» »

KT7E+ DURON 900

KT7E+ DURON 900

kalcek16 ::

Zanima me če kdo ve kje bi dobil vse informacije o navijanju Durona 900 in a kdo ve kako se duron navija na plati KT7E a se dobr al ne in kok se da navit s hladilnikom Mini Super Orb. a bi rabu boljš hlajenje?:\

AtaStrumf ::

Duron 900 močno dvomim da se bo navil čez 1060MHZ, ker se vsem Duronom tam nekje ustavi. Kar se pa KT7E tiče pa baje uradno podpira samo 100 MHz FSB, kar sucks. Samo sem že na Slo-Techu prebral da se niti ne navija tko slabo.

Ker ti ne proc ne bo šel nevem kako visok se ti pomoje ne splača boljšga hlajenja nabavljat, razen če bo šla temp. čez 55C. Nad to temp. se jaz ne počutim več udobno. Samo te temp ki jih kažejo vgrajeni senzorji so lahko čist mimo, lahko pa dokaj točne. Samo poglej si recimo ta test hladilnika.

MTB ::

Tud jest mam durona 900 in plato lucky star KTA PRO. Lahko spreminjam zunanjo frekvenco in napetost, ne morem pa spremeniti množilnika. Kaj natančno je potrebno storiti z mostički na procesorju?

RS

asPeteR ::

Dobro poglej procesor; vidiš L1 mostičke? Dobro. Sedaj vzemi v roke grafitni svinčnik, kakšen iz dedkove omare bo kot naročen, sadaj jih pa samo še pofarbaj in voila! Bodi natančen!

MTB ::

A vsakega posebej al obstaja kakšna kombinacija?

RS

asPeteR ::

Lepo vsakega posebej, pazi, da bodo res DOBRO pobarvani. Tisto kar sem napisal, da vzemi kakšen bolj star svinčnik sem mislil resno, kajti ti vsebujejo res več grafita. Povej kolk si navil??>:D

MTB ::

A potem lahko množilnik na plati pokjubno spreminjam ali so kakšne omejitve?

RS

asPeteR ::

Množilnik potem lahko nastavljaš kakor te je volja; omejitev je voltaža in s tem posledično hlajenje,...
Poskrbi za dobro hlajenje!

MTB ::

A je možno na duronu nastavit FSB na 133 in ustrezno zmanjšat množilnik?

RS

asPeteR ::

Seveda se da, samo če ima tvoja plata ustrezno čipovje KT133A. Plata npr. ki dela na 133 in čez je KT7A,...

MTB ::

Ja morala bi, baje naj bi šla do 266. Vsaj tako pravijo na uradni strani.

RS

asPeteR ::

Ja samo to je 133 DDR to je 266 navadnega vodila, kajti DDR prenese v enem ciklu 2 podatka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron

Oddelek: Navijanje
10943 (824) morphling1
»

NAVIJANJE DURONA (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
654161 (3426) SkyNet
»

Morgan na Abit KT7E??

Oddelek: Pomoč in nasveti
191246 (1061) jamiroq
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684290 (3331) rc-car
»

duron 800 ne gre več kot na 888

Oddelek: Navijanje
311206 (856) VASkO

Več podobnih tem