» »

Grafična - upgrade

Grafična - upgrade

Dr.Miha ::

Kmal bo rojstni dan in daktur bo malce posobil PC...Procesor je še v redu, disk tud, mamaplata(p3b-f) tud,pride še 256 mb rama in grafična kartica, k ibo zamenjala Geforca DDR.In tukaj pride glavni problem.
Skoraj eno leto nism spremljal razvoja grafičnih kartic in sedaj ne vem kaj vtakniti v mašino..
Lahko svetujete?
Za domovino z Nintendom naprej!
  • spremenil: Dr.Miha ()

frudi ::

glede na to, da imaš trenutno GF DDR, se ti verjetno ne splača kupovati kaj manj kot pa GF2 Pro. če pa hočeš najboljše, pa si omisli GF3.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

OrlyTM ::

Ja, tut jest sm že iskal zamenjavo za geforce ddr, pa ne najdem nič konkretnega razen GF3, ki je pa grdo drag.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

McHregec ::

Hello sej mate tuki Kyrota II, ki poje take kartice za malico pa samp 35.000 sit je. Pa boljši je od Geforca2 GTS v supersamplingu 4.
Destroyer Of The Worlds.

BigFoot ::

Dr. Miha>>> obdrži GeForcea DDR do jeseni, takrat pa nabavi GeForce3 MX
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

TheHijacker ::

Jaz sem včeraj naročil(danes dobim) Suma GeForce 2 MX400 64MB TV-Out. Zamenjal pa mi bo še vedno odličnega a počasi zastarelega GeForca 256 Annihilator 32MB. Predvidevam, da bo boljši >:D

Vam sporočim koliko 3dmarkov sem dobil po zamenjavi...
http://www.google.si

BigFoot ::

prow velik ne boš pridobil
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

TheHijacker ::

Čemu ne :O
http://www.google.si

Quake ::

Dr. Miha: Po mojem se ti najbolj splaca kupiti YUAN-ovega Geforca 2 GTS 64 MB pri Mlacomu za samo 49.000 SIT! Kartica je za to ceno res odlicna in enako hitra, kot pa Geforci drugih(drazjih) proizvajalcev!:D

BigFoot ::

zato ker je razlika med GF1 in GF2MX zelo zelo majhna in sigurno ni vredna dnarja ki si ga za to moral dat.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

TheHijacker ::

Bom videl danes popoldne... Po opisih sledeč, se zelo dobro obnese v visokih resolucijah... S GF1 ne morem igrati več kot 800x600x16, ker mi preprostop preveč šteka.
http://www.google.si

Dr.Miha ::

jah, bom vidu kako bom naredu.....verjetno bom res počakal do jeseni......sicer bo en moj frend probal iz delavnega mesta en GF3 spičit :))

Sicer mi igre še lepo delajo v 1024X768 v 32 bitnih, farbah, edino malo ga matra ram (128 mb).....
Za domovino z Nintendom naprej!

Trdi ::

Ja, to naredi...
Trdota d.o.o.

DC- ::

Pa folk kaj je z vami kaj vam bojo take kartice? A mogoče modelu k ga ustrelite ne vidte vseh možganskih žilic al kaj? Zberte dnar pa pejte nekam magar v grčijo pa se tm nažuririte do konca pa pridte pol lepo nazaj. Noben ne bo padu v abstinenčno krizo k nau en tedn računalnika vidu. Jz osebno še vedno furam ATI Rage Pro in prou lepo mi služi že neki čas ni problemov z driverji dela v linux , winsih in ostalih stvareh k se jih spomnem na kišto vržt.

DC-

yjj ::

Bravo fant čeprav nimaš zvezdic bi ti jih jaz osebno prisodil(slo-tech je pač drugačen). Tudi jaz imam gf2mx in sm čist zadovoljen, ti kurac pa ki imaš ddrja pa pozabi na vsekakršno menjavo. Don't fix it if it ain't broken. Pravi stari Am pregovor

Trdi ::

Tudi jaz imam mx2 in ga ne nameravam menjati se zelo dolgo. Ampak ce pac nekdo ma denar in hoce menjati, mu bom pac svetoval, a ne? Pravzaprav sem ugotovil, da lahko brez pcja in igric zdrzim brez tezav...z veliko lahkoto, ko pridejo izpiti. :D
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kyro 2 64 mb ali geforce 2 64mb

Oddelek: Kaj kupiti
161790 (1486) ABX
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574904 (4209) Shadowman-x

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401753 (1412) EvilK|NG
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371650 (1251) Lyu
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614729 (3725) Paramedic

Več podobnih tem