» »

Nec DVD rekorderji in LabelFlash

Nec DVD rekorderji in LabelFlash

1
2
»

kiky84 ::

heloo

cist z zivci na koncu.poskusil sem ze vse kar je mozno da bi mi v neruto prikazalo ikonico za snemanje labelflasha ampak brez uspeha.probal sem zagnati lls.dll datoteko,jo kopiral v nero core itd.. ampak nic ne pomga se vedno ne najde. razlicice 6.6.1.3b pa ne morem nikjer najti.forume sem ze vse prebral.zato naprosam vas da mi pomagate ce ima kdo resitev.zelo hvalezen bi bil.

kriko1 ::

Dela, moraš imeti serijsko za nerota ki pride zraven teh snemalcev. Ne rabi nobenih datotek kopirat.

kiky84 ::

potem pa bi rabil samo en namig kje dobiti to serijsko.ali pa ce jo imas bi te prosil da bi mi jo poslal na kiky84@gmail.com hvala ti

Dr_M ::

hm.... hint: www.google.com :)
kej vec pa nevem ce lohk napisem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gaspr ::

Mene pa zanima 1 druga stvar... sprašujem kot nevednik, me pa stvar zanima. Imam namreč (pomotoma kupljene) LabelFlash DVD-je. Se te dvdje sploh da uporabljat kot navadne dvd-je (kot DVD+-R) in podatke pisat na njih tudiv navadnih pekačih in jih uporabljat v navadnih predvajalnikih in DVD enotah, ali je to popolnoma svoj sistem - pomeni, maš pekač (NEC) ki zna to tehnologijo in je uporaben samo tu?
Do sedaj mi je program samo javil, naj vstavim nov ali nepoškodovan medij, iz česa raberem, da ne zna zapisat na tovrstne medije. Ali pač?

LP

Gašper

Cveto ::

Pa si pravilno obrnil DVD? Modra stran mora biti gor(tja ne boš nič posnel) Na spodnjo (srebrno) stran pa lahko piše brez problema vsak DVD rekorder (preverjeno na starem Poineerju 106)

Gaspr ::

ja, prav sem obrnil :) sej na zgornji (modri) strani celo piše printing side, tako da se ni za zmotit... ampak pečt pa ne morem na njih, ne z nerom ne s kakim drugim softwarom,... kot da ne vidi dvdja, oz. ga vidi kot poškodovanega, 'umazanega',... :/
V neru celo napiše neveljaven disk (pečem z NEC3500AG)...
Kakšna ideja?

Če pa že, kot kaj pa ga potem prepoznajo naprave - kot - ali + medij?

LP
Gašper

Zorro ::

Ali si mogoče že opravil kakšno nadgradnjo svojega pekača?

Če ne, imaš tukaj en dober link.

Gaspr ::

Hudo! :) no, to je pa s5 še 1 stvar k jo bom počel prvič ;) sam da si nam kej zaflešou al pa kej podobnega :D
Bom probu no!

Hvala

G
Gašper

sleeperman ::

Če boš uporabil pravi flash, potem je velika verjetnost da bo šlo vse OK...:|
Jaz sem moj NEC 3550 flesal na 4550 (ne me za uho vlečt, mogoče sem se zmotil pri številkah...približno te pa so) tako da zdaj lahko uporabljam funkcijo LabelFlash...čeprav so eni na nekih forumih trdili da to ne gre...obenem pa pisali da imata obe enoti NATANKO enak hardware...in ker se pri takih izjavah nekaj ne ujema, sem pač probal in...uspešno! :D

Zorro ::

sleeperman, imaš srečo, da ti pekač ni bil izdelan marca 2006 ali kasneje. Teh do sedaj še nikomur ni uspelo flešati!

sleeperman ::

Možno :D
Ne spomnim se več točno, ampak vem da sem brskal po netu okoli tega in na (mislim)cdrinfo je bil en link do flesev (tistih liggy&dee) in tam je pisalo da se to ne da...Ampak meni ni jasno kako da se ne da če pravijo da je ISTA plata notr...pa sem našel en drug link ki je tip napisal da mu je to ratalo in opisal kako...probam...voila!!! DELA >:D (kateri link mene prašat, ker nmam pojma..sori)
Ja, js zmerom pravim da majo norci srečo ;)

Zorro ::

Če si kje prebral, da to ni možno, potem nisi bral na pravem mestu. Največ kar lahko izveš o pekačih in CD/DVD medijih je na CDFreaks forumu, in kot vidiš iz danega linka, o tem obstaja celo tema, ki je bila odprta 13.2.2006. Je pa res, da tega crossflasha (ND-355x@455x), kot tudi ND-3570/4570@4571, na tem forumu ne odobravajo. Zakaj, pa si preberi sam;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zorro ()

sleeperman ::

hm...mogoče se bom res spravil brat zakaj... sicer, z obzirom da oni tako ali tako krekajo fleše, ne vem zakaj bi to odobravali ali ne. Ali se da, ali pa ne... Ne rečem da bi NEC sam to rekel...
ampak, če sem pošten, v tem ...recimo cca pol leta, odkar sem flešal, sem zakuril natančno dwa DVD-ja od zgoraj (prvega, ki sem za*ebal, ker labelflash piše v NEGATIVU ;(( , in drugega, ki je bil končno pravi :)) ) ...mi je še vedno lepše printanje. Predolgo traja, premalo kontrasta...pravijo da je tukaj lightscribe boljši, ker tudi laho večkrat kuriš, kar pa močno dwomim da bi jaz to počel...se mi enostavno ne ljubi čakat pol ure in več |O . Edino kar je plus lightscribe, je mogoče to da se da pisat na stran podatkov...recimo če imaš krajši film, lahko potem zapečeš naslov zraven >:D

Zorro ::

Edino kar je plus lightscribe, je mogoče to da se da pisat na stran podatkov.


Verjetno si mislil LabelFlasha (ki ga ima NEC).

sleeperman ::

ja! Sori!!!

PROTOTIP ::

Mene pa zanima če se da dobit cd/dvd enota s funkcijo tattoo, ni nujno da je snemalnik.

_spirit_ ::

Da ne odpiram nove teme, bom vprašal kar tukaj.

V petek sem kupil 7173S, enak 7173A, samo na Sata kablu. Problem je v LabelFlashu. Ok, problem ni v ikonci, ker se program popolnoma normalno odpre. Težava je v tem:



Program pekača ne najde. Nero je zadnja 7ca. Poskusil sem tudi s 6co, ampak problem ostane. Firmwire je "zadnji", novega še sploh ni blo.
Vse kar sem najdel na netu je to: link
Sliko sem si sposodil od tukaj, ampak je pri meni popolnoma identična.

Ampak rešitve ni. Ima mogoče kdo podoben problem in ga je na nek način rešil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _spirit_ ()

Mitko_R ::

Če še slučajno nisi uredil:

V BIOS-u pod standard cmos features izberi svoj pekač in namesto auto nekaj daj none. Meni je rešilo problem.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Label flash

Oddelek: Pomoč in nasveti
358250 (5520) shany
»

NEC LabelFlash

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
496216 (3638) r0b3rt
»

dvd pekač in kako na dvd zapečti napis,sliko namesto etikete

Oddelek: Programska oprema
101728 (1580) JOKER
»

LightScribe DVD+/-RW

Oddelek: Kaj kupiti
71684 (1512) xCore
»

DVD + tiskalnik Philips DVDR16LSK LightScribe

Oddelek: Kaj kupiti
302302 (1893) Mirč

Več podobnih tem