» »

Lepa modifikacija

Lepa modifikacija

Bit Technologies - Najbrž ste že vsi kdaj videli plazemsko kroglo (če ne veste, kaj je to, potem si le preberite tale članek). Zadevca zgleda zelo lepo in seveda je bilo le vprašanje časa, kdaj se bo kak navdušenec spomnil, da bi ena taka krogla kar dobro popestrila ohišje. In seveda, se je eden našel - v svoje ohišje je vgradil 80 milimetrsko plazemsko kroglo. Potek vgrajevanja take krogle v ohišje kot tudi končni efekt si lahko ogledate v tem članku.

Hehe, definitivno ena WOW zadeva za LAN žurke[:D].

5 komentarjev

SleepLess ::

Kje pa bi se te plazemske krogle dobile v sloveniji? Bi si jo sam takoj namontiral :D :D :D. Pa ovi človek je za to dal samo 10 dolarjev. Jaz bi jih dal tudi 30.

bodom ::

ej super zadeva...kje bi se dalo to najblizje dobit?
LP

km- ::

mega mega modifikacija;)) sploh pa ta kugla zapali s tem da jaz bi jo dal zgoraj.. nimam spodaj prostora;))

||_^_|| ::

v Münchnu je zanč koštala cca. 70€

totimato ::

Conradu jo imajo. Je pa precej večja kot v tistem članku in stane več kot 10 tisočakov (ne spomnim se natančno koliko mislim pa da 19.000, ne vem). Videl sem jo v živo v Conradovi trgovini v BTCju v LJ.

Mislim, pa so jo imeli (jo še imajo) v Elektro svetovalcu v MB (nasproti Kible) in v Elektroniki Visnovič (v MB, na Koroški).

lp

totimato


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kej se dobi tisti "vgrezni" sedež/žogo?

Oddelek: Loža
61031 (842) noraguta
»

Kaj je vse možno v true infinite času in/ali poskusih? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
13310559 (8304) Saladin
»

Najnatančnejša meritev Avogadrove konstante (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7321827 (19093) Thomas
»

kam padejo krogle, ko talibanci streljajo v zrak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
709039 (6640) Vikking
»

Lepa modifikacija

Oddelek: Novice / Modifikacije
51949 (1949) ||_^_||

Več podobnih tem