» »

Nero mi uničuje medije kot po tekočem traku

Nero mi uničuje medije kot po tekočem traku

Brainstorm ::

Pozdrav!

Z nerotom sploh ne morem več posnet nobenga cd-ja al pa dvd-ja do konca ker zmeri nekje na sredi al pa kr na začetku neha snemat čas še sicer teče sam snema ne več uglavnem nč ne javi da bi blo kej narobe potem lahk mašino še sam resetiram ker se hehajo windowsi odzivat isto se zgodi pri simulaciji tako da mediji niso krivi. Winse sem naložu na frišno že en parkrat, diski so hlajeni na 30 stopinj in defragmentirani.
Z plextools pro ko sem jih pa dobil zravn plextorja se pa da normalno posnet.
Probal sem že enih pet zadnjih verzij nerota pa z vsemi dela enako. Včasih sem na tak način uniču vsak 10 medij zdej pa že kr vsakega taprvega.

Ka bi kej blo to a ma kdo mogoče kak podobn problem?

Thanks!

ql000 ::

na kakšni hitrosti kaj pečeš? Pri Nero-tu so to običajni simptomi pri izbiri prevelike hitrosti peke!

Brainstorm ::

Ja cd-je na največ 16x sem probu tut na 8x pa je isti šmorn res pa da musko snemam na 4x in tedaj je pa posnel ok. Dvd snemam pa na 4x.

miki76 ::

tudi meni se je pojavila ista napaka. nikakor ne morem zapečt cd-ja al pa dvd-ja.sploh ne morem začet pečt, če pa me vrže ven pri kakih 85%. zacelo pa se je to dogajati predvcerajsnjim. mi lahko zaupas kakšen pogon imam. mogoče so najini problemi enaki z enakimi mašinami ;)

miki76 ::

nasel sem napako. in krivec je......
NEEEERO. instaliral sem si tisoc in eno verzijo neroti in vedno isti problem. in kaj sem naredil potem grem h konkurenci (roxi easy disc copy, najdes na suprnovi) in stvar dela kot svicarska ura. sem ze preklel LG-ja, ki ga imam pa boga masinica ni bla nic kriva.

lp

Qcube ::

Nekje sem prebral, da se to dogaja pri verziji 6.6.0.3. Torej prejsnje verzije bi morale delovat normalno.

miki76 ::

začelo se je pri verziji 6.3.x.x. pol pa sem instaliral najnovejso pa isti problem

Shybby ::

a nero je za to kriv? hm jaz sem pa mislo da je pekač crkno pa sem ga razstavil da bi ga ščisto pa ga ne znam več nazaj nardit! kaki cepec !
kaj te niste prej tega pogruntali ? jao


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445395 (2377) hudychk
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100885 (25394) nuclear
»

Nec DVD rekorderji in LabelFlash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6828308 (18625) Mitko_R
»

tezave zapeci DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
101878 (1678) Korenchek
»

Problemi z NEC DVD-RW ND-2510A

Oddelek: Strojna oprema
323073 (1625) kurjač

Več podobnih tem