» »

Za zelence v hardverskih poslih

Za zelence v hardverskih poslih

The Tech Zone - Če še nimate izkušenj v razdiranju in sestavljanju računalnika, vam bo ta članek prišel še kako prokleto prav. Tukaj je, korak za korakom, v šestih straneh razloženo, kako iz kupa komponent sestaviti popolnoma delujoč računalnik. Zelo priporočljiv ogled. Verjemite mi, ko boste prvič razstavili / sestavili računalnik, vas bo potegnilo noter. Kmalu ne boste morali več živeti brez tega. Vsaj jaz nisem mogel .

9 komentarjev

Paramedic ::

Hja, js sm že tak zasvojen, da si kupujem komponente samo zato, da bi jih not vgrajeval.[:]>:D

Mate ::

Sergio Definitivno nisi edini!

Tjulenj ::

paramedic: pomojem vecini poznan obcutek... k je tok fino, odpret skatlo/vrecko, pa je kr en tak poseben vonj, po svezi, dobri komponenti... aahhhhhh :D

NiggerBob ::

jao meni, kulele, PROKLETO zemljo, što si me rodila:D...PROKLETO????....morda PREKLETO....lol:D

undefined ::

hmm, zanimivo...

Mate ::

Tjulenj... Tisto je vonj po ozonu, sicer ne vem zakaj je tam, samo mislim da tisto je ozon

undefined ::

Vonj po ozonu nastane šele ko je naprava enkrat vključena in laufa (beri: se nekaj iskri). Novo-pakirana naprava pa nima popolnoma nobenega vonja po ozonu, temveč le po barvah, lakih, etc..

Loki ::

Ful poucen clanek.

b4d ::

Ja poznam ga, ki sm včjeri glih čistu CD-ROM pogon>:D8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB Boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
271869 (737) solatko
»

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9715501 (13318) anketar
»

Domači videonadzorni sistem z pomočjo spletnih kamer

Oddelek: Zvok in slika
133863 (2022) Pesimist
»

Problem z grafično (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
506453 (5818) him

Več podobnih tem