» »

Videoposnetek vožnje s Tomažem Kaučičem

Videoposnetek vožnje s Tomažem Kaučičem

JayKay ::

Vsem, ki uživate v hitri, a zanesljivi vožnji, priporočam ogled posnetka vožnje s Tomažem Kaučičem v njegovi (standardni) imprezi.
Hvala Tomažu, ter seveda slovenskemu uvozniku za Subaru, ki je omogočil predstavitveno vožnjo.

Žal smo prepozno ugotovili, da fotoaparat ne snema zvoka , tako da ste prikrajšani za nekaj. Pa še to: v resnici stvar zgleda hitreje :(

Povezava

JayKay

borchi ::

nočem bit nesramen, ampak tole je bol zeh.

climb dance, pikes peak, ari vatanen = magic!
l'jga

Brane2 ::

IMHO enako.

V čem je fora tega ? Hitra vožnja ? Pa saj vidiš na posnetku, da se tip pelje po navadni cesti in da okrog hodijo pešci.

Pa posnetek je obupno slab...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Groovy ::

No ja... pa sej ni tok bad vse skupi no... dejmo mal dobre volje pokazat ;)

No zdej se vsaj vidi kaka je razlika med vožnjo naših in "svetovnih" voznikov >:D
I am the captain of my soul

JayKay ::

Ne moreš pričakovat čudežev, če nimaš zaprte ceste, če ti folk hodi okrog in če ni nasproti vozijo tudi ljudje, ki vozijo ostale subarujeve avte.. Na koncu koncev, pa je to tudi njegov osebni avto....

brane2: s čim pa naj snemam v avtu: hi-tech opremo? Žal je nimam....potem pa je treba še vseskupaj kodirat pa na net dat in si na plac omejen, tak da..

Aja, če pa ti avto konstano nabija max rev (na drugem posnetku, ki ga nimam kam dat :>) pa če se po "ravnini" pelješ max 170-190 km/h, ti tut ni vseeno

Eh, saj tak je vedno. Slovenci smo vedno bolj pametni od svojega sodeda,ipd., tak da brezveze.

Vse skupaj je samo za demostracijo.

LP,
Jani

zlabo ::

Eh dejte no, tko slabo pa tud ni!
Res zgleda malo počasi, vendar je v živo v takem avtu ob takem šoferju to velik bolš!
Zgleda počasi, sam pomojem ga tam po ravnini kar zahod no...

Še sam občutek peljat se v takmu avtu mi spravi kocine v pokončni položaj:D


LP, zlabo

Brane2 ::

Saj nisem nič rekel o vožnji sami. Koneckoncev če voziš po javnih prometnih površinah, NE SMEŠ kršit predpisov, sploh če se imaš za profija.

Pravim le, če videnega ne moreš zajeti v posnetek, zakaj to potem objavljati ?

Ne bi reku, če bi bla na zaprti progi, ti pa bi imel znanje in ustrezno opremo ter plac na serverju a tako na posnetku ni ostalo praktično nič uporabnega.

Na tak način ti jaz lahko postam video "Fu*al sem z z Madonno".

Preprosto postavim kamero na pojstljo tako da gleda nekam v omaro in rahlo poskakujem po njej. Nato bi folku, ki bi snel file lepo razložil, da sem kamero pač narobe usmeril in pozabil vklopiti snemanje tona, da pa posnetek v bistvu zajema "dinamiko situacije" :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

mile ::

hehe, dobra je bla tale Brane2

Groovy ::

ja, sam v tem primeru se mora vsaj Madono videt!!! >:D

Tut sam sem se že peljal z Inpretzo... pa ne počasi, tko da posnetek sploh ni bad za osebno zbirko in za prijatelje... Ampak za kako večjo objavo, pa 3x NE. :O

Upam da bo posnetek Braneta z Madono kej boljši! :P
I am the captain of my soul

Brane2 ::

1. Če bi jaz oddal posnetek te kakovosti, folk ne bi vedu a porivam Madono ali BinLadna.

2. Zakaj bi se pa Madona morala videt ? A na njegovem posnetku se pa kao vidi Tomaž Kaučič ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Keyser Soze ::

Se mi ne da dol loadat, pa gledat na službeni mašini, ker je absolutno prezanič za kaj takega.

Ampak... Razsvetlite me. Tip je prehitro vozil in to snemal na kamero al kaj?:\

JayKay ::

"...posnetek je slab, obupno slab..."
ja ni bogvekaj če ga gledaš fulscreen... ni namenjen za masovno predvajanje.

če ga gledaš v original velikosti al pa 640x480 zgleda normalno...

@ Keyzer Soze:
Se mi ne da dol loadat, pa gledat na službeni mašini, ker je absolutno prezanič za kaj takega.
Kak pa potem veš, če se ti ne da dl?
Ampak... Razsvetlite me. Tip je prehitro vozil in to snemal na kamero al kaj?

ja, najverjetneje

@Brane2: če bi vedel da ma Subaru predstavitvene vožnje, bi vedel da so meli 27.11 na Rogli in bi vedel da sta vozila T.Kaučič in A. Jereb. In če bi poznal Roglo, bi iz posnetka prepoznal Kočo na Jurgovem, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Keyser Soze ::

Sorči prjatu, če to rečem, ampak. A si omejen v svojem razmišljanju?

Se mi ne da dol loadat, pa gledat na službeni mašini, ker je absolutno prezanič za kaj takega.


Le na kaj bi se navezovalo tisto da je absolutno prezanič za kaj takega?:\ Hmmm, naj pomislim, reees pomislim, uf, me že glava boli... AJA!!! Morda na službeno mašino. Fiuuuu...

Zdej grem pa dva aspirina požret, da me glavobol mine od samega razmišljanja...

P.S.: Upam, da je zadeva dovolj nazorno obrazložena da ne bo prihajalo ponovno do nesporazumov.

P.P.S.: Je vozil in prehitro snemal ne.. Saj sem vedel. Nekateri res ne mislijo s svojo glavo popolnoma nič.

JayKay ::

Ne bi komentiral kompetentnosti in načinov kometiranja nekaterih osebkov.
Res pa je, in priznam napako, da sem si napak interpretiral prebrano.

Fiuuu, me že glava boli od teh besed....
Nekateri res ne mislijo s svojo glavo popolnoma nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nevarna vožnja policijskih in drugih vozil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20328976 (23601) fujtajksel
»

Ali lahko občan redarja kaznuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815711 (13264) Utk
»

Avto kamerca (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9518224 (12264) strumf666
»

imam problem iz igro skyrim.

Oddelek: Pomoč in nasveti
8630 (431) Yohan del Sud
»

Slovenska policija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
508131 (6645) KaiV6

Več podobnih tem