» »

Spletni prostor?

Spletni prostor?

Rekec ::

Mene pa zanima če lahko kdo ponudi spletni prostor z okoli 200mb in 2gb prenosom podatka na mesec. Spletna stran je v bistvu cpg-nuke PORTAL.

Gre pa za Portal Srednje ekonomske šole mb.

Prosim prilepite linke do brezplačnih ponudnikov.


Hvala

zenith1 ::

Malo poglej topic na vrhu.

Tody ::

200 mb ? a se hecaš kaj pa ma šola to gor ? Raj reč potem adminu v šoli da vam da mal prostora na strežniku ali pa naj ga posta če ga nima...

Rekec ::

V bistvu je uraden forum začel delovat pred par dnevi. Moj neuraden portal pa deluje že 3 mesece.

Tak da šolskea admina nebom proso za plac.

AndrejS ::

200 mb prostora : 2 gb prenosa na mesec ???
Zdaj pa malo izračunaj. To 10 uporabniko preklika portal in si že preko!

Rekec ::

Eh lepo te prsim 10 uporabnikov? NA prejšnem portalu sem mel 40 uporabnikov pa 3200 postov pa sem mel mesečno 600 mb prenosa.

Iztok Smolic ::

hehe AndrejS misli da bo vsak uporabnik ko bo obiskal stran nalozil na svoj mlincek 200MB :D :D :D

Ma mi smo naredl portalcek pa ga mamo kr pri enemu doma - sicer ni blescece hitr ampak uporabniki se ne pritozujejo.
-----------/------------

Trdi ::

Ma mi smo naredl portalcek pa ga mamo kr pri enemu doma - sicer ni blescece hitr ampak uporabniki se ne pritozujejo.


Misliš "uporabnika" se ne pritožujeta? ;)
Trdota d.o.o.

Iztok Smolic ::

[off topic] Trdi in kaj te to sploh briga? Me zanima kako si ti predstavlas da bo 254 uporabnikov se prjavlo na stran za katero ve tm okol 20 ludi v enem tednu? [/off topic]

Uglavnem doma se da to cist lepo nastimat.
-----------/------------

Trdi ::

U, madona. Se ti iskreno opravičujem, če sem te prizadel. Ni bil to moj namen s svojo slabo šalo. Ne poznam ne tebe ne tvojega portala, BTW. Če je tvoj namen imeti več ljudi gor (ČE), potem delaj reklamo na največjih forumih. Zelo pomaga, sam ne smeš težit do onemoglosti. Moderatorji in administratorji forumov tega ne maramo. Peace. :))
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376287594 (10886) hariscorale
»

Android fon me je suvereno obral za 75€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10727992 (22793) Marat
»

smartphone - povprečna poraba prenosa podatkov

Oddelek: Pomoč in nasveti
265475 (4924) PrimozR
»

Simobil internet

Oddelek: Mobilne tehnologije
121329 (969) kmetek
»

www gostiteljstvo (na veliko)

Oddelek: Omrežja in internet
212132 (1823) Ales

Več podobnih tem