» »

www gostiteljstvo (na veliko)

www gostiteljstvo (na veliko)

rc-car ::

Katerega www gostitelja priporočate, po možnosti slovenskega, s hitro povezavo in čim nižjo ceno.

Za začetek bi rabu tam 20 MB, potem pa počasi zmeraj več, mora bit podpora PHPju, PERLu in dobiti moraš še kakšen e-mail.

Do sedaj je bil najboljši www.butale.com, sam zdej pa stran kr stoji in nič ne delajo, tko da rabm novga.

Prosim svetujte
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

whatson ::

priporočam ti lahko le:
www.mojstreznik.com

2400 SIT na mesec... T3 linija se mi zdi.. 50Mb plac, do 50 emailov,...php, perl,...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

sasox ::

Če se ne motim so Butale na Keltu, ki pa nima perl podpore...........? Drgače sem pa s Kelt.si zelo zadovoljen 8-)

rc-car ::

Na butalah je blo 20 MB, PHP, PERL, e-mail za 990 na mesec!!!!
pa še .si domeno si lahko zastonj registreru, drugače je arnes omejil to na podjetja...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

sasox ::

.si domena je v vsakem primeru samo za podjetja!

Elemen_T ::

vrhncan: Nevem zakaj se potem enostavno ne prijaviš na Butale? Saj če rabiš samo 20Mb je to najboljša rešitev.

rc-car ::

Elemen_T: trenutno ne delajo in ne kažejo nobenega znaka da bi začeli delati v prihodnje....
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Elemen_T ::

Šli so na morje. Zakaj pa ne?! 8-)

Loki ::

Sasox verjtn je mislil name.company.si.
I left my wallet in El Segundo

Ales ::

mojstreznik.com je sicer slovenska stran, a njihovi strežniki se nahajajo v ZDA, blizu Denverja.

Domenca.com je na SiOL-ovem strežniku in kot kaže tudi strani njihovih strank. Od tod sila ugodne cene :)

Domenčkarji, brez zamere, a glede na ponujene usluge kaj tako dragega na 'netu skoraj ne srečaš več nikjer.

Drugače pa tudi jaz lahko ponudim zelo ugodno spletno gostovanje, Win 2000 ali Linux, kar potrebuješ.

Moje strani so v izdelavi, cene pa ne bodo dosti višje od Butalcev če sploh kaj. Ponujali bomo pa dosti več za ta denar. Če res ne moreš počakati na objavo strani, pošlji e-mail, pokliči ali pošlji SMS...

Aleš

RisTig ::

Daj bodi prijazen pa nam zaupaj začasen naslov tvojih strani v izdelavi. Tole izdelovanje že kar predolgo traja in bi nam lahko natresel vsaj par konkretnih cen in storitev, ki juh ponujaš zanje. Morda tudi info kje so/bodo strežniki ne bo odveč...?!

Hvaza za odgovor, RisTig

Ales ::

Konkretne ponudbe nisem poslal sem samo zato, ker obstaja pravilo proti oglaševanju na forumu...

Glede URL-ja - bom poslal, ko bo stran dokončno postavljena. DNS se je zbudil danes, torej je zdaj vidna tudi v Sloveniji, dokončali pa jo bomo čez vikend. Prav tako sem še sredi pogajanj za postavitev lastnega Win 2000 strežnika. Zaenkrat je dokončen samo UNIX/Linux paket. Dobite torej naslov v nedeljo ali ponedeljek.

Linux strežnik je v ZDA, za Win 2000 pa še ne morem dokončno reči. Kot kaže bo v Angliji.

Torej zaenkrat:

Linux paket:
200 MB prostora, 3 GB mesečnega prenosa, 100 POP3 e-mail naslovov, catch-all e-mail forwarder, autoresponderji, redirecti, mailing lista, FTP dostop, FrontPage 2000 podpora, SSI, lasten CGI-BIN, podpora za PHP4, Perl, Phyton, C/C++, mySQL baza, možnost poljubnih sprememb .htaccess datoteke (lastni error dokumenti, in še....), dostop do log datotek obiskovalcev in napak, itd...

Cena bo 6000,- SIT za 3 mesece oz. 22000,- za leto dni, plača se lahko s položnico ali po dogovoru, možno pa bo tudi s kreditno kartico.

Če kdo najde v Sloveniji cenejšo ponudbo s toliko prostora, mySQL, PHP-jem itd., naj se javi...

Aleš

whatson ::

Ales: btw, mojsterznik.com je serverje pred nedavnim preselil v slovenijo, kot se mi zdi...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

TylerDurden ::

www.domenca.com, če plačaš za eno leto pa če si študent ali dijak te pride točno 15.545 sit za celo leto najem. Pakete si oglej na domači strani,cena velja za osebni paket. Pohvalil bi tudi administratorja, ker ma odzvni cas 10 sek, poklices pa poves kaj te mantra, pa zrihta medtem ko se pogovarja s tabo po telefonu. Je na hitri liniji, mas neke e-maile zraven, pa se da se dokupit, perl, SSI, PHP, ftp dostop ... Pa ne delam tam, sam tok so mi vsec.

matic ::

Odvisno kaj postavljate kako stran.. ce mora bit stran res na varnem in trdnem strezniku vsem priporocam k2.net.. v 4 letih se jim se ni streznik sesul tako da bi bilo to opazno navzven! Podpirajo pa vecinoma vse.. www.k2.net edino s diskovnim prostorom bi lahko bili malo nanj skrti in cenejsi!

Ales ::

Domencini paketi so tipičen primer "kreativnega oglaševanja". Ne rečem, da niso kvalitetna firma, saj z njimi še nismo konkretno poslovali. Jih pa pošteno preplačaš.

Paket res dobiš že za 15.xxx SIT letno, a v takem paketu ni prav veliko. 20 MB prostora, 500 MB prenosa mesečno, en e-mail... Nekateri brezplačni stežniki v tujini ponujajo več, tudi brez obveznih bannerjev ali pop-up oken... Tukaj pa za ta denar moraš obvezno imeti še njihov logotip na strani.

Od vseh ostalih njihovih paketov smo cenejši, da ne govorimo o tem, da je edini resen paket pri njih "webmaster". Pa tudi ta ponuja veliko manj kot mi... Plačali pa bi ga 5.400 + DDV MESEČNO. Če odšteješ 30% študentskega popusta to še vedno pride 4498 na mesec... Pa dobiš 2 GB prenosa mesečno (pri nas 3 GB) in 100 MB prostora (pri nas 200 MB). V treh mesecih te pride 13494, pri nas 6000 SIT!

Njihova prednost je v tem, da lahko doplačaš, če rabiš kaj več. Doplačaš pa drago. Odvisno torej, če zadošča kar ponujajo...

Mojstreznik so pa res rekli, da se načrtujejo selitev v Slo, a zaenkrat ni o tem še nič konkretnega. Njihova stran je fizično še vedno v ZDA.

Ko sem pred leti sam iskal prostor za svojo prvo stran, sem videl kaj vse se ti lahko zgodi in na kaj vse naletiš. Pri nas je na prvem mestu uporabniška podpora in zanesljivost strani. Tudi telefonska podpora uporabnikom, ne samo e-mail.

Aleš

OrlyTM ::

--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

TylerDurden ::

Ales, na kater streznik bi ti potem postavil cca. 10 Mb velik projekt, ki rabi samo CGI in SSI, brez e-mailov, z dobro podporo in zanesljivostjo? POleg tega jaz nič ne vem o obveznem logotipu, na mojih straneh jih ni, pa mam ene par accountov odprtih na domenci. Ko boste pa ponujal gostovanje se pa kej konkretnega zmenmo...

Prej sem dajal svoje projekte na siol, pa so se mi malo zamerili, ker kar spreminjajo pogodbene dogovore, visajo narocnino, neki pakete spreminjajo itd....

Ales ::

Glede potrebe za manjšimi gostiteljskimi paketi imaš popolnoma prav. Ne potrebuje vsakdo 200 MB prostora.

No, gostovanje od danes naprej ponujamo. In to že za 999 SIT mesečno. S kolikor hočeš POP3 e-maili, lastnim CGI-BIN, podporo za PHP4, Perl, SSI, prednaloženimi skriptami, ZELO dobrim control panelom ... vse po vrsti, tudi pri najmanjšem paketu.

Za tisti paket, ki sem ga omenjal v prejšnjih postih pa si oglejte "posebno ponudbo", tudi ta je še na voljo.

Drugače pa strani še pilimo, če boste opazili kako napako le sporočite... Oglaševati bomo začeli najbrž že danes...

Aja, prvih 10 naročnikov bo ZELO veselih, sploh prvi...! 8-)

lp Aleš
http://modronebo.com

McNato ::

Kakšna pa je omejitev mesečnega prometa? Iščem strežnik za spodobno ceno. Okviren mesečen promet cca. 50GB.

Ales ::

50GB je kar dosti. Za take potrebe običajno že priporočajo lasten strežnik, četudi najet... Če mi razkriješ kakšna je vsebina strani in od kod toliko prometa, se lahko kaj dogovorimo.

lp
Aleš
modronebo.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286455 (9747) hariscorale
»

Web Hosting v slo

Oddelek: Omrežja in internet
81086 (864) R0K
»

Najugodnješi webhosting pejđ?

Oddelek: Omrežja in internet
232087 (1754) Primoz

Zakup prostora na strežniku

Oddelek: Omrežja in internet
161764 (1503) Elemen_T
»

Let me introduce my self, I`m SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
101478 (1192) dexter

Več podobnih tem