» »

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik

Ali bi mi kdo od vas sestavil nov računalnik

«
1
2

alese ::

Kupujem nov računalnik, rad bi našel nekoga, ki bi mi sestavil računalnik na podlagi kupljenih komponent, novih. Matično, procesor pa te kablčke, same diske pa dvd je v končni fazi lahko sam. Trgovcem ne zaupam, ničesar ne trdim, ampak moje osebno prepričanje je, da večina naredi tako, da meni podturijo stare zadeve ali popravljene, novo pa vzamejo zase. Računalnik se mi je dosedaj še zmerom pokvaril po določenem času. Če je tukaj kak tak prosim ZASEBNO SPOROČILO. bodi iz lj ali okolice proti grusplju.lp

jype ::

Pomoje ti lahko pomagamo, da sam to storiš. Praktično nobene reči se ne da narobe sestavit, ne da bi postal nasilen. Če boš kupil box cpu, bo zraven že hladnilnik z ventilatorjem, ki ima pravilno nameščeno hladilno pasto, procesor na podnožje se tudi danes težko narobe postavi...

No, lahko pa tudi koga povabiš na obisk, ki je to že počel.

...:TOMI:... ::

kupi, kjerkoli že, nato pa odnesi vse skupaj na računalniški servis in plačaj sestavo.
Tomi

jype ::

Tako se ne bo ničesar naučil.

anketar ::

kup pa sliki, folk ti bo pa glede na slike svetoval kako po korakih sestavš

...:TOMI:... ::

Zakaj bi se moral kaj učit? Dovolj je, da plača.
Tomi

jype ::

Naj se kar uči - to bo prav prišlo njemu in vsem okoli njega.

blackbfm ::

Jz ne bi priporočal da se uci sam na novih komponentah

Pazit je treba pri procu/plati da ne zvijes pinov, pri plati je treba lepo nastavit shield na konektorje drugace so lahko problemi, ram tudi veliko folka zajebe in ga vstavi napol in postrani pc pa potem enkrat dela enkrat ne.. Takih stvari ne mores vedet ko v prvo sestavljas

V glavnem nabavi komponente pri nekem uredu trgovcu npr funtech in naj ti tam sestavijo

petrus ::

Hofer odprodaja zadnjih kosov:
MEDION Večpredstavnostni osebni računalnik
za kos 399,– vključno z dostavo do vrat

Za privarčevan znesek dokupiš grafično kartico in si na konju!
stati inu obstati

IkeaAi ::

petrus je izjavil:

Hofer odprodaja zadnjih kosov:
MEDION Večpredstavnostni osebni računalnik
za kos 399,– vključno z dostavo do vrat

Za privarčevan znesek dokupiš grafično kartico in si na konju!


Hofer je meni osebno sicer izvrstna trgovina sploh, če gledamo na razmerje med kakovostjo in ceno, a PC-ja ne bi nikoli kupil v "supermarketu". Ni skrivnost, da se tam po gorenjsko kupuje najcenejše napajalnike, matične, diske in ram. Pri lastnem izboru komponent pa resnično lahko paziš na njihovo optimalnost in imaš gotovo za isto ceno bolj kakovostno sestavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

petrus ::

stati inu obstati

...:TOMI:... ::

Nimaš pa nikjer treh let garancije na tako poceni kišto, razen če kupiš lenovo thinkpad, profi serije, vendar ne tiste za 400 eur.
Tomi

IkeaAi ::

petrus je izjavil:



Seveda se kakovost/optimalnost meri samo po garanciji, bravo!

...:TOMI:... je izjavil:

Nimaš pa nikjer treh let garancije na tako poceni kišto, razen če kupiš lenovo thinkpad, profi serije, vendar ne tiste za 400 eur.


Garancija ni nujno merilo kakovosti. Večino računalnikov katerih dele sem izbral sam, še danes po večkrat pretečeni garanciji računajo brez težav, ob le nekaj manjših vzdrževalnih popravkih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

petrus ::

IkeaAi je izjavil:

Seveda se kakovost/optimalnost meri samo po garanciji, bravo!

MEDION si lasti Lenovo, kupujejo iste komponente kot vsi ostali OEMji, ni se kaj za bat.
stati inu obstati

IkeaAi ::

petrus je izjavil:

IkeaAi je izjavil:

Seveda se kakovost/optimalnost meri samo po garanciji, bravo!

MEDION si lasti Lenovo, kupujejo iste komponente kot vsi ostali OEMji, ni se kaj za bat.


Tako ja, vedno boljše nasvete deliš! Thinkpad Lenovo P50 ali pa Ideapad... pst razlika je le v ceni!

petrus ::

PC komponente niso moka, Intel procesor iz Hoferja je enako "dober" kot retail boxed iz trgovine.
stati inu obstati

IkeaAi ::

petrus je izjavil:

PC komponente niso moka, Intel procesor iz Hoferja je enako "dober" kot retail boxed iz trgovine.


Petrus mislim, da si pravkar razkril svojo pravo identiteto! Pozdravljeni gospod Holmes. Govorim o ostalih komponentah kot je na primer napajalnik, matična plošča, disk, ram. Pri vsem tem se, da zelo lepo "šparati" in ti potem stvari veselo odmirajo. Sicer pa priznam, da je ponudba dobra, samo se je treba zavedati tudi omejitev. Žal ni vse tako preprosto.

Heisenberg ::

Naredi live stream recimo preko youtube in objavi tukaj pa nas lahko več sodeluje in svetuje. Ti sestavljaš SloTech nadzoruje :)

petrus ::

Fortron (FSP) napajalniki v medionih so celo bronze rated, tako da ne nakladaj.
stati inu obstati

...:TOMI:... ::

Hofer, obi in ostale trgovine, ki prodajajo recimo visokotlačne čiatilnike znane znamke, naročijo take s plastično črpalko. Potem pa ugotoviš, zakaj je pri uradnem zastopniku cena x-krat višja. Ker je pumpa kovinska...
Tomi

IL_DIAVOLO ::

Za 20 evrov ti ga bo sestavil vsak v rac. trgovini.

IkeaAi ::

petrus je izjavil:

Fortron (FSP) napajalniki v medionih so celo bronze rated, tako da ne nakladaj.


Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani. Specifikacije so bile naravnost izvrstne, ampak je bil na koncu to en kup zlepljene plastike z najcenejšim wifi adapterjem, ekstremno počasnimi sd readerji, škripajočo tipkovnico. Verjetno Medion poslovno pač ne obravnava laptopov in PC-jev, kot drugačni sferi poslovanje. Se pravi, da se "špara".

alese ::

...:TOMI:... je izjavil:

kupi, kjerkoli že, nato pa odnesi vse skupaj na računalniški servis in plačaj sestavo.

a bo sestavljal pred mano

Machete ::

S kje pa si približno?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hojnikb ::

petrus je izjavil:

Hofer odprodaja zadnjih kosov:
MEDION Večpredstavnostni osebni računalnik
za kos 399,– vključno z dostavo do vrat

Za privarčevan znesek dokupiš grafično kartico in si na konju!

velik sreče pri tem. Ti oem pcji nimajo ravno močnih napajalcov, tako da si omejen z izbiro.

petrus je izjavil:

Fortron (FSP) napajalniki v medionih so celo bronze rated, tako da ne nakladaj.

bronz certifikat seveda nič ne pomeni. Imaš tudi najbol škart lc-powerje z bronze nalepko.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

abyssus ::

OFF: Torej BOX procesorji so že zlepljeni s hladilnikom? Sem mislil, da to pomeni samo, da je hladilnik zraven, ne pa tudi skup zlepljen.

hojnikb ::

kje si to bedarijo pobral ? BOX izvedbe imajo priložen hladilnik in prednameščeno pasto. Nič ni zlepljeno.
#brezpodpisa

abyssus ::

Nikjer nisem prebral, samo vprašal sem. :) Hvala za "prijazen" odgovor. :)

matobeli ::

IkeaAi je izjavil:

a PC-ja ne bi nikoli kupil v "supermarketu". Ni skrivnost, da se tam po gorenjsko kupuje najcenejše napajalnike, matične, diske in ram.


Res?

Kaj pa je "najcenejši disk"? WD blue?
Ram? naj bo hofer še tako velik zih nima "svojih", "medion" ramov.
Napajalnik? Ajd, lahko je najcenejši, ampak človek ki se ne spozna itak vzame LC power... Glede na skupni TDP take mašine tudi ta ne crkne kar jutri.

Matična pa ni čisto nič ceneje sestavljena od kakršnekoli druge low budget matične. Pa naj bo to Gigabyte, ASrock, Asus...

Za 400€ je tak PC čist lepo spodoben, je pa treba vedet da bi si enako konfiguracijo verjetno brez problema sestavil za 450-500€, brez windowsev. Ampak z cenovno ugodnimi komponentami.

Sicer pa v hoferju prodajajo marsikaj, tudi ajfojne in plejce.

Furbo ::

alese je izjavil:

Trgovcem ne zaupam, ničesar ne trdim, ampak moje osebno prepričanje je, da večina naredi tako, da meni podturijo stare zadeve ali popravljene, novo pa vzamejo zase.

Ja, 386SX ti bodo dali noter namesto tvoje konfiguracije, pa čisto slučajno imajo na zalogi točno take komponente, kot jih imaš ti, samo z več kilometri na števcu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Heisenberg ::

Bodi pogumen in si ga sam sestavi!
Sam sem kot najstnik v 90ih sestavil svoj prvi PC.
Potem sem sledil vodičem kot je Tom's hardware http://www.tomshardware.com/reviews/bui...
simpl, nimaš kaj pošuštrat.

Samael ::

IkeaAi je izjavil:

petrus je izjavil:

Fortron (FSP) napajalniki v medionih so celo bronze rated, tako da ne nakladaj.


Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani. Specifikacije so bile naravnost izvrstne, ampak je bil na koncu to en kup zlepljene plastike z najcenejšim wifi adapterjem, ekstremno počasnimi sd readerji, škripajočo tipkovnico. Verjetno Medion poslovno pač ne obravnava laptopov in PC-jev, kot drugačni sferi poslovanje. Se pravi, da se "špara".


To sploh ni res. Oz. ne vem koga vse ti poznaš, ampak kot nekdo, ki še vedno uporablja mediona akoyo E6226 iz leta 2011 spremljam tovrstne debate že par let in tudi tu na slo-techu berem dokaj pozitivne izkušnje glede medionovih prenosnikov. Torej izkušje nas, ki si dejansko lastimo kakšnega, ne namišljeno mnenje nekega znanca od najboljšega prijatlja od bratranca.

IkeaAi ::

matobeli je izjavil:

IkeaAi je izjavil:

a PC-ja ne bi nikoli kupil v "supermarketu". Ni skrivnost, da se tam po gorenjsko kupuje najcenejše napajalnike, matične, diske in ram.


Res?

Kaj pa je "najcenejši disk"? WD blue?
Ram? naj bo hofer še tako velik zih nima "svojih", "medion" ramov.
Napajalnik? Ajd, lahko je najcenejši, ampak človek ki se ne spozna itak vzame LC power... Glede na skupni TDP take mašine tudi ta ne crkne kar jutri.

Matična pa ni čisto nič ceneje sestavljena od kakršnekoli druge low budget matične. Pa naj bo to Gigabyte, ASrock, Asus...

Za 400EUR je tak PC čist lepo spodoben, je pa treba vedet da bi si enako konfiguracijo verjetno brez problema sestavil za 450-500EUR, brez windowsev. Ampak z cenovno ugodnimi komponentami.

Sicer pa v hoferju prodajajo marsikaj, tudi ajfojne in plejce.


No pa gremo lepo po vrsti.

Seagate je imel včasih zelo ugodne diske za podjetja in tudi visok failure rate, kar napr. ni izboljšal vse do 2016. Klik Pa da ne googlam namesto tebe kaj tarnajo ljudje po redditih za Walmart Pc-je z nekaterimi Seagati še ilustracija:



Poceni matične, noben problem praviš? Ne! (klik)
We've used Intel and ASUS motherboards for years. In a shipment of 100 motherboards, it's unusual to find even 1 DOA. In a shipment of 100 cheap motherboards, it's not uncommon to find half or more DOA, and many of the remainder failing soon after they're installed.


@Samael Izkušnje so prav s FRI-ja, kjer vidiš po računalniških laboratorijih še super delujoče Thinkpade x201, medtem, ko kolegi tarnajo kako jih laptop zajebava, od Wifi adapterja naprej. Sicer pa znaš Googlat pa si poglej kakšne Wifi kartice so tlačili v nekatere serije.

In ponovno: omenjeni PC se mi zdi zelo ugoden! Samo neumno se mi zdi, da se ne opozori tudi na nekatere precej verjetne težave. Sploh, če se PC uporablja še po garancijski dobi. Hofer in Medion pa tudi nista slaba, samo pričakovati, da bo elektronika za tako ceno brez težav je pa naivno. Verjetno se je situacija v zadnjih nekaj letih tudi izboljšala z laptopi, vsaj kakor pišejo na Notebookchecku. Sej cenovno primerljiv Pavilion ima tudi takšne težave po nekaj letih uporabe. Samo misliti, da si kupil Lenovota P50 za tako ceno je pa naravnost smešno.

In še nekaj TO JE RAČUNALNIŠKI FORUM! Vi pa uporabniku svetujete naj gre po PC kar v trgovino. Nekako tako kot, če bi na kuharskem forumu potekala debata o štrukljih. Nekdo bi se kaj hitro javil, da so pa štruklji iz Hoferja top, ker jih v bistvu dela Ledo in, da naj se ne zajebava z gnetenjem testa, iskanjem okusne skute in kuhanjem, ker se mu ne splača.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

matobeli ::

Mi ti sam pravmo da je zmrznen štrukel v hofru cenej kot zmrznjen štrukl v merkatorju.

To, da bi bilo bolje jest sveže pečenega, če nimaš niti pečice niti svežih japk, je pa mejčken brez veze omenjat.

No, veliko ljudem se zdi pita iz McMeka čisto spodobna in nadvse fina zadeva.

IkeaAi ::

matobeli je izjavil:

Mi ti sam pravmo da je zmrznen štrukel v hofru cenej kot zmrznjen štrukl v merkatorju.

To, da bi bilo bolje jest sveže pečenega, če nimaš niti pečice niti svežih japk, je pa mejčken brez veze omenjat.

No, veliko ljudem se zdi pita iz McMeka čisto spodobna in nadvse fina zadeva.


Do zadnjega stavka se povsem strinjam (tisto z Macom je pa za drugo temo)! Nikakor pa se ne morem strinjati z dvema stvarema:
- na računalniškemu forumu se očitno normalno funkcionalnemu prebivalcu Zemlje svetuje, da naj kupi, kar vnaprej sestavljen PC, kljub temu, da je lastna sestava v večini primerov ne samo bolj kvalitetna, saj lahko vsako komponento analiziraš do potankosti, ampak tudi ugodnejša oz. dobiš boljše razmerje med kakovostjo in ceno
- prodajati nekaj kot suho zlato, čeprav ima omejitve na katere je potrebno opozoriti

Samael ::

Seveda, lahko se svetuje tako.
Večji problem vidim v tem, da nekdo na debatnem forumu skuša predstaviti svoje poglede kot edine pravilne. Tukaj nas diskutira kaj... recimo nekih deset? Na opu je, kako se bo odločil, kaj se mu bo zdelo v njegovem položaju bolj smotrno. S tem, da skušaš izsilit pihanje v isti rog in svoje osebno mnenje predstavljaš kot edino pravilno ne delaš uslugo nikomur.

Samael ::

IkeaAi je izjavil:


@Samael Izkušnje so prav s FRI-ja, kjer vidiš po računalniških laboratorijih še super delujoče Thinkpade x201, medtem, ko kolegi tarnajo kako jih laptop zajebava, od Wifi adapterja naprej.


Zdaj mešaš meglo in mi odgovarjaš povsem nerelevanto glede na to, kaj si zapisal pred tem in na kaj sem ti jaz odgovoril.
A citirava še enkrat? Res ne maram, da ljudje svoje mnenje (ki ne temelji na resnični izkušnji, le zdi se jim, da bi znalo biti tako) predstavljajo kot dejstvo.

Samael je izjavil:

IkeaAi je izjavil:

petrus je izjavil:

Fortron (FSP) napajalniki v medionih so celo bronze rated, tako da ne nakladaj.


Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani. Specifikacije so bile naravnost izvrstne, ampak je bil na koncu to en kup zlepljene plastike z najcenejšim wifi adapterjem, ekstremno počasnimi sd readerji, škripajočo tipkovnico. Verjetno Medion poslovno pač ne obravnava laptopov in PC-jev, kot drugačni sferi poslovanje. Se pravi, da se "špara".


To sploh ni res. Oz. ne vem koga vse ti poznaš, ampak kot nekdo, ki še vedno uporablja mediona akoyo E6226 iz leta 2011 spremljam tovrstne debate že par let in tudi tu na slo-techu berem dokaj pozitivne izkušnje glede medionovih prenosnikov. Torej izkušje nas, ki si dejansko lastimo kakšnega, ne namišljeno mnenje nekega znanca od najboljšega prijatlja od bratranca.

mikhail ::

lol, model sprašuje če mu kdo pomaga pri sestavi računalnika, ampak Slo-Tech ne bi bil Slo-Tech če ne bi se našlo par osebkov, ki se takoj začne prepucavat.
Honest oglas za S-T: Imate tehnično težavo? Vprašajte naše strokovnjake in garantirano ne boste dobili odgovora, obenem pa se boste lahko kratkočasili ob branju prepričevanja kdo bolje nekaj vé in kdo nima pojma. You guys :D

IkeaAi ::

@Samael Se ti ni zdi tole vse skupaj malce ironično? Mene kritiziraš kako vsiljujem svoje mnenje drugim, sam pa tako posredno izpostaviš svojega kot pravilnega. Jaz pač mešam meglo in piham v isti rog, očitno.

Svetujem ti, da poleg kitajskih svetilk, nad katerimi si očitno fasciniran, uporabiš še kaj drugega za razsvetljevanje, recimo samokritičnost. Lahko pa, da so te konstanti preleti helikopterjev nad UKCjem že tako zmedli, da ne vidiš kaj pišeš.

Samael ::

... od nekoga, ki nam da vedeti, da zna pobrskati po profilu sogovornika in ki odpira sekundarne anonimne račune, ker se nima pirhov izpostavljati s primarnim? :)

"Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

No, jaz se vsaj lažem ne, kot se nam znaš za voljo argumenta na hitro zlagati ti :)

IkeaAi ::

Samael je izjavil:

... od nekoga, ki nam da vedeti, da zna pobrskati po profilu sogovornika in ki odpira sekundarne anonimne račune, ker se nima pirhov izpostavljati s primarnim? :)

"Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

No, jaz se vsaj lažem ne, kot se nam znaš za voljo argumenta na hitro zlagati ti :)


Zelo dobro, ko tretjič citiraš (in napačno razumeš) isto stvar baje dobiš brezplačno svetilko na dom. Nikakor pa ni to moj sekundarno-anonimni račun, večinoma sem Slo-Tech uporabljal za branje informacij ali oglase, no pa tudi kakšna tema me je zabavala. Zdaj pa sem končno polnopravni uporabnik.

Samael ::

"Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

Kaj ima človek tu za razumeti napačno?

Meni osebno je v osnovi vseeno, koliko se ti v življenju lažeš, zna biti pa zoprno, ko neko laž zapišeš javno v temi, kjer nekdo išče pomoč in s tem potencialno delaš škodo. Izmišljotina za voljo argumenta ne pomaga nikomur.

IkeaAi ::

Samael je izjavil:

"Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

Kaj ima človek tu za razumeti napačno?

Meni osebno je v osnovi vseeno, koliko se ti v življenju lažeš, zna biti pa zoprno, ko neko laž zapišeš javno v temi, kjer nekdo išče pomoč in s tem potencialno delaš škodo. Izmišljotina za voljo argumenta ne pomaga nikomur.


Se pravi ti želiš na spletnem forumu, ki je načeloma anonimen podatke o pričah, ker ti je zmanjkalo ostalih argumentov? Čeprav je to isto kot tvoja izjava, kjer ti in mnogi ostali katerih mnenje si budno spremljal na Slo-Techu,izkustveno poznate Medione?

Samael ::

Ne, moja trditev je, da si za voljo argumenta napisal neresnico.

IkeaAi ::

Samael je izjavil:

Ne, moja trditev je, da si za voljo argumenta napisal neresnico.


Se pravi o tvojih virih in izkustev prebranega se torej ne sprašuje? Zelo dogmatično, nekoliko tole spominja na RKC.

Samael ::

Seveda, lahko vprašaš, ti lažnivi kljukec, ti.
Evo, tole na hitro je samo iz zadnjih par mesecev:

hojnikb je izjavil:

še en glas za medion, mam p6660 v podpisu; zaenkrat dela BP. Top p/p at the time


PrihajaNodi je izjavil:

se en glas za mediona akoyo. Deluje ze dve leti bp.



ST-777 je izjavil:

Medion prenosnik sem kupil lansko leto, vrteči disk pa sem zamenjal s SSD. Prenosnik dela brez problemov in zame dovolj hitro, ima odličen ekran 14" IPS 1920x1080.


d4vid je izjavil:


To imas E4214 s pentiun n3540?
Tega imam jaz, nadgrajenega s SSDjem (ima ze caddy namesto DVD pogona). Dela zaenkrat brez tezav.


D3m0r4l1z3d je izjavil:

Medion akoya mi že 4 leto lepo dela, edino baterija je za zamenjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Samael ::

Če želiš bom nadaljeval in našel še vsaj 10 podobnih izjav.

IkeaAi ::

Samael je izjavil:

Seveda, lahko vprašaš, ti lažnivi kljukec, ti.
Evo, tole na hitro je samo iz zadnjih par mesecev:

hojnikb je izjavil:

še en glas za medion, mam p6660 v podpisu; zaenkrat dela BP. Top p/p at the time


PrihajaNodi je izjavil:

se en glas za mediona akoyo. Deluje ze dve leti bp.



ST-777 je izjavil:

Medion prenosnik sem kupil lansko leto, vrteči disk pa sem zamenjal s SSD. Prenosnik dela brez problemov in zame dovolj hitro, ima odličen ekran 14" IPS 1920x1080.


d4vid je izjavil:


To imas E4214 s pentiun n3540?
Tega imam jaz, nadgrajenega s SSDjem (ima ze caddy namesto DVD pogona). Dela zaenkrat brez tezav.


D3m0r4l1z3d je izjavil:

Medion akoya mi že 4 leto lepo dela, edino baterija je za zamenjat.


Dokaži, da govorijo resnico, ti lažnjivi kjukec ti. Sicer pa se grem sam lahko isto jalovo početje: http://lmgtfy.com/?q=Medion+laptops+pro...

Samael je izjavil:

Če želiš bom nadaljeval in našel še vsaj 10 podobnih izjav.


Z veseljem, pa bom presedlal iz telefona na PC, da bom hitreje kopiral mnenja iz spleta, ker je to najmočnejši empirični dokaz seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

Samael ::

Mnenja iz spleta? Evo - kot sem rekel, prej si nam prodajal bučke.

Naj ponovovim tvojo izjavo: "Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

In moj odgovor: To sploh ni res. Oz. ne vem koga vse ti poznaš, ampak kot nekdo, ki še vedno uporablja mediona akoyo E6226 iz leta 2011 spremljam tovrstne debate že par let in tudi tu na slo-techu berem dokaj pozitivne izkušnje glede medionovih prenosnikov. Torej izkušje nas, ki si dejansko lastimo kakšnega, ne namišljeno mnenje nekega znanca od najboljšega prijatlja od bratranca.

IkeaAi ::

Samael je izjavil:

Mnenja iz spleta? Evo - kot sem rekel, prej si nam prodajal bučke.

Naj ponovovim tvojo izjavo: "Vsi (in teh ni malo), ki sem jih poznal in so imeli Medion prenosnik, so bili na koncu precej razočarani".

In moj odgovor: To sploh ni res. Oz. ne vem koga vse ti poznaš, ampak kot nekdo, ki še vedno uporablja mediona akoyo E6226 iz leta 2011 spremljam tovrstne debate že par let in tudi tu na slo-techu berem dokaj pozitivne izkušnje glede medionovih prenosnikov. Torej izkušje nas, ki si dejansko lastimo kakšnega, ne namišljeno mnenje nekega znanca od najboljšega prijatlja od bratranca.


Tvoje mnenje ali mnenje nekoga iz spleta, pa četudi je to Slo-Tech je s stališča znanstvene metode vredno toliko kot moje mnenje ali izkušnje kolegov, ki žal niso člani Slo-Techa. Razen če lahko empirično in ponovljivo dokažeš drugače?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medion prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
82581 (2275) ST-777

MEDION SERVIS

Oddelek: Kaj kupiti
307555 (6667) dzinks63
»

MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391)

Oddelek: Kaj kupiti
82118 (1987) d4vid
»

Prenosnik Dell Inspiron Q17R

Oddelek: Kaj kupiti
51466 (1375) bajsibajsi
»

Prenosni računalnik Medion

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610464 (9723) jest10

Več podobnih tem