» »

...in prahu ni več!

...in prahu ni več!

Case Junkiez - Se je vaši mami že kdaj strgala najlonka? Seveda se je! Kaj naredi z njimi? Seveda, stran jih vrže! Nikar! Uporabite stare najlonke za zaščito pred prahom. Namontirajte na ventilator in voila... super filter proti prahu je narejen! Po pričevanjih avtorja članka kake posebne razlike v glasnosti ni, pa tudi temperature niso dosti višje (2-3°C pri obremenitvi). Zanimivo branje in zanimiva obramba pred prahom!

12 komentarjev

Tjulenj ::

zadeva je ze zlo stara, in tut pr men ze precej let v uporabi... se blazno dobro obnese :D

||_^_|| ::

in ti to šele zdej poveš...jst si pa glavo 100 let razbijam že kako bi kej tazga skup ruknu!

Binji ::

Me prou zanima kaku bo pogledla matka ku bom reku da rabm njene strgane najlonke:D

Highlag ::

Kak pa očistite p:8)otem prah, ki se na najlonki nabere ?

Justy ::

Rajsi kiste vsaj 20 centi dvignte od tal, pa se lahk tud najlonke pol skrijejo...

Justy ::

Mene pa zanima kok dolg ce mora cd not vrtet pri 48x al pa vec da ga unici?

Justy ::

Tale slo-tech ga pa neki serje, zgornji komentar sem namrec pisal pod drugo novico pa ga je sem dalo...........
To je pa malo hecno, lahko bi dal vsaj moznost poprave komentarjev al pa brisanje le teh.........

Marjan ::

Vprasanje je ce takih novic ne sprozi podjetje samo!!!?

Ker pol je ziher prodaja vecja!

>:D

Marjan ::

To ni blo mislen tuki!

Jest sem komenteru eno drugo novico, ne te!

Ta BUG je ze zlo dolg! Kdaj boste popravl?

Popravlat se pa tud vec ne da al pa brisat! Vcasih je vsaj to bila opcija!?

Justy ::

Heh, Marjan isto se ti je prepetilo kot meni pred kako uro, cudna so ta pota komentiranja;)

Justy ::

To je pa ze res smesno, prejsni komentar tule sem komentiral pod Grand Theft Auto novico marjanu, pa opet tle.................

NO COMMENT

LOL:D

jugonostalgik ::

Uporabljajte samo bele ali rdeče najlonke, da vas bo še rajcalo vmes. S kakšno podvezico pa še vse skup našpanite:P:P:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vatikan z e-rožnim vencem vstopa na trg gadgetov

Oddelek: Novice / Ostale najave
193912 (1307) jype
»

Tiskalnik Canon - EROR B200

Oddelek: Pomoč in nasveti
51829 (1559) OZZY
»

filter prašnih delcev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121540 (1254) BuBBle.D
»

Canon EOS 400D

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
295559 (4265) Stepni Volk

Več podobnih tem