» »

Nov sistem hlajenja procesorja

Nov sistem hlajenja procesorja

didi ::

Druščina zdravo!
Sem nov na forumu ampak ga kar velikokrat prebiram in se smejim prigodam in odgovorom. Zdaj pa bi tudi jaz prosil forumaše za pomoč; imam sistem MB GIGABYTE GA 7 400V PRO, proc. AMD Barton 2500+, 512MB ram, Win xp pro,...Težava je v tem, da mi je bios kazal na začetku temperaturo proc. 62 °C po nadgradnji pa kaže 78°C. Vem, da to ni točni prikaz, vendar je ventilator na hladilniku zoprno glasen s tistim visokim tonom. Sem ga že zamenjal, pa ni nič bolje. Rad bi dal novo hlajenje gor, TU PA JE PROBLEM: na osnovni plošči nimam lukenj za hladilnik, prodajalci v JAE.Celje pa pravijo, da jih potrebujem zaradi teže hladilnika. Rad bi dal gor kakšen Termalright SP 94/97, ali pa kakšen heat-pipe ( večji) hladilnik. Lepo vas prosim za kakšne namige ali nasvete. Pa še naprej veliko veselja na forumu!

Groovy ::

Kateri cooler pa imaš sedaj?!

Če je res tako, potem poišči kak dober cooler, za katerega ne boš potreboval lukejn, ane....
Recimo Zalmanova bakrena pahljača bi lahko bil že eden izmed njih...
Pa uspešen lov za coolerji ti želim ;)
I am the captain of my soul

didi ::

Uporabljam cooler Titan , zanima me pa ,če bi se dal montirati Thermalrightov sp94/97 samo na sponke (če ne bi bilo pretežko za mb).

kuglvinkl ::

Za take primere kot si ti (tudi zame, ki ima luknje okrog socketa) je Thermalright izdal verjetno zadnji in najboljši hladilnik vseh časov za Soc. 462: TR SI-97. V tem trenutku ni boljšega.
Your focus determines your reallity

didi ::

Najlepše se vam zahvaljujem za podatke hkrati pa prosim vse forumaše za informacije, kje bi se dalo ta hladilnik (Thermalright TR SI-97) v Sloveniji tudi dobiti.

iration ::

Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Mirko5 ::

Poskusi tukaj

Edit: late...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirko5 ()

didi ::

Forumaši najlepša hvala za pomoč. Ko bom to pošast namontiral na proc, pa se vam javim o rezultatih.
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Novosti na področju zračnega hlajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
405305458 (1631) FireSnake
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417977 (15100) Wofk
»

Tisji PC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313305 (2383) snela
»

Radeon 8500LE - brez ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6846 (738) tiborrr
»

Kje dobiti BIOS

Oddelek: Navijanje
10912 (748) tiborrr

Več podobnih tem