» »

tv tuner

tv tuner

mmmato ::

Imam problem s tv tunerjem leadtek winfast tv 2000 (+radio). Je že precej star, še iz časou win 98 in so zraven priloženi driverji samo za le-te. Iz leadtekove strani sem dljou driverje za win xp in univerzalni software winfast pvr. kartico se da inštalirat, u device manager dobim 4 nove _naprave_. ko skeniram kanale s programom winfast pvr mi jih od cca 40 (catv) najde samo kakih 5. radio dela, dalinc dela....

probal sm tud program fly 2000 tv zadnjo verzijo, pa še eno starejšo in sploh ne dela.ob skeniranju ne najde nič, dalinc tud ne dela. ko program zaprem mi preneha delati zvok in moram resetirat rač.

tuner je prej delal na celeronu 433, 256mb rama in win98 (s priloženim programom capview)

Kaj bi moral naštimat, da bo mi najdlo use kanale?

mrTwelveTrees ::

probaj kakšen drugi tv-software, univerzalni za tv kartice...

lp

Sumo ::

Poizkusi z DScaler-jem.

pitbul ::

Poizkusi z ročnjim preklapjanje kanalov, tako da jih tipkaš na dlaincu in se mi zdi da ti jih bo pokazalo, nato jih spravi v listo in jih boš imel.

Sem imel podobne problem!

mmmato ::

@pitbul:
fora je v tem, da ob skeniranju frekvenc ne najde kanalou.... ni problem v preklapljanju med kanali.

v winfast pvr se ne da ročno vnašati frekvenc, obstaja samo _fine tune_ s katerim lahko iščeš frekvence +/-5 MHz

v fly tv obstaja ročno vnašanje frekvenc ampak si z njim ne morm nč pomagat ker mi ne dela sploh

dj cotto ::

@tyaz

Jaz imam WinFast 200 Expert in XP-je, ter program WinFast PVR in vse deluje kot namazano. Za katero področje si iskal kanale? Jaz imam nastavljeno na Czech PAL in mi najde vse.

LP!

mmmato ::

@dj cotto:
area: Germany (tko sem meu tudi na win 98 in je blo u redu)
video standard: PAL (se ne da spreminjat)

mmmato ::

aha vidim da se za češko območje posebej nastavlja pal standard oz. jih je več na izbiro. za nemčijo pa ni izbire

hvala bom probal

mmmato ::

še vedno ne dela :(

zed 5.0 ::

Ce je karta bazirana na kaksnem genericnem cipu (BT848, BT878), lahko probas s temle driverjem: http://btwincap.sourceforge.net/. Men se obnese zlo lepo. Za gledanje TV-ja, pa kot je ze nekdo omenil prej - DScaler.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509832 (7641) edublin
»

Program za TV kartico

Oddelek: Programska oprema
141348 (1162) Mati
»

Winfast TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
918290 (5262) Pyr0Beast
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918938 (11978) Izi
»

DScaler

Oddelek: Programska oprema
131078 (969) rap3r

Več podobnih tem