» »

Cenejši bencin

Cenejši bencin

Kekec ::

Vao tokrat so bencin celo pocenili, ampak verjetno ne za dolgo, nekateri so govorili da bo cena za liter do konca leta prisal do 200 SIT meni pa s zdi da bo kar čez!

gkovac ::

Ja sem slisu vceri da ga bojo pocenil... in to celo za okol 3 tolarje!!!! WHOOOOW! :D

vsekakor pa bo do konca leta prisel do magicne meje 200 SIT za liter... matr... mene ze zdej boli denarnica k grem tankat moj stroj... kaj sele bo

lp,S
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

srale ::

največja fora je v tem da bodo najbol pocenili osvinčen bencin..samo en majhen problem je..skoraj nikjer več ga ne prodajajo..ker gre konec meseca v zgodovino..ampak zgledalo je pa lepo..

luni ::

ma ne vem a oni spilajo eno farso za najbolj zabite ljudi, al se dejansko cepajo ljudem v glavo, ko se pizdijo

najprej naredijo eno veliko podrazitev, potem malo pocenijo in se zadeva ze zanjde v vseh casopisih, kako se pa ja ne drazi samo vse, folk je "srecen".. potem te cez par mescev spet lopnejo na glavi s kako orenk podrazitvijo in ko se folk zacne pizdit spet spustijo cene za en tolar... jaka taktika

me kr spominja na McDonalds in njihove menije, ki jih ze pol leta neprestanjo drazijo, ampak ker so v "akciji" (kjer zdaj stanejo vec, kot bi pred par mesci, ce ne bi bili v akciji) jih folk vseeno kupuje in se nazira poceni plastike

jebes ti to!
Artificial Intelligentia

gkovac ::

hahahaha Luni... taktika kapitalistov je povsod ista! nategovanje naroda pa je v bistvu primarna "naloga" drzave....

drazi se pa itak vse! samo nase place ostajajo iste... povsod se priblizujemo standardom EU, place pa so v riti!

kolega moj dela isti job v Angliji kot jest tuki... razlika v placi??? no ja... sej me je sram, ampak on dobi okol 3000 funtov, jest revse pa recimo 400 (po danasnjem tecaju funta).... kje je tuki logika???

no... ageski standard je res visji od nasega, ampak kar je pa prevec je pa res prevec!!!!

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Kekec ::

A kdo tanka CVIČKA??? Pa je že kdo imel probleme glede tega s policaji?

OZZY ::

Te pocenitve so samo farsa. Čez dva tedna pa bomo doživeli spet kje podražitev za 5 tolarjev. Čista bedarija.
Go with the flow.

webcreator ::

Sej glih to je svinjarija naše države: Bencin se spusti za 3 tolarje, ona pa zato, da ne bi blo izgub istočasno podraža trošarine! Ampak ko bo šel bencin spet gor, pa trošarin ne bojo čist nč spustil!>:D>:D>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Mr.-Viko ::

Saj to je vedno tako. Pocenitev, JUHUHU! Potem čez nekaj časa pa takšna podražitev, da te dol vrže. Da ne razmišljam kako bo, ko bom imel avto (ali motor) in si moral kupovati "poceni" bencin. Naj gre država v p.m.!
No comment, really

Thomas ::

Hja ... ni kaj! Toliko naredimo in prodamo - da se imamo vsi toliko dobro, kot se pač imamo. Je pa vprašanje, kako pravično je pogača potem razdeljena. Ne zaslužimo pa vsi skupaj povprečno več, kot imamo.

Treba več in predvsem bolje - ne delati - ampak narediti.

Jasna stvar.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena bencina, trošarine itd.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6914294 (12471) St235
»

Cena nafte (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13319112 (12707) krneki0001
»

Dvoličnost pri določanju cen goriva (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19310487 (7835) darkolord
»

Še malo pa bomo peš hodil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13311450 (7789) jype
»

Cena naftnih derivatov do ur-nebes

Oddelek: Loža
404429 (3101) Phil

Več podobnih tem