» »

Obvestilo

Obvestilo

Jaz - Zaradi še vedno visoke uporabe @email.si e-mailov, vas ponovno obveščam, da zaradi nepripravljenosti siola, da bi uredil DNS reverse lookup, pošiljanje emailov z našega serverja na email.si NE DELUJE. Do rešitve tega problema uporabljajte druge naslove... In ponovno: Skripta za prijavo RAZLIKUJE VELIKE in male ČRKE. Zato le-te pišite TOČNO tako, kot ste jih napisali pri vnosu novega uporabnika (z vsemi VELIKIMI in malimi ČRKAMI ter PRESLEDKI vred). Zahvaljujemo se za razumevanje.

5 komentarjev

JLP ::

Kakšna nepripravljenost neki. Men se zdi da le ne znajo to uštimat, nesposobneži pr SiOLu.
Pa vsak spodobn ISP u svetu ma to uštiman razn SiOL. Kakšna konkurenca nam neb škodvala.

PaJo ::

To itak, samo bomo se cakali nekaj cas prej ko bo dobil pametno konkurenco;(
Drugace pa sem probal poslat email iz nasega streznika na en @email.si naslov pa je slo. No upam da bo vseeno delalo:D

andrej ::

a lahko vprasam zakaj rabite reverse lookup?

JeDo ::

Ma ja zgleda majo al sendmail al pa postifix tako urejen, da pogleda nazaj na e-mail.si ce sploh obstaja taka domena, in ce ne obstaja avtomatsko zavrne e-mail, in ker vsi vemo da imajo na email.si en velik load na masini po vsej verjetnosti zaradi preobremenjenega streznika, stvar pocepne, potem pa v dolocenem casovnem intervalu mail streznik sploh ne poizkusa kontaktirati emailovega streznika in zato mail sploh ne pride do tocke, v kateri bi bil deliveran. To se seveda da odklopiti, kar pa vcasi rezultira nad zasicenostjo in preobremenjenostjo lokalnega streznika, kar pa sigurno ni dobro, bolje je da je tako.

upam da sem ti obrazlozil ... andrej.

lp JeDo

PS: primoz ker mail server mate postifix al sendmail(mi mamo slednjega pa je za enkrat OK)

PaJo ::

Uprabljamo Sendmail, pa izgleda da zdaj le deluje ok.
Glede revers DNS-a je pa tako da ce mas to porihtano se stvari malce lazje najdejo nazaj in ne vidis samo teg utrujajocih IP-jev:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

email.si

Oddelek: Loža
466558 (3509) Ales
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216476 (13158) the_unborn
»

email.si problem s prijavo

Oddelek: Omrežja in internet
304028 (3566) bradek
»

Email.si spet med živimi

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
132786 (2786) |CyGNUS-x
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96264 (6052) hanuman

Več podobnih tem