl3 bo verjetno isto:)tako da najprej serije hl-jev,potem pa kake igre ki majo not kej posebnega ne klasični shooter,recimo turok z dinozavri ali kaki bioshock itd...

destroyer2k ::

astrofizik

Verjem mi da si ne želiš hl3, da gredo delati kmalu bolše je da so epizode. Da razložim prvo kar je tu problem, da igro dela valve, tako da bi izzid se zelo dostikrat prestavil (kar ni slabo, ampak še dlje čakaš), druga stvar katera je problem da valve more naredit nov source pogon za half life 3 (tako da spet tukaj že sam pogon bi dosti dolgo delal) in največji problem je pa to, da vse skupaj bi čakal na half life 3 okoli 4 leta ali več. Drugače so misli iti delat hl3, ampak so raje šli episode, kot sem naštel gorih predolgo bi delal čisto novi hl.

Planetarium ::

Enemy territory.. res da je spil izsou res veeelik cajta nazaj ampak se zmeri. Glede na to da je bla igra zastonj kot nekaksn dodatek ter da ze dost cajta ni bla updejtana je za mene najboljsi fps mp spil. Igrou sm ze res dost fps mpjev vendar tazga teamworka, gameplaya ter res truda ki ga mors ulozt da nardis kej pozitivnga nism zaslediu u nobeni od znanih iger. Aja pa s tem ne mislm publica, ampak da nageekas spil do enga skill levela. Takrat selem pogruntas zakva se u resnici sploh gre. Edino kar je negativno je punkbuster ki s temi tanovmi updejti prov ze najeda. Dost folka ne more dobit stable 125fpsjev z quadcorom pa je spil cpu based in to sam zarat teh blesavih procesov ki zgleda totalno zabijejo delovanje :P

Dead_Eye ::

Hmm, Archimedean Dynasty.

Za takratne čase revolucionaren pogon, ravno prava mera med pustolovščino in akcijo, odlična zasnova, še boljša zgodba, se prav vidi, da so se avtorji potrudili in ustvarili neverjetno vzdušje.

Glede strategij ne morem mimo Dune 2 in seveda Starcraft-a, prva začetnik RTS, druga še vedno najboljša do danes...

Veliko časa sem preživel tudi za poteznimi strategijami, npr. Civilization in igro, ki jo še danes igram, Master Of Orion 2 - super igralnost, ravno prava meja med makro in mikroekonomijo in najpomembnejše, lahko igraš neštetokrat in vedno poteka drugače....


Najboljša igra za 2 igralca je Puzzle Bobble, igra je preprosto genialna. Nikoli ne zastara in nudi ure in ure zabave... :)
The one and only

iNooby ::

Moj najboljši špil je San Andreas
plusi:
-zgodba
-misije
-gengsteri so face(homiji),se fajn nasmeješ fool :D
-svoboda

minusi:
-jih ni

drugač pa svaka čast razvijalcem.kolko dela je potrebno zapravit za tako igro zamislite si...
Haters gonna hate...

BlueKnight ::

Moj najbolši špil je Torment. Moja prva kupljena špila, in definivno najbolše zagonjenih 10 jurjev. Odlična zgodba, izpijeni karakterji in najboljši dialogi od špil sploh. Edini minus je da ko ga obrneš petič ni več tako zanimiv ;)

Špil ki ga igram zadnja leta je pa DotA (mod za WC3). Nikoli se je ne naveličaš, še vedno je užitek pwnat n00be in proje...
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

mesoreznica ::

Najboljša single player igra je bila:

1. Deus EX:

+za svoj čas odlična grafika
+fantastična zgodba
+konstantno nadgrajevanje akterja z augmenti
+relativno dolga igra

2. Frontlines: Fuel of War

+dobra grafika
+zanimiva ideja glede zgodbe (borba za gorivo, nuklerne explozije v bližini etc)
+milion gizmotov (mali helikopterčki, avtomobilčki z explozivom na daljinsko vodenje, roboti z vgrajenimi strojnicami)
+možnost vožnje z tanki, oklepniki, helikopterji

3. COD 4

+odlična grafika
+fantastična zgodba (predvsem menjavanje akterja med različnimi enotami)
+vloga sniperja je bila izjemna, skrivanje, bežanje etc
+optimiziran špil ki dela na povprečnih sistemih odlično

4. Crysis

+ bolano dobra grafika
-grafika prezahtevna za večino sistemov
+ preklopi med power modi za telo

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

KingTom ::

Jas najraje špilam cod2 preko xfireja pa bully pa nfs underground2 pa nba live čisto vse dele. call of duty sem najpej igral preko single playera pa mi je kolega priporočo preko multi playera. Od takrat pa igram skos mp. Nekaj krat sem moral tudi nehati ker mi foter ni pusto;(( samo me je skos vleklo nazaj. recimo včeraj sem spet začel:D, zakaj? Zaradi dobre grafike, igralnosti, ker lahko igraš z drugimi in si nabiraš skill... Bully rad igram zato ker vsebuje skoraj vse stvari kot gta samo da hodiš tudi v šolo pa čisto drugačna zgodba je. Bistvu ti predstavi življenje srednješolca. To kar jaz z jesenjo postajam. nfs underground pa zato ker mi od takrat naprej ni niti en nfs bolši. NBA live igram ker sem nor na košarko in ker jo tudi treniram!



LP KingTom

1024 ::

unreal tournament 2003 - akcija akcija akcija - najbolši UT
CODi so bli precej dobri vsi.
Serious Sam (1) / Samo Resnik - Smeh smeh smeh
DYNA BLASTER FTW
Fish knows everything.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 1024 ()

xtrEeme ::

Prince of Persia, Prince of Persia 2 ,Half life, FIFA 98 in pa seveda Mafia z neverjetno zgodbo in igralnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrEeme ()

molotov ::

uh kaj sm se spomnil zdej..
Ena od najbolših iger kar sm jih igral: Grim Fandango.

To je 10 let stara igra, avantura z genialno zgodbo, izvirnimi stopnjami in humorjem. Dogaja se v med svetom živih in mrtvih. Liki pa so v stilu noir...

skratka nekaj posebnega ;) legenda z eno besedo

edit: link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: molotov ()

janko5213 ::

doom 3 zame najstrasnejsa igra vseh casov.Pa NHL zto k je v njej hokej pac

Lama ::

Meni pa je Rome : TW cool, ker so full hude enote, 3D bitke ... :)

Lp, Lama

Raw ::

Z vrh glave, v svojem času popularnosti:


    Quake 2
    UT2004
    Richard Burns Rally
    CoD
    Lineage 2


Trenutno pa ... nič omembe vrednga.
I am what I am and I do what I can

Samek1337Q ::

hh.

Singl: Mafija, igralnost ter zgodba sta me prevzeli ;)
Multi: CoD2, čeprav tile cracked serverji totalno uničujejo sceno, zato pa igram samo fw-je in cb-je.
Multi #2: CoD4, dBEST.

Waiting for: Call of Duty Modern Warfare 2 ( 196dni )

ziga1990 ::

vsi deli GTA-ja,vse kar se tice letenja in strategije se posebno vsi deli total war-a.
Offtopic:
Pricakujem:nov PC ker je trenutni v k***u pa se udar strele ga je mal zdelu)

Invictus ::

Definitivno je najboljša

Tie Fighter - res dobra atmosfera, kjer dobiš občutek da si del velike mašinerije.

IL2 1946 - Dobra ww2 simulacija, sploh ko igraš na internetu

S.T.A.L.K.E.R - Ni ga čez Černobil

Wing Commander - prvi 4 so zakon, zadnji je bolj tako tako

LP I.

barocco ::

cod 2, cod4 , cod -world at war , crysis ,fallout 3 assasin creed( super narejena igra, malo grafično požrešna), da ne govorim o seriji hitman-a(super zgodba, ne vem kaj tolk časa delajo da ni novga dela), splinter cell vsi deli , pa gta san andreas in gtaIV(ga še nisem preigral,far cry 2 in legendarna 1 grafično v tistem času superca(pač stvar okusa), brothers in arms serija-čeprav je hell"s highway najboljša(grafika UI...) DA ne pozabm stalker-ja oba dela! za ljubitelje športa pa mi je osebno všeč PES9 ,GRID(SUPER GRAFIKA,malo preveč požrešna ampak ! OSEBNO IMAM dvojedrni procesor AMD4800+AM2 nad 2.5ghz in kakšno GIGABYTE OC 8800gt 512Mb PRAV LEPO LAUFA)! ZA LJUBITELJE 3OSEBNIH GROZLJIVK PA PRIPOROČAM ALONE IN THE DARK(SUPER ZADEVA) IN SEVEDA SILLENT HILL- HOMECOMING! TO je del iger ki sem jih preigral zadnje čase in so mi ostale v spominu po GRAFIČNI PLATI , ZGODBI ,UI..!SEM PA V DOBRIH 9LETIH preigral veliko iger ,ki pa so bile za tisti čas kot sedaj crysis ali kaka druga igra PA LEP POZDRAV VSEM igralcem iger in uživačem nasploh,barocco8-)

barocco ::

kaj menite v tej igri samo nevem če bom točno napisal: world of warcraft ali je res da ta igra hitro zasvoji osebo

JE dobra igra ampak moraš bit tip k so ti všeč take zvrsti igre. jaz osebno sem jo probal pa mi ne potegne ,sem len ...
probaj pa boš videl

miha96 ::

GTa 4 je full dobra igra. Js so mam n pc-ju. Prek lana al pa neta je zelo dobr igrat ker maš vlik nodov(detmatch, igraš prot mafiji, dirkaš...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miha96 ()

Tomozuki ::

Hm, se ne morem odločiti za najboljšo. V moj ožji izbor pridejo:

- Splinter Cell serija
- Hitman serija
- Command & Conquer serija (tiberijska analogija jasno)
- Stalker (pomoje sem jo preigral 4 krat)
- Half Life serija (brez primere)
- Crysis
- Bioshock
- Mirror`s Edge
- Mass Effect (Star Wars je proti tej igri pocukrana limonada)
- Fahrenheit (izjemna zgodba)
- Mafia
- Grand Theft Auto serija
- Call of Duty serija
- Operation Flashpoint
- Unreal serija in Tournamenti
- Battlefield serija

Našlo bi se verjetno še marsikaj pa se trenutno ne spomnim...

redarmy ::

Men so pa ful dobre igre:

-Call of duty (valda vsi)PC
-ratchet and clank (vsi)PS2
-C&C (Red alert 2,...)PC
-GTA serija PC in PS2
-Desperados 1 in 2 PC
-NFS MW PC
-Test drive PC
-UT2004
-Battlefield
-Lego star wars 2 (smešna) PC
-C&C Yuri's revange PC
-Max Payne 2 in 1 PC
-Sega igre (stare ampak dobre) PC
in še kšna se najde

redarmy ::

EJ a MI lohk da kšn nasvet kera igra je podobna kt GTA in MAfia?tko da delaš msije se strelaš (svoboda).

T-h-o-r ::

scarface: the world is yours, just cause, merceneries 2
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BOCo. ::

EJ a MI lohk da kšn nasvet kera igra je podobna kt GTA in MAfia?tko da delaš msije se strelaš (svoboda).


Just Cause

redarmy ::

OK tenks:)

masterpsi ::

- UFO1,2,5:Afterlight
- Half Life2,EP1,EP2,Portal
- COD1:United Offensive (multiplayer)
- Crysis & Warhead
- Quake 3 (multiplayer)
- Unread Tournament 1 (SP)
- Interstate 76 (nekoč...)
- Stargatewars (MMORPG - totally addicted)

Vse so mi bile v svojem času najboljše, trenutno je Crysis :)

galu ::

Kaj, a nihče več ne špila Unreal Turnament 3 & 2004?:'(

redarmy ::

ja jest igram UT 1 in 2004 pr enki se matram unga xana premagat

Tomozuki ::

Uuuu, Interstate 76... ta bi si že tudi zaslužil kakšen remake :)

Galaxy ::

Najboljša igra?

vrjetno GTA IV. Preprosto preveč uživam :)

__Devil__ ::

men tudi gta4, najjači mi je da se furam z avtom, pa ko vidim da je gužva na cesti samo streljam iz avta, pol pa tak vse avte raznese :D

redarmy ::

Ej kok je velik gta 4 CCA?

Bolf3nk ::

Ej kok je velik gta 4 CCA?

http://tinyurl.com/mtgqkz

Berserker ::

Zdaj si pa frajer ker si mu to pokazal , glej sej nekateri ljudje prek gogola najdejo slotech pa potem tu vprašajo, če ne pa na drugih straneh kjer bi mu enako odgovorili.

matej_jack ::

glej sej nekateri ljudje prek gogola najdejo slotech pa potem tu vprašajo, če ne pa na drugih straneh kjer bi mu enako odgovorili.

Ja in pol maš teme v stilu uporabnika _Devil_. Kar naj se taki 11 letniki naučijo uporabljati google/bing/yahoo, zahtevnejša vprašanja pa lahko brez problema postavijo tukaj.
System Requirements je napisan praktično povsod, kjer je igra omenjena.

Mipe ::

Civilization. Zakaj? Ker je na vrhu vseh lestvic najboljših iger vseh časov.

galu ::

Prototype. Ker je gameplay zakon!8-)

Berserker ::

NIč posebnega , stiskanje enega knofa za skakat drugega za teps tretjega za specialke pa tako dalje, skoraj kopirano z kakšnega Pop ali gow.

Golden eye ::

Hude špile:
Monkey island 3 (tud 1 in 2 zlo vredu) - Super pustolovščina, velik humorja, dobra zgodba, igra se z miško
Heroes of might and magic 1,2,3 - taktika, strategija, velik možnosti igranja igre
Project IGI - dobra FPS igra - kr teška
Deus ex - brez besed :)
Half life 1 - zelo dobra igralnost
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536956 (14975) msms
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237558 (23274) Sc0ut
»

Največkrat preigrane igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
727618 (5344) Engineer_SLO
»

kaj manjka pri igrah

Oddelek: Igre
372653 (1813) Pdove05
»

Najboljše igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
627648 (5929) Azzi

Več podobnih tem