» »

Fornet 700MB problemi

Fornet 700MB problemi

matevzm ::

OK, dajte mi povejte, ali vam teli CDji (dobite jih v Big Bangu) delajo dobro in je le moj pekac cuden, ali je kaj drugega?
Razumem, da je obcasno kaksen CD zanic, v letu sem stran vrgel ene 4 CDje.
In sedaj iz cele skatle ni bil dober niti eden...
Dva sta umrla v pekacu, za enega sem racunal, da ne bo prezivel, ker sem ga pogledal, preden sem ga dal v pekac. Na spodnji strani je imel kot musji kakec (samo kar vecjo) crno packo. Z nekaj pritiska je sla dol, a nisem racunal, da bo kaj s CDja. In je res kmalu odpovedal. Drugi je umrl nekje pri koncu (media error je rekel Nero).
Sem se ob tem spravil in sel pogledati se ostale, ki so se zapisali v redu. Niti eden ni berljiv v celoti, obicajno se zacno na 2/3 pojavljati napake. Ne prebere jih Yamaha, ki jih je zapisala, AOpen DVD 1040, Pioneer 115, Teac 32x ne Toshiba DVD.
Mozno je se dvoje: moj pekac ne mara 700MB (je delno res), mogoce crkava (tudi sumim, da je delno res). Je pa res, da je vmes naredil 2 Silver Digit in 1 Fujija 700MB, tega zadnjega imam pri sebi in je dober.
Torej, je kdo uporabljal te CDje? Mu delajo?

Igor ::

hmmm vse je odvisno od rw, recimo moj stari filips :D noče uredu prebavt cd k je spodej plav ... ni vazna firma, velikost, brzina cd bo zjeban ..
probej kaj ti ok dela in pol to uporabljej

matevzm ::

Saj to je problem, da mi je dosedaj delalo res cisto vse. Sicer sem vecinoma uporabljal Fujije, samo zadnje case pa tudi Riteke in Silverje. Nikoli nobenega problema. Sedaj pa taka stala.
Mi je pomagal prijatelj, ki je danes popekel na HPju 10 Fornetov in so bili vsi dobri. Ali sem jaz nesrecno roko (tisti en s packo je bil definitvno hin), ali pa je stvar nekompatibilnosti niti ne bom vec testiral. Me je ze prevec stalo. :8)
Ce ima kdo Yamaho (moja je 6416), naj prej enega stestira. Ostali pa po zelji.

gorenc ::

Jaz sem v Big Bangu v dveh mesescih kupil 32 Fornetov 700MB in ni bil niti en zanic. Naredil sem 20 glasbenih cdjev in spekel 12 iger. Pri dveh je bila sicer pocena skatlica ampak cdja sta delala. Imam pa enega zelo starega CDRW HP 9100. Mogoce pa ti pekac ne deluje tako kot bi moral. Al mu pa Forneti niso "vsec".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Memorex CDji - Is it live or is it Memorex? - opozorilo pred nakupom (slike)

Oddelek: Kaj kupiti
251589 (1115) TICKO
»

Poceni prazni CD-ji (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
978380 (6626) Zheegec
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311728 (981) 3LeR.
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168368 (5783) City
»

Kje v Slovenjij dobit najbolj poceni CD-R medije ?

Oddelek: Kaj kupiti
221362 (974) SpiDEr8

Več podobnih tem