» »

Athlon XP 1900+

Athlon XP 1900+

Overclockers.com.au - Vsi sovražimo PR ratinge, kajne? Ni potrebno dvakrat povedati, da 1900+ v resnici pomeni 1.6 GHz. Ampak ta novica ni namenjena pljuvanju čez AMDjev XP™ (kreh, kreh) procesor, ampak naštevanju vseh strani, ki so že preizkusile dotični primerek: Veselo branje.

4 komentarji

Eschelon ::

Po moje ima pa AMD prav s svojo 1900XP strategijo. Par dni nazaj sem gledal na 3Sat, kako so razlagali povprecnim (l)userjem kaj je procesor v racunalniku. Razlozili so zelo lepo, samo enostavno je izpadlo, da visji takt pomeni boljsi procesor. Konec zgodbe. Nihce se ni spuscal v detajle kot so lookaside bufer, pa predikcijske tabele pa stevilo eksekucijskih enot pa globina cevovoda. Nema. (L)userji vidijo cifro in kupijo. Tisti, ki se na procesorje spoznamo pa itak vemo, kaj tici za AMDjevo oznako.8-)

franci ::

Ej, točno tako jst mislim. Gledam že sošolce, k vse vid samo v Mhz oz. Ghz


Res, da za nas k se bolj spoznamo to označevanje bolj 'tako tako' ampak več je takih k se ne spoznajo na te stvari

_Mortal_ ::

Moj sošolc še nikol ni slišal za AMD in si hoče P4 1.5 kupt mislm takšen bi tud jaz bil če nebi bilo Slo-Techa:D

tha_man ::

Jaz tud mislm da je PR čist v redu, sploh ker je tale kot kaže pošten (za razliko od Cyrixov in K5). Veliko preveč folka vse vidi v MHz. Oni bodo zadovoljni, mi 'poznavalci' pa tud, ker itak vemo kaj smo dobili za svoj denar.




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup smartphona

Oddelek: Mobilne tehnologije
112023 (1669) TheBlueOne
»

Slo-Tech od sedaj tudi na Instant Articles (Facebook)

Oddelek: Novice / Obvestila
317915 (5568) Alexius Heristalski
»

Kaj se je zgodilo s Slo-techom (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
536471 (3231) opeter
»

Ideja kako dobit dnar za nov server!

Oddelek: Slo-Tech
372068 (1353) Jeebs
»

vsi mahnjeni na slo-tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1367842 (6571) luni

Več podobnih tem