» »

Dobrote na Guru3D

Dobrote na Guru3D

Guru 3D - Morda že veste, morda pa tudi ne, da si na strani Guru3D poleg odličnih testov lastijo tudi nekaj uporabnih programčkov, ki vam lahko olajšajo marsikatero opravilo. Vas zanima kakšne naloge opravljajo ti programčki? Berite dalje:
  • Prvi program se imenuje GeForce Tweak Utility in je namenjen, kot ste lahko razbraili že iz imena, tweakanju GeForce grafičnih kartic. Trenutno je v različici 3.0.4 in ponuja kar nekaj zanimivih rešitev

  • Če imate Nvidiino kartico, potem bo za vas gotovo zanimiv tudi Detonator Destroyer, ki je v namenjen odstranjevanju Detonator gonilnikov, vendar zmore še kaj drugega. Poleg odstranjevanja, vam lahko poišče tudi datoteke, ki so ostale od prejšnjih različic Detonator gonilnikov, ki niso več v uporabi. Z odstranitvijo starih in neuporabnih datotek, boste svoj računalnik gotovo obvarovali pred marsikaterim rutinskim formatiranjem trdega diska in svežim nameščanjem operacijskega sistema

  • Zadnji program, ki sem ga opazil na Guru3D je Q3Bench, ki je trenutno še v beta verziji, vendar predstavitev polne različice gotovo ni več daleč. Q3Bench bo razveselil predvsem tiste , ki dokaj pogosto testirajo grafične kartice, ali pa se le zabavajo z različnimi nastavitvami v Quake 3: Arena. Če ste se že kdaj sprehajali po me menijih Quaka 3 ste gotovo ugotovili, kako nerodni utegnejo ti biti (pozabite pritisniti gumb apply, greste v kak drug meni in že morate vse skupaj začeti znova. Q3Bench vam bo vse skupaj olajšal, saj lahko željene nastavitve nastavite v nekaj sekundah, po le teh pa se bo ravnala originalna igra.

Tako, upam, da sem marsikomu olajšal delo z grafično kartico. Uživajte v preizkušanju.

0 komentarjev



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

benchmarking oz.kako do FPS rezultata v igrah

Oddelek: Igre
81059 (913) boštjan
»

Geforce slabo dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
9890 (660) AngelOfDeath
»

Okrušen procesor ali grafična karta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81273 (1139) borchi
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604467 (3741) Senitel
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614743 (3739) Paramedic

Več podobnih tem