» »

Nov računalnik je pokvarjen.

Nov računalnik je pokvarjen.

Chip ::

V petek sem kupil novo kišto in sicer nekako takole:
Pentium4 3.0GHz
512 RAM-a
80GB prostora disk MAXTOR.
Rodeon 9550

Kišta je bila kupljena pri Comtronu in jaz si lepo naložim windows xp professional in pa gonilnike.Nakar ugotovim da na moji grafičnio ne delujejo pospeški.Sem si še mislil: ok saj bo bom v ponedeljek peljal pogledat kaj je narobe.Malo si poinštaliram gor brskalnike antiviruse in seveda igrice.Ena iz med njih je bila America's Army 2.0.0.Ko je bilo opravljeno je bila ura že pozno ponoči in sem odšel spati.Naslednji dan prižgem kišto in se odprabim igrati America's army.Nekaj časa sem igral tam nekje okoli 3 ure nakar mi igrica zašteka.Poskusim s konbinacijo ctrl+alt+delet.Računalnik se ni odzval ampak je začel piskati.Slišati je bilo kot bi ka zaštekalo.Probal sem zadaj ko je ventilator malo luknjo s prstom in ni bila kaj preveč vroča.Potem resetiram računalnik in mi ga nče zagnati.Kot da nebi imel na računalniku čisto nič naloženo.Torej jaz predvidevam da mi je crknil disk...Prvo grafična zdaj še disk tako da zdaj grem jutri na comtron da vidijo kaj je narobe.Pa še vse mi bodo poinštalirali windowse gor lepo pa gonilnike ker jaz se ni mislim mantrat.Če ne pa jim pridem z bejzbol palco pa jim spolamam vse kar majo ;) .

Torej kaj vi mislite da bi lahko bilo narobe in zakaj crkne računalnik star 2 dni?

iskra ::

Dvomim, da ti bodo inštalirali Windowse še 1x, glede na to, da jih 99% nimaš original. :\

Sicer pa zna bit, da se ti računalnik pregreva. Kak dodaten ventilator naj ti vgradijo.

Aja: na kake pospeške pri grafični kartici ti ciljaš? Misliš da se ti bo monitor premikal po mizi al kaj? Si inštaliral čisto zadnje gonilnike z neta?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

mohha53 ::

En dober nasvet. Ker si si kupil racunalnkik v petek, se ni preteklo 8 dni. Torej, moj nasvet je naslednji. Pelji ga v pon tja in reci, da hoces met nazaj denar!! Nimajo kaj sprasevat!!
Potem pa ti priporocam naslednje, idi raje na cenejsega in za igre NEDVOUMNO hitrejsega AMDja. Vedi, da tu ni debate. Za prihranjen denar pa si raje nabavi boljso grafiko. Aja, NE PRI COMTRONU!!!!!!

Myk

PS. Poslji username od AASF, ki je medtem ze 2.2, pa se vedno z bugi. Se bomo malce poklali!!>:D
"Never touch a running system!"

AndrejS ::

Morda si pa preveč pospeševal grafično da ti ne delajo pospeški ??? Nasi jim nazaj pa reci naj zrihtajo ! Windowsov pa ti verjetno ne bodo nalagali na novo, samo itak mislim da ni šel disk

dolenska ::

Jst bi na tvojem mestu vrnil cel comp in vzel denar ter si kupil drugega, ker jst ne bi mogel met computer, ki je nov in crkuje ali ki je nov crknil, pa tut ce bi mi zrihtal ne bil preveč zaupljiv do računalnika.
predvidevam da je računalnik kupljen že sestavljen in si ga ti samo iz police vzel.
jst bom ko bom kupil nov računalnik, sam sestavil računalnik, al pa da mi ga tam sestavjo po mojih željah ne pa da bi kupil računalnik ki leži na polici, ker seti še sanja ne kako so z njim delali in kako nekvalitetno je narejeno, ker je vse skup nahitro not zmetano.

Kaufmann ::

Kot je rekel mohha53, vrni ga in si po delih sestavi AMD;)

zee ::

pridružujem se mnenju drugih sogovornikov: vrni komp-oni naj ti vrnejo SITke in hop po AMDja.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Ibn Tahir ::

Enako konfiguracijo so ponujali v sparovi akciji (sestavljeno v comtronu) in je bila zeloo poceni. Sem ze skoraj rekel hop in kupil, pa me je kolega opozoril, da jim ravno ne zaupa. Sicer ne vem zakaj, ker se ne spoznam, kolegu pa le zaupam. zgleda da sem se prav odlocu, eheh.
Je pa res, da je lahko to samo ena crna ofca pri velikem stevilu kist in se firma lahko se vedno izkaze po reklamaciji.

Porocaj ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423069 (9693) Ganon
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788756 (5260) St235
»

Comtron SG (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15813255 (8060) Turtle

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838090 (6571) Mr.B
»

Nategovanje glede garancije

Oddelek: Loža
91168 (828) Lime

Več podobnih tem