» »

Zg. meja temp. Durona 800?

Zg. meja temp. Durona 800?

BlackHole ::

Gre se za kolega:kolko termalne paste je dobro dati med procesor in hlad.
No, kolega je vse komp. lepo sestavil. Ima Duron 800 in Gigabyte
plato, hladilnik pa Chrom Orb. Malo paste je dal vmes, samo pravi da se procesor preveč greje, tudi čez 60 stop. Koliko je sploh zg. meja za
Duron 800 in kako bi lahko zamnjšal temp. Chrom mu laufa na 5600 obr/min ali nekaj takega, v glavnem isto ko meni, samo da imam jaz max temp. okrog 43 st.
Zanima ga tudi kakšna termalna pasta je to, kakšna posebna oznaka mogoče.
Tudi grafična se mu preveč greje, je brez hladilnika (Guillemot MX).
Torej vsak predlog je dobrodošel.

ChiefThunder ::

O pastah si preber pr člankih, sam mislm, da piše okol 1mm. Za ohlajeno kišto pa nameč notr še nekaj dodatnih ventov.
Temperatura proca naj bi bila pod 50 stopinj. :))

Kovax ::

Kar se tice termalne paste... je v bistvu tako, da manj kot je je... boljse je... Bistvo termalne paste je le v tem, da izboljsa stik med ploskvama in s tem omogoci boljse prevajanje toplote. Glede na to, da se tvojemu frendu vse pregreva, pa po mojem nima dobro zracenega ohisja... kaj ti pomaga G-orb, ce mas pa temperaturo v ohisju previsoko?
:)

Medved ::

jaz mam durona 700 navitga na 800 in je lepo temp tam od 35-40, nikoli čez 40, tko mora bit, hehe, 60 je tu mač, neki ni uredu, kup super orba:)

Lucio ::

TomCat: Duron na 800 in 40 stopinj.

Po moje je to malo preveč, saj moj 600@1007 (9,5 x 106) pod maksimalno obremenitvijo doseže 48 stopinj z Golden orbom.



Poskusu sem tudi na 800, pa je temp max 35.

GodStyler ::

Luncio: Ker teden maš pa ker progi za mert temp. uporablaš? (predvidevam da MBM,sam vsen uprašam)
Pa dej povej še kok maš core napetosti, ki je nastavljena in izmerjeno. Jest mam Duron 600@910 31 teden (8,5 x 107) core: 1,65V izmerjena 1,73V. Max temp. je 49°C. Včas je clo do 50 pršlo.

GodStyler ::

Toda kukr hočm spravt durončka na 1G morem opazno povečat napetost, tko da se na temperaturi kr nekej pozna. Če se kej dobr spomnem sm za 945 mogu met 1,7V izmerjene pa 1,78V za 1G pa mislm da 1,75V izmerjene pa 1,82V.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vulcano 7+ cooling problem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291613 (1107) Fury
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411823 (1323) abcde7
»

10 stopinj nižje!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111464 (1098) {CoOoLeR}
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221595 (1385) VASkO
»

Duron temparatura (drugič)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141654 (1505) ||_^_||

Več podobnih tem