» »

Druge izdaje Windows XP ne bo

Druge izdaje Windows XP ne bo

The Register - Na The Registerju poročajo, da kljub nekaterim govoricam o drugi izdaji Windows XP oz. o vmesni verziji med XP in Longhornom, le-te ne bo. Microsoft naj bi se tako popolnoma osredotočil na Longhorn, ki bo nared v prvi polovici leta 2006. Da bi bil nared v roku, Microsoft nekaterih načrtovanih novosti ne bo implementiral. WinFS bo tako že okrnjen, saj naj bi deloval z vsemi zmožnostmi le lokalno, na uporabo v omrežjih pa bomo morali počakati do naslednje verzije Blackcomb. Več o tem.

22 komentarjev

minmax ::

ma kaj zadnje čase so na slo techu same windows novice... se vidi da je to uredniška politika... ja, uredniki sploh niso odgovorni, ko takole navijajo za windowse :))))))))))

joke joke


drugače pa... hmmm bomo videli kako bodo uporabniki sprejeli WinFS, sliši se fajn... ampak...

undefined ::

Rezultat STja zadnjih 5 dni:

4 Linux novice : 1 Windows novica

In themax že poskuša biti sarkastičen. Easy, boy. :)

undefined ::

> na uporabo v omrežjih pa bomo morali počakati do naslednje verzije Blackbomb.

Napaka. Naslednje Windows kodno ime je Črni Glavnik, ne Črna Bomba. ;)

Edelweiss ::

Hmmmm.......,jaz močno dvomim da je to res.Možno je,da je to kakšna poslovna finta.8-) Da bi Microsoft počival oziroma,da bi se osredotočal samo na Longhorn ??
Močno dvomim.Temu se reče zavajanje nasprotnika.
PRIMER: Ferarijevi mehaniki dajo gume ven,kot da jih bodo zamenjali,nato pa jih (ko je njihov nasprotnik nasedel finti in prišel v boks) hladnokrvno umaknejo.

Jaz mislim,da bomo ob koncu ali pa začetku prihodnjega leta občudovali XP različico,ki bo bazirala predvsem na Longhornu.
To je nekaj takšnega kot je bilo med Win 98 in Win 2000.Nenadoma je na trg prišel Win ME.In tako se bo zgodilo tud med tema dvema sistemoma.
Pustimo se presenetit.
ŽIVI BILI PA VIDELI :)

BigWhale ::

O kvaliteti WinME in primernosti lansiranja na trg, pa raje ne bi... Mar ne?

;>

pirx ::

No ja, Win ME je bila napaka in takšen vmesni OS si ne želi noben. Iz te napake so se že verjetno kaj naučili.

minmax ::

ja, pa imaš dejansko kakšno današnjo novičko iz windows sveta, ki se ti zdi pomembna za objavit? (lahk tudi od včeraj ali pa predvčerajšnjem :)

der_Alte ::

Tale Longhorn vse bolj spominja na Cairo. Se ga spomnite? >:D >:D
prodajanje megle.press

undefined ::

> Močno dvomim.Temu se reče zavajanje nasprotnika.

Nasprotnika? Ki je... ? Sam ne rečt Linux. ;)

themax: Sigurno bi se našlo toliko ali še več Windows novic, kot je bilo objavljenih nepomembnih novic o Linuxu. :)

hanibal ::

Huda novica. V pomanjkanju tapravih, bi jo lohka recikliral v nedogled. V ponedeljek - sliši se, da bo izšla nova verzija Windowsov med XP in Longhornom, v torek - kljub nekaterim govoricam o drugi izdaji le te ne bo, v sredo - iz zanesljivih virov smo izvedli, da vmesna izdaja izide, v četrtek - kaže, da vmesne izdaje ne bo ... Sej, na koncu koncev nimam nič proti... Tiste jokice, ki pogrešajo M$ novičke bodo potolažene, drugim (11% - daj Bog, da nas je res tolk :) ), pa tudi ne bo padla krona z glave.
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

Rumko ::

mene sam neki zanima, a se te windows uporabniki res tok ogrozeno pocutijo al zakaj skoz neki napadajo vse kar se govori o *nix? ... mislm, jst se skor tko pocutm ko da bi windowsi dobesedno pred oci propadali al zakaj tako paniko zganjajo?

vsak ma svoje! kdaj jim bo to v glavo padl?!? eni pac uporabljajo winse, drugi pac ksn drug os

undefined ::

> mene sam neki zanima, a se te windows uporabniki res tok ogrozeno pocutijo al zakaj skoz neki napadajo vse kar se govori o *nix? ... mislm, jst se skor tko pocutm ko da bi windowsi dobesedno pred oci propadali al zakaj tako paniko zganjajo?

Meni se zdi, da se ti počutiš preveč napadenega, ko se zavedaš, da ti tvoja ljubezen pred očmi propada in potem paniko zganjaš, zakaj se to vse dogaja in zakaj ravno tebi.

Rumko ::

IceMan: em ne, moja ljubezen niso winsi, z winsi sm meu do zdej same slabe izkusnje

mrTwelveTrees ::

a ne Windows Reloaded? ... hmm :\

undefined ::

> IceMan: em ne, moja ljubezen niso winsi, z winsi sm meu do zdej same slabe izkusnje

"knock knock* Govoril sem o Linuxu?

pecorin ::

"knock knock* Govoril sem o Linuxu?

saj ni problema. vsak se kdaj zmoti :D

BigWhale ::

Jest pa sam od sebe se nikol nisem reku, da Windowsi sucks... Vedno je kak Win user drezal...

Tistega cesar se ne bojis (as in win vs lin) ne omenjas. V bistvu mu sploh ne posvecas pozornosti. Meni prav dol visi kaj se dogaja z Solarisom, HP-UX ali *BSD...

Ce bi ne MSja skrbel cel pomp okrog Linuxa, bi ga enostavno ignorirali in ga ne videli kot konkurenco... Ampak ga.

.. Najbrz zato ker je tako inferioren in neuporaben...

Nekako tako kot BMW vs Trabi, a ne?

Poldi112 ::

Prognoza IceMan-a za slotech:
Bigwhale, prav imas. Windows so proti Linuxu to kar je bmw proti trabantu.

MrStein ::

Oboje sux, OK ? :P

undefined ::

BigWhale, problem je le v tem, da MSja daje prevelika paranoja. Bojijo se Linuxa tako kot se slon boji miši. Overexaggerated. ;)

Dr_M ::

Windows so proti Linuxu to kar je bmw proti trabantu.

se strinjam. tocno v temu vrstnemu redu je.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

link_up ::

ah men je pa sam vazn, da disketar dela...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošast po imenu Montecito

Oddelek: Novice / Procesorji
52426 (2426) RisPo
»

Ameriška vojska odslej z Linuxom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
262536 (2536) undefined
»

Microsoft z milijardnim dobičkom

Oddelek: Novice / Rezultati
171782 (1782) CaqKa
»

Eksplozivne Nokie

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
403165 (3165) Hellios
»

Sojenje avtorju Blasterja B

Oddelek: Novice / Varnost
152551 (2551) Dr_M

Več podobnih tem