» »

MacOS

MacOS

The Register - Ja, končno, po 18-ih letih prvega videnja Macintosha na tržišču se je Apple odločil, da izda tudi MacOS (operacijski sistem za Mace) tudi za PC sisteme. V CompUSA's spletni trgovini ga že imajo. In sicer morate odšteti za verzijo 10.2 kar $82,402.02. Da, prodajte hišo, avto in psa, pa boste imeli morda za polovico. The Register poroča.

4 komentarji

jamiroq ::

eh, so ga že prestavli pod operacijske sisteme za macintosh in popravli ceno na $129.99 :D

Piranha ::

Samo, da bi bila ta edinstvena zadevica dosegljiva za PC sisteme, to bi za mene bil najlepši dan, ko bi se to uresničilo.

Samo sedaj pa res ne vem ali je to potegavščina ali je to resna stvar in če je resna stvar, kaj pozna mogoče kdo koga, ki bi to lahko zrihtal? :P

LP
Piranha

nojus ::

ravno danes sem si instalirov mac-drive 2000 (trial version) in moram rečt, da me je zadeva več kot presenetla. deluje kot emulator, samo da ni emulator, ampak enostavno kar odpira mac fajle enako kot win fajle.
stane le 50$, samo ne vem kako naj kupim, ker so eni problemi z davkom. V EU se dobi samo v franciji.

GrizlyBear ::

Jaz sem ga kupu preko neta iz ZDA. Deluje brez problema


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gradnja Informacijskega sistema

Oddelek: Loža
102139 (1147) uporabnik832
»

Menjava maticne, procesorja in rama (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
604916 (3820) creed
»

organizacija particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
413200 (2528) solatko
»

Zakaj bo Janez Novak umrl za rakom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5313357 (11263) ToniT
»

Za razlitje nafte v Mehiškem zalivu kriv moder zaslon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
7819656 (17122) darkolord

Več podobnih tem