» »

Android fon me je suvereno obral za 75€

Android fon me je suvereno obral za 75€

1 2
3
»

Lonsarg ::

Kako da ne Bananovec? Data enabled izklopiš in ni podatkov preko mobilnega. Preko WIFI pa še vedno dela seveda. Tako da lahko mirno pustiš background data in sync, v kolikor boš vedno ročno mobile data vklaplal in seveda ne pozabil izklopit. Ah kva je fajn met 2GB prenosa, čeprav porabiš 1GB in si skoz zihr:)

Marat ::

Lonsarg je izjavil:

Kako da ne Bananovec? Data enabled izklopiš in ni podatkov preko mobilnega. Preko WIFI pa še vedno dela seveda. Tako da lahko mirno pustiš background data in sync, v kolikor boš vedno ročno mobile data vklaplal in seveda ne pozabil izklopit. Ah kva je fajn met 2GB prenosa, čeprav porabiš 1GB in si skoz zihr:)

Ja tudi meni se zdi tako, po tem ko sem malo poguglal... tnx ;)

techfreak :) ::

Mavrik je izjavil:

@Lakotnik29: Točno zato sprašujem - namreč v zadnjem času je Simobil skonfiguriral svoje omrežje tako, da več ne rabiš "pravilnih" APN settingov da ti podatki delajo. Kar pomeni da vsi APN droidi in ostal šodr, ki se zanaša na to da posili APN nastavitve ne delajo (torej podatkovna povezava dela dalje).

Tušmobil ima to že vsaj 3 leta.

Matic1 ::

Ko smo že pri tem. Danes počekiram mojsimobil. Interval imam od 13. do 14. v mesecu. Danes pogledam in imam že skurjenih 37 mega z datumom 7.8.. Torej so mi šteli v ta mesec, poleg tega, da je zraven z ura 7:37. V nedeljo 7. sigurno nisem surfal za 37 mega ob polosmih zjutraj. Meni se simobil čisto nič več ne dopade.

St235 ::

Kriv je pa seveda simobil in aplikacije na telefonu...

krneki0001 ::

Meni simobil nič ne brska po netu. To delajo samo aplikacije, ki jih sam naložiš, ali pa jim dovoliš dostop do neta.

Pomoje gre tukaj bolj za nastavitve uporabnika, kot pa za nastavitve simobila.

easyrider3 ::

Žena je prejšnji teden nabavila novi samsung galaxy s plus in povedat moram da v nastavitvah izklopim vse programe in sinhronizacijo tudi totalno vse pa potem ko grem pogledat če slučajno še kateri procesi delujejo se začudim vse še kar melje. Pa kako se ta stvar totalno vse ugasne, to kar non-stop deluje in baterijo požira in kar nekkatere podatke nalaga. Baterija zdrži komaj eden dan a žena sploh ni veliko na mobitelu, poprejšna nokia e63 ji je zdržala tudi do enega tedna. Vidim da je moj samsung wave špica proti temu androidu pa čeprav vsi pljuvajo po njemu kot da ima slab operacijski sistem. Sigurno je boljši kot pa android ki ti samo baterijo in denar. Ko bi lahko namestil kateri drugi sistem gor bi bila prava milina.
Android je res en velki minus

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Marat ::

če greš sam pobijat procese ti ne bo kej dost pomagalo... Poskrbi da imaš pod Mobile Network settings izklopljen Data enabled in Data roaming. Potem poskrbi da je izklopljen GPS, pa brightness zaslona tud ne rabiš imet na ful. To bi moralo zadostovat. Drugo je pa če si inštaliral kake apliakcije ki pretirano porabljajo baterijo... tukaj pa ti ni android nič kriv :)

Btw, moj Nexus S zdrži brez problema 3,4 dni - vse je pač odvisno od uporabnika.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419731 (9107) Mavrik
»

Nokia Lumia 800 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32682019 (48439) Ciklamen
»

Samsung Galaxy Ace (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513395 (9764) Mavrik
»

Android - uvod za novince? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14219706 (14017) Jst
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148335 (7988) bajsibajsi

Več podobnih tem