» »

Slovenski MultiMedijski Festival v Krškem

Slovenski MultiMedijski Festival v Krškem

Slo-Tech - Na Slo-Techu mnogokrat poročamo o raznih dogodkih, izobraževanjih in na sploh pestrem "hekerskem" dogajanju v Ljubljani in nemalokrat je komentar, da ste Slo-Techerji neznansko žalostni, ker se kaj podobnega ne dogaja v vaši lastni vasi, trgu ali mestu. No, enkrat za spremembo se:

Slovenski multimedijski festival SIMMF - je namenjen vsem kreativnim ljudem, ki se izražajo tako, da pri svojem ustvarjalnem delu uporabljajo različne medije in jih združujejo v celoto.

Radi bi jim ponudili možnost, da nam posredujejo svoje sporočilo v okolju, ki je odmaknjeno od urbanih središč, kamor po prepričanju takšne vrste umetnost sodi, a vseeno v okolju, ki se ponaša s svojo bogato umetniško in kulturno tradicijo.

Festival nastaja v produkciji Zavoda AVK (za avdiovizualno konfekcijo) in koprodukciji Mladinskega centra Krško. Več na domači strani.

7 komentarjev

mazy ::

Tole je okol 10km od mene oz. slo bliz moje šole in nism sploh vedu da se kej dogaja.
zelo me mika jet sam tematika je mal taka tuja mi.
mogoče.

minmax ::

mazy: idi v svet. vidu boš svašta stvari, ki sploh še ne veš, da te zanimajo. če ne prej se ti bo to zgodil, ko boš šel študirat. priprava pa ne škodi.

mazy ::

minmax, boš mogoče tudi ti tam?

minmax ::

na žalost neki opravki v ljubljani. ampak bodo pa nekateri drugi iz kiberpipe

TommyLee ::

Mrbit grem pogledat kej nasledn tedn. Pa itq nimam daleč, prbližn 1km ;)
www.dornik.si

mazy ::

TommyLee, greva skupaj?

TommyLee ::

Lahk ja. Se jutr v šoli zmenma!
www.dornik.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prirejen GPS signal zlahka prevara človeškega voznika

Oddelek: Novice / Varnost
198563 (5986) GizmoX
»

Microsoftova umetna inteligenca blesti v Ms. Pac-Manu

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
267204 (4858) Isotropic

Polarix - naravno zdravljenje

Oddelek: Loža
105082 (4925) zee
»

Razdalja med domom in službo

Oddelek: Na cesti
153652 (2959) Arctander
»

Postavitev strežnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
203275 (2954) Janac

Več podobnih tem