» »

Zamrzovalna skrinja za olajšavo

Zamrzovalna skrinja za olajšavo

jjohny ::

Zanima me ali zamrzovalna skrinja gre v olajšavo za dohodnino? Sedaj me pa še zanima katero skrinjo se splača kupiti? Trgovec mi je rekel, da so Gorenje-ve kao najslabše glede varčnosti energije, najboljši pa je Elektrolux. Zanima me kaj vi mislite glede tega?

lp, jani

BigWhale ::

Prodajalec ti mora dati izjavo, da gre... Potem gre... :)

Za varcnost pa poglej tisto tabelo, ki jo imajo vse skrinje oz vsi gospodinjski aparati nalimano na vratih ponavadi.

Highlag ::

Ne moreš dajati vseh Gorenjevih skrinj v isti koš. Verjetno tudi Gorenje izdeluje skrinje v različnih kategorijah. To se pozna na ceni izdelka.
Never trust a computer you can't throw out a window

pinkpanter ::

Vsaka skrinja ima napisano kateremo energijskemu razredu pripada. Tako je najbolj varčna tista skrinja, ki pripada energijskemu razredu A. Obstaja pa tudi razred A+, ki je še boljši.
Midva sva leto nazaj kupila Elektroluxovo skrinjo razreda A+. Sicer so zadeve malce dražje, kakor so bolj varčne, vendar se končen seštevek splača. Skrinja porabi dosti manj, kot sem to navajena pri skrinjah. Sploh pa mora pri vsaki skrinji v tehnični dokumentaciji pisati koliko KW/h porabi.
www.SloMusic.com

jjohny ::

Sem pogledal na domačo stran Gorenja in našel skrinje v razredu E, D, C in B.
A razreda očitno nimajo v programu, tako, da bom moral katero drugo skrinjo nabavit. Kaj mi predlagate?

lp, jani

Keyser Soze ::

Gledaš še koliko časa drži ob izpadu elektrike. Letno porabo energije (pač sorazmerno razredu v katerega spada a so tudi v razredih mislim da določene razlike). Kakšni dodatni bomobnčki ala hitro zamrzovanje, sistem košar(da ni treba cele skrinje premetat, ko iščeš goveje zrezke...

Firma pa, .... Kaj pa vem. Mi imamo gorenje, pa dela odkar jaz pomnim ta svet. Najbrž pa kuri tudi približno toliko kot ena malo manjša lokomotiva. JO bo treba enkrat zamenjat, pa noče crknit.:D

Najboljši razred je pa A++ se mi zdi. Samo ne vem če so skrinje že delane v tem razredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrzovalna omara

Oddelek: Loža
122200 (1405) scipascapa
»

Razlika PORABE med GASTRO in gospodinjskim zamrzovalnikom

Oddelek: Loža
171990 (1603) d4vid
»

varčevanje z elektriko pri zmrzovalniku

Oddelek: Loža
51035 (826) RejZoR
»

Kater pralni stroj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11064821 (49685) brinas
»

Nakup pomivalnega stroja !

Oddelek: Kaj kupiti
113953 (3737) cekr

Več podobnih tem