» »

Tiskalnik Canon - EROR B200

Tiskalnik Canon - EROR B200

mlakar ::

Pozdrav,

imam težavo z multifunkcijsko napravo MG5250, javi napako B200, na spletu pišejo o težavi z glavo, prenapetostjo...

Tiskalnik je kupljen prko PIX-manie, notri so neoriginal kartuše. Kako je z garancijo v teh primerih?

Hvala za pomoč,

LP

japke ::

enako pri meni.
šel skozi razne tutoriale za čiščenje glave, pa se napaka ponavlja.
se to splača sploh popravljati?

solatko ::

Čip na tonerju ni pravi. Printer ne prepozna tonerja.
Delo krepa človeka

ufek ::

To se je meni zgodilo pred dobrim mesecem na MP630. Tiskalnik je bil minimalno v uporabi, vedno pokrit in zaščiten pred prahom zdaj pa kar glava hin naenkrat. Kr nekaj. Nikoli več Canon!

solatko ::

Za občasno uporabo se kupi laserski tiskalnik. Problem je sušenje barve v glavi.
Delo krepa človeka

OZZY ::

solatko je izjavil:

Za občasno uporabo se kupi laserski tiskalnik. Problem je sušenje barve v glavi.


problem ni sušenje barve v glavi prav tako ne v čipih. Mel isto MP630. Čez noč odpovedala glava - oz. ista napaka. Imel sem nadomestno in ko sem zamenjal je bilo isto - ne glede na to, da sem zamnejal tudi kartuše. Po raziskovanju po netu sem prišel tudi do možne razlage, da je taka napaka lahko tudi posledica polnega zbiralnika črnila oz. odpadnega črnila - čeprav le ta ni poln. Pač naj bi nekako sam izračunaval neke podatke pa dal pol eror ven glede na čiščenja itd. Bedarija.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037154 (20868) gazer
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263603 (2964) styrian
»

Hewlett-Packard množično onesposobil neoriginalne kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722753 (17226) svecka
»

Tiskalnik - najugodnejši

Oddelek: Kaj kupiti
144234 (4007) bond007
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222327 (1911) mersol

Več podobnih tem