» »

Naj naj pizzerija??

Naj naj pizzerija??

gkovac ::

Prisel sem do zanimivega problema... ce k meni na obisk pride tujec in bi mu kot dobr gostitelj rad pokazal najboljso picerijo v Ljubljani kam hudice nej ga peljem??

v igri so sevede najbolj priznane picerije pri nas... recimo: Foculus, Ljubljanski Dvor, Azur, Napoli...

obstaja mogoce se kaksna picerija ki bi jo vnesli med svojo elitno peterico? Katera picerija pa bi res bla najboljsa??

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

sasox ::

Jurman

Binji ::

Pizzerija v Studencu (blizu Postojne) in Herman v Pivki.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

LinuxJet ::

Pizzerija Garaža ( Dolenjska cesta v Lj )
IMHO najboljše pice iz krusne peči ( Fokulus se lahko skrije )

Yohan del Sud ::

Julči 8-)

krneki0001 ::

Picerija Kocjan Stražišče pri Kranju. Krušna peč in zelo obložene in velike pice.
LP
Nebivedu

OldSkul ::

Me nekaj zanima:
kok ste pa sploh kej težki???!!>:D

tejo ::

Pizzerija Pod Gradom. Pice iz krušne peči...

Nahaja pa se v Tržiču, 100m naprej od muzeja...

Lunik ::

men je najboljša ena v Kranjski Gori, ampak ne vem kako se ji reče :D (v lj jih pa ne poznam).
sadar: mam 53 kil (173cm)

OldSkul ::

Pizerija Kegeljček v Radohovi vasi tam nek pri Ivančni Gorici ki pa je bliz Grosuplja!

Elemen_T ::

nebivedu: Kocian je cool ;-) Tipček nam z avtom pizzo pripelje lih kamor se zmislimo >:D, pa četudi smo sredi gozda, bo in tja pripeljal >:D>:D

Sicer pa: Pizzeria Klementina (Škofja Loka) se mi zdi najboljša pizzeria daleč naokoli z odličnim pizzam, placom, vzdušjem in prijaznim waiterjem.

Tomi ::

Kaj večina ni videla, da želi imeti Sulc picerijo v Ljubljani?
No, jaz bi iz svojih izkušenj predlagal kar Foculusa ( čeprav pico skoraj vedno jem kar v Pubu, ker imajo pač bone:D)
metrodusa.blogspot.com

Kaiser ::

Elemen_T: tko se govori!8-)

JurijTurnsek ::

jst bi reko ono picerijo v piranu...(tartinijev trg)
http://www.slatnaskejta.com

whatson ::

Hm.. če ti ni predaleč se zapelji v Mursko Soboto in najdi picerijo N°1 (Rajh), ... They know how to make heaven on earth:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

dejc2 ::

Jst sem iz dolenske pa sem bil kar v dostih pizzarijah, sam men se zdi da majo pri pizzariji JURMAN najboljše pizze pa še prijazni so.


ŠUMI JE ZAKON !!!!!!!!!!!!!!

zizi ::

Ful dobre pizze majo v Ljubljanskem dvoru...8-)
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

|jebiveter| ::

Mesto Pizzerija
----------------------------
Maribor : Galea
Velenje : Velun
Ljubljana : Napoli

Če ste kdaj v teh mestih pojdite v te pizzerije ne bo vam žal.
Drugje jih ne poznam tolk.
Its nice to be important, but its more important to be nice!

R0K ::

Najbolša v celju je :

PICIKATO

SkIDiver ::

Jz sm iz dolenske pa sploh ne vem kera je bolša. Eni pravjo tko eni tko, sam baje ma pa v nm novljan najboljše. SIcr jo pa najraj kr sam spečem po svojih željah.>:D

McHregec ::

Pr Focolusu majo ta najboljš pice.
Destroyer Of The Worlds.

luni ::

Mhm Galea je bolj tak... Sicer majo dobre pice (nic posebnega), ampak so tako prekleto arogantni (celotno osebje), da nimam zivcev tam jest.

V MBju priporocam Romantico, Verdija (za ljubitelje klasicnih "Italijanskih" pic), Splavarja...
Artificial Intelligentia

Koci ::

Jurman, drugač pa Račka v Ajdovščini

Binji ::

Jst osebnu sm 192cm velik in celih 80kil tezek - jap morm shujsat:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R0K ::

sadarj79 : 172cm -- 53 kg

gorenc ::

eh fantje, pejte enkrat v Azurja!! tam dobite tako pico da jo s tezavo pojeste. Meni so vsec ker je testo res testo in fila res fila.

npr si zazelis dodatnega prsuta; v drugih picarijah dobis eno rezino 3x razrezano, v Azurju dobis pico prekrito s prsutom
narocis dodatno hrenovko in dobis vsaj 1 par - ta debelih! narocis pico s fasiranim mesom pa dobis gor toliko mesa kolikor ga poje cela druzina v enem kosilu, trzaske omake je vedno prevec, hrena dodatno pa ne naroci ce ga ne pojes vsaj eno kilo

sem zadnjic narocil kmecko pico in potem se celo noc nisem spal ker me ne tista kila sunke tako dehidrirala da je bilo joj:D

jeti ::

ROK!

To se pa čist strinjam! Picikato je ZAKON.:D

Sm že ene parkrat bil tam, v celju gremo dostkrat na obisk k bakici, pol se pa včasih zgodi, da kšna teta časti, pa gremo na pizzo.
No, tko sm pred ene dvema letoma tam naročil pizzo. "A veliko?" "Ma nee...vi mi dejte kr maxi..." (sej ne more bit tok velka....)
natakar: "a maxi????8-O Važi!"
no, ko jo dobim (tak velik lesen pladenj, krožnik je daleč premajhen), sem jaz naredil 8-O in šel jest. Čeprav sm bil že po 3/8 sit, sem še jedel in jedel...bogato obložena pizza, sočna, tko da sm jedel in jedel...in na koncu pojedel skor 3/4. En kos je pojedla teta, en kos sem pustil, enega sem pa skoraj pojedel. Sm mislu, da se bom razpočil (pizza ma...hja, bi rekel da ene 45-50cm premera. Kar je za kakšni dve in pol veliki pizzi, veliki 30 cm (premer).
Nauk: ker je bila pizza tako dobra, sem se tako svinjsko nažrl.>:D Ahhh....:)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

gkovac ::

hehehhe Tomi... ni res da bi rad mel picerijo :D ceprav ideja mogoce ni tolk slaba.

drugac pa ste mi govoril za picerije izven LJ.... dejte se odlocit za naj naj picerijo v LJ!!!!

Foculus???? Azur??? Jurman???? Napoli??? Lj Dvor???

btw.... PIcerija Botana je tut zakon :)))

lp,S
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Tomi ::

Sulc, sam sem mislil, da bi rad imel predloge, katero picerijo bi izbrali..
Tisto, da bi rad imel picerijo v Ljubljani, je bil poudarek na v Ljubljani..
Spet seveda Foculus, drugače se pa pridružujem jetiju in ostalim, ki med ostalimi preferirajo Picikato, pa tudi Verdi je dober:D
metrodusa.blogspot.com

TheHijacker ::

V ljubljani ne bi vedu. Če pa boš kej v Litijo prišel, ti svetujem, da se oglasil v Piceriji Kovač. Mmmmmmmmm. Kolk je dobra. Samo v soboto me je razočaral, ko sem jo naročil na dom. Za 3km je potreboval več kot eno uro, pa še ene 10 minut se je vozil mimo hiše, ker ni vedel katera številka je(pač en nov model, ki je vozu, pa ne ve kje so ulice). Ko je končno zavil k hiši sem pa opazil, da ima havbo čist razbito. Kot kaže ga je sveže ruknu. Zato po moje tudi zamuda.

Upam, da bo drugič bolje, ker mrzla pica nichst gut... :D
http://www.google.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pica

Oddelek: Loža
396282 (1631) FiReFTW
»

Picerije z najboljšimi picami pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25490337 (73427) korenje3
»

Lokali v Ljubljani

Oddelek: Loža
476976 (3127) Oktan
»

Katera je najboljša

Oddelek: Loža
242448 (1792) korenje_ver2
»

Lacen - rabim lazanjo

Oddelek: Loža
172587 (2049) nokia6310

Več podobnih tem