» »

windows xp sp2 + amd64

windows xp sp2 + amd64

mahi ::

lp
mam en fejst problem!
namrec imam 3500+ amd in SP2 XPje. Problem je v tem, da se mi winsi vsake tolko cajta (cajt ni vedno enak) ZMRZNEJO! je pa frisna instalacija XPjev, gor so le driverji in par programov ... ampak to mi dela skozi!

ce se pa ne sesujejo prej, se pa obvezno ko sem odsoten in se hoce aktivirat screen saver!

pomagajte!

nekaj sem bral na netu o DEP ki je vgrajen v SP2 ni o filetu mpegport.sys, ampak jaz tega fajla ne morem najt!?

kaj bi lhako blo narobe?

Lamur De Zur ::

mahi ::

pa kaj sm rekel ... da nisem nikjer najdu mpegport.sys ... to je res nikjer.
niti tam v hiden non-plug & play drivers :( nazalost.
pomoje ni to krivo, ker se mi racunalnik NE resetira, ampak mi ZAMRZNE! nobena tipka ne pomaga, nic.
NITI nobenega loga ne naredi, da bi lahko ugotovil kaj je narobe :((((

kako naj se lotim problema!!???

dodatek:
aja, pa tudi DEP sem izkljucu v boot.ini, pa se vedno se zamrzne :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahi ()

urban99 ::

Sem imel podobne težave in po večdnevnem zaj***avanju (tudi po priporočilu serviserjev) vrgel dol SP2.

btw: še pred tem mi je pa precej sivih las naredil SiOLov debilni ADSL CD, ki je non stop sesuval mašino in preden sem odkril, da je to to... Zdaj imajo zraven CDja v navodilih spisano, da odsvetujejo instalacijo na XPjih lol

Nerdor ::

Veliko težav sem odpravil z Winsoi, tako, da sem predlagal folku naj si kupi močnejši napajalnik!! Ni Joke! Dost folk, enostavno niti ne pomisli, da bi bila hardwareska napaka!!
Ljudje, ko si je sosed ubodel nov 400W napajalnik, so skrivnostna sesuvanja Windowsov kr na lepem izginila! :D

Glej, Windowsi se NE MOREJO kr tako po nekaj časa sesut! Si prepričan, da imaš vse voltaže pravilno nastavljene=? (v BIOSU mislim) Se zavedaš, da AMD64 "pije" precej el. toka. Da je priporočljivo imet 350W do 400W napajalnik!! Očitno ne, ane! Windows je kriv!! Blame windows, Linux rox, yeah!! Dej ljudje, poglejte pod havbami vaših računalnikov, ali vse štima, potem, pa obtožujte OS, da vam ne deluje pravilno!

Čisto nič me ni sram posta, ker je ZELO na mestu!

berta ::

mel sem podoben problem. Procesor AMD 64 3000+ in plata Gigabyte K8NS pro. Po določenem času mi je mašina enostavno zmrznila. Na servis so najprej nabijal da je problem z rami, pol k so s svojimi testriral je blo isti K. Vmes so menjali plato in procesor vendar se je ponovno začelo dogajati isto. Zdej sem mel pa vsega dost so mi dal pa Asus plato je pa v redu. (Upam da za zmeri). :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LC Power napajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5811315 (9153) WyattEarp
»

Grafična kartica - resetiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
494132 (2742) Assass1n
»

Xp ali Vista? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15810333 (6803) ___

BSOD - že pol leta ga odpravljam :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
61228 (979) Azrael
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51682 (1564) andrej_brucek

Več podobnih tem