» »

Kje v Slovenjij dobit najbolj poceni CD-R medije ?

Kje v Slovenjij dobit najbolj poceni CD-R medije ?

msmiha ::

Naslov pove vse!>:D:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

|jebiveter| ::

najcenejši ki sem jih jst najdu v trgovini so SMARTBUY 700mb
25 kom 2700sit Comtronu.
Its nice to be important, but its more important to be nice!

wind ::

Samo ti cdji so brez skatle :)

tropinovec ::

pri comtronu:

100 kom: 9.900 sit (smartbuy)

brez škatle:'(:'(

Daedalus ::

BIG BANG - 10 CD-R plošč za nekako 1500 SIT-so v tanki škatli.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

sebo7777 ::

Smartbuy CD-ji so apn, vsak 4 je zanč al ga pa rekorder ne zažene(Al mam pa sam jest tako smolo pa naletim na tiste serije CD-jev k so ...)8-)

msmiha ::

Zanimivo sm mislu, da so še kje druzi bol poceni. Ampak Smart Buy rulz.

P.S. Jaz nisem mel nikol nobenih problemov z njimi
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

borchi ::

men je en tip na SmartBuy CD posnel neki in sem ga mel kak teden doma in je začela zgornja plast kr odstopat!!!! cccc.... pol sm pa za foro mal popraskal z nohtom in sm lahko olupu celo zgornjo plast in sem mel pol prozoren CD!! naredte to s kakim kvalitetnim CDjem, če morte! SmartBuy rulz! sam ne za snemat CDje na katerih bi radi meli stvari, ki jih bote še kdaj rabli.
l'jga

blue96 ::

kokr jest vem se pri comtronu dobi najceneje. poglejte.
.

Borci ::

Jaz veliko snemam na SmartBuy (12x in 16x silver) in do zdaj še nisem imel nobenih težev. Ne s peko in ne z branjem.

msmiha ::

Moj frend je okol 350 filmov ži posnel na te CDje pa vsi delajo takot morajo! Nevem kak se je lahko tebi začel luščit
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Cosmo ::

Definitivno najceneje....narocis se (in ostale clane druzine) na Gambit online novice...in dobis Maxell CD(je):D

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

SpiDEr8 ::

Pejt u mullerja ke boš dobu 10 CD-ju 700mb za 1.5k sitov (1500 slovenskih tolerjev)!!!!! To je pocen usaj zame!!!! 8-O8-O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

element ::

Jest sm ene 700mb cedeje za 160sit/komad, pa se mi ni še noben zapeku! 8-)

msmiha ::

Spider to je drago v AOI teamu v Slovenskih Konjicah jih majo po 120SIT komat se pravi 1200SIT (10CDjev)>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

levvvis ::

Se mi zdi da ste malo na kvaliteto pozabili. Meni se še vedno najbolj obnesejo Mitsui! ki jih v škatli najcenej dobiš pr Iskri.8-)
Kot Teac se prodajajo naj vas ne zmede!!!

msmiha ::

Jaz ne rabim nevem kake kvalitete za trejdanje filmov.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

SpiDEr8 ::

ej smmiha a to 700mb cd-je misles???? Drgač pa sam tolk de se posname za druge jest mam zase kvaliteti!!!! MAXEL!!!! :D8-O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Dami ::

Moj pekač je zlo zbirčen (eni cd-ji mu pašejo, eni ne, kak se mu zazdi). Mitsuijem nism nkol zaupal (ti novi še nekak grejo, sam ta prvih primerkov pa ni mogu zapeč niti enega). Zdej sn na Silver Digitih (650 in 700), ki jih nabavlam v Big Bangu v Konjicah po 140 sit. Pa še slim škatle so (pri 200 filmih ti plac fajn pride:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

msmiha ::

Ej Damni kaj si iz Konjic (jaz tudi). Si že slučajno opazil, da jim je 700MB CDjev sfalilo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dami ::

msmiha: vem že dolg da si s konjic (sn pogledu v tvoj profil). jst nisem več (lani sn se preselil v bistrco). sn si glih zaloge cdr delal, nakupu 650 dost, pol pa jim onih zmanka;((. upam da jih bojo kmal dobl.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Kekec ::

Comtron ima nek pack 50 kom Intenso 80 min al neki takega po 5000 sit!

SpiDEr8 ::

ke je ta štarcuna?????? 8-O:O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978423 (6669) Zheegec
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382178 (1427) LeQuack
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168412 (5827) City
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342123 (1566) Lime
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392232 (1354) bastadu

Več podobnih tem