» »

Slovenci smo p...

Slovenci smo p...

dejanrus ::

Pa Slovenci "smo" res ene navadne p... NATO, EU, bla, bla, pa nam eni revčki kradejo zemljo, lovijo ribe, po tanovem pa še tepejo poslance. Pa saj smo že navajeni, ne? :D
  • zaklenil: Primoz ()

Olajuwon ::

si me prehiteeeeeeel:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

dejanrus ::

Sorči. Pritisk se mi je dvignil "to the max". Se nisem mogu vzdržat.

pingec ::

Ja sam res nč ne ukrepa naša država tud polcija bi lahk pršla če so klical....
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Olajuwon ::

Kakorkoli že... treba malo razmislit s trezno glavo. Tu je šlo verjetno tudi za provokacijo SLS-ovih poslancev (se dobro zavedamo, da SLS-u bodo odstotki na volitvah poskočili v višave zaradi tega dogodka). Sicer pa kar se tiče hrvatov oni nimajo kaj mlatiti tujih poslancev (kaj če bi mi hrvaške?.. kaj bi bilo?).
Mislim, da dalnjoročno gledano zaradi tega si Hrvati zaslužijo veto k pridruževanju k evropski uniji. Takih narodov Evropa ne rabi.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

rfmw ::

iz tega ljubega:D dogodka bi morali mi naresti velik bum, tko da bi nas slišal in videli kaj se dogaja tudi v EU ...

drugače je bilo pa že od osamosvojitve že več podobnih neljubih dogodkov s "Hrvatsko", katerih glavni igralci morda niso bili ravno poslanci, je bilo pa jasno, da smo slovenčki (noja, vodstvo Slovenije) eni veliki pussy-ji, žal...
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rfmw ()

||_^_|| ::

Nimajo kaj mlatit poslancov? Seveda da ne! Ampak dogodek je bil izzvan s strani "naših", ki seveda niso imeli dokumentov da bi se izkazali s "poslansko imuniteto".

Lord Sauron ::

Sam kar je res je res....po pravem bi mogli met mejo 48km nizje ko pa zdej....ce bi blo po moje bi reku hrvatom al meja al pa damo veto (ko ga mamo pravico dat) na vas vstop v Eu....pol bi pa na enih 10 gumjakov vojaske patrole dau ko bi vsake 10 min vozle ob meji,pa ce je kak incident z kakimi hrvaskimi policaji sam 3 opozorila pa ratatata z strojnico.....pa jim potopimo covn....pa zahtevu bi redne prelete nato lovcev nad nasim morjem pa take fore.....hrvati bi od straha pocrkali....meje bi se izogibali na 500 kilometrov

OwcA ::

Pripetilo se je ,da imamo dve temi z isto vsebino. Lahko prosim nadaljujete v prvi odprti.
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sloveniji naloženo izplačilo odškodnine Hrvaški ( NE Krško)?

Oddelek: Problemi človeštva
436291 (4990) AndrejO
»

Jelinčič na HTV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1288999 (5723) MadMicka
»

Rupel bi "uravnotežil" Hrvaško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14110730 (7662) abeceda
»

komu verjamete? hrvatom ali slovencem? (incident na morju) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524628 (3515) Daedalus
»

Janeza aretirala hrvaška policija (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26541875 (36339) Bellzmet

Več podobnih tem