» »

Priklop Genius na ASUS zvocno

Priklop Genius na ASUS zvocno

overman ::

Pozdravljeni!

Vceraj sem narocil zvocnike genius SW home theatre 5.1, ampak jih dobim sele naslednji teden (niso na zalogi). Zvocniki bi se naj priklopili preko 6 cinc kablov, ampak jaz imam na svoji ASUS A7N8X Deluxe samo tri izhode?!? Saj v bistvu je sest ihodov-vhodov, ce vstejem se line-in, mikrofon in pa S/PDIF. Zanima me kako bom potem priklopil zvocnike: rabim se kaksne dodatne kable, adapterje ali pa drugo zvocno? Se opravicujem ce je bilo ze kje omenjeno:8)

Lep pozdrav;)

jRk0 ::

tvoji izhodi na zvocni kartici so dvojni, torej, levi in desni kanal, stereo ce hoces.

tako da jih je v resnici pol 6...
You fuck up once, you loose two teeth.

overman ::

Huh to pa je bilo hitro:)) To pomeni, da bi moral zdaj nekje dobit kabel, ki bi mi iz enega stereo cinca dal 2 mono? Ker predvidevam, da se zvocniki priklopijo preko 6 mono vticev?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: overman ()

CaqKa ::

ja

ČIP 008 ::

Sam imam Genius 5.1(na daljinca, SW home theatre) in imajo tri priklope ne vem gdo te je nahecal da imajo šest priklopov.:D

overman ::

Hvala za informacijo-sem ze iskal kje bi kable dobil:8) Nahecali pa so me na mimovrste, kjer pise: priključki 5.1 za zvočne kartice, 6 x činč?!?! A mi lahko mogoce se poves kaksne izkusnje imas z zvocniki, predvsem me zanima bas?

Golden eye ::

kaj pa če maš woofer pod mizo?? Kako pa pol upravljaš glasnost pa to?? A moraš pol zmer z dalincem pod mizo molit'??

ČIP 008 ::

Zvočnike Genius Home Theatre sem kupil predvsem zaradi lesa saj v dnevni sobi izgledajo enkratno, podajo se zaven pohištva in les je le les. Torej za dizajn in izdelavo bi jim prisodil najvišjo oceno. Velik plus je tudi daljinsko upravljanje. Priključki n kabli tdi za zadnja dva so dovolj dolgi. Kar se zvoka tiče je vredu poln, močan vofer, pa vendar se glede čistost in jasnosti zvoka ne more primerjati z kakšnim Logitechom. To bi pa bil tudi edini minus.LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] multimedijksi zvočniki 10k - 30k SIT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19926625 (10711) Hrenowsky
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310544 (9819) T-Majo
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016059 (9998) FlamE#7
»

katere zvočnike ?

Oddelek: Kaj kupiti
333216 (2483) amper
»

Kje je problem ? (AC3-zvočna-5.1 zvočniki)

Oddelek: Pomoč in nasveti
91193 (1021) DJ-DUST

Več podobnih tem