» »

benchmarking oz.kako do FPS rezultata v igrah

benchmarking oz.kako do FPS rezultata v igrah

boštjan ::

Ker sem končno dobo že dolgo nazaj kupljeno grafo 9500pro bi rad dal skozi vse pomembne teste,kot se to dela za grafične kartice.Zanima me predvsem v igrah in sprašujem zato,ker še tega nisem počel in ne vem kaj moram vpista.Zanima pa me za igre QUAKE 3,UT2003(tukaj vem da je ikona za benchmark,toda še je kaj druga?),Serious sam 2 in RTCW.
  • premaknil: Predator ()

Zheegec ::

Če hočeš med igranjem, potem si downloadaj FRAPS.exe z neta in ti sproti kaže frame, potem pa daš "enable framerate to be saved every second to xfgdf.txt" in si potem iz tega lahko average framerate računaš.
Drugače pa pri UT2k3 imaš lepo benchmark, drugod pa pač to uporabljaj - za Q3 pa lahko downloadaš timedemo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

(sic) ::

Q3A: Poženeš imedemo (ki je pod domes) in na koncu odpreš konzolo pa pogledaš povprečje FPSjev. Ali pa si vključiš /cg_drawfps 1 pa sproti gledaš. Isto v RTCW.
Fuck you all!!!

boštjan ::

(sic) to praviš za celo igro in ne za demo verzijo,mam prav?

(sic) ::

Timedemo (se mi zdi) v demo verziji ni. V Q3A pa (sem skoraj 100%) lahko pogledaš FPSje med igro.

Če pa v demo verziji ni timedemota pa si sam nekaj posnemi;

V igri v konzolo vpišeš: /g_SynchronomousClients 1 in /demo mojdemo pa nekaj odigraš in potem vpišeš /stoprecord. Potem pa demo zaženeš in ko se odigra na koncu odpreš konzolo pa ti piše povprečje FPSjev...

Fuck you all!!!

kuglvinkl ::

Za Q3 se dobi na Guru3D ultimativni benchmark Q3Bench.

Za UT2k3 ga imap na HardOCP.com.

Drugače pa se je z benchmarki daleč največ bavila stran 3dcenter.de (priporočam tudi na splošno).
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

Ok za ut2003 mam ,pa za Q3 in RTCW tudi,kaj pa za serious sam 2.Kaj pa tu vpišeš v konzolo.

boštjan ::

Ok delam jaz veselo benče in updejtam igerce,da sploh mi utility programi delajo,da lahko benčam.Tudi strani 3dcenter sem se posvetil in pomaga.
1.Problem nastane ,ko hočem benčat SAM2.Iz 3d centra sem si potegno benč skripto,lepo skopiro v ustrezno mapo in igerco updejto na 1.07verzijo,ker tako skripta zahteva.Problem je ker ne najdem ukaza kako benčat v SAM2.Če zalaufam DEMO in po končanem demotu stisnem tipko TILDO ni nobenih rezultatov.

2.Kako benčat v UNREAL:THE AWEKENINGS???

boštjan ::

SERIOUS SAM 2 sem porihtal s FRAPS in demoti v igri,zdaj pa me zanima kako benčat UNREAL 2???Aja najdo sem TIME DEMO v igri,samo kaže FPS kot se igra in ne da poženeš kaki DEMO.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament III (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18414255 (1910) kuglvinkl
»

UT 2004 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
644178 (2865) cewkit
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16812592 (7652) R33D3M33R
»

unreal tournament fps

Oddelek: Igre
8927 (779) Jebiveter
»

nastavitev za teste hitrosti FPS-jev v igrah

Oddelek: Igre
71035 (880) ChiefThunder

Več podobnih tem