» »

Digitalni fotoaparat?!?

Digitalni fotoaparat?!?

Tzar ::

Sem v manjši dilemi, rad bi kupu digitalni fotoaprat nižjega razreda do ene 70k). Zej sem pa zasledu dva solidna aparata in sicer AGFA CL-34 in pa Mustek MDC 1500. Ceni sta si podobni, zraven bi pa rad kupu še 16Mb flash spominsko kartico.
Zanima me kakšen izkušnje imate z dotičnima aparatoma in če mi lahko pošljete kako sliko narejeno s kateremkoli od njiju.
hvala
lp
Tzar
moj email8-)
Življenje je lepo!
  • spremenilo: Tzar ()

Aljo1 ::

O dig. aparatih nimam pojma. Kupujem enega za 50-70kSIT zato mi prosim napišite na kaj naj pazim oz. katerega naj kupim.

Stra ::

Jaz imam nekaj izkusenj edino s Kodaki..

Prvo nam povej, ce mislis aparat rabiti pretezno za slikanje oz. za stavit na net oz. za printat oz. za kaj bos primarno nucal slike?

Ce rabis za net, potem ne potrebujes velikih resolucij in bo malo cenejsi aparat dober, v nasprotnem primeru pa se za tak denar pri nas dobi bore malo dobrih zadev in bos moral malo bolj odpreti denarnico ali pa iti cez mejo..:\

Tzar ::

Sem videl Minolto Dimage 2300 v Nidermeyerju v Avstriji za 4990 ATS, pri nas je pa okol 110.000 SIT.
Iam 2.3 MegaPixlov in kr nekaj lepi funkcij, tko da resno razmišljam o tem.
Drgač sem pa sprobal Mustka 1500, pa ne naredi ne vem kako dobrih slik, včasih kakšno barvo kar samovoljno zamenja, če slikaš zunaj so slike dostikrat nejasne, kljub dobri osvetljenosti, včasih pa kakšna ful dobr rata.

Aparat bi kupu čist tko za posebno rabo, namesto klasičnega, k zej sem dostikrat slike skeniral, tko da mam arhiv tudi v digitalni obliki, pa kolegom kr prek kompa pokažem al pa tud kj pošljem. Printat slik pa se ne splača, sej se jih da v foto Tivoliju razvit tud zs CompactFlash kartice, pa še ni tolk drago
lp
8-)
Življenje je lepo!

Aljo1 ::

Uporabljat ga mislim bolj za domačo rabo.
Pikniki, izleti, morje... na net nebom nič dajal.
Sprva sem mislil kupiti navaden fotoaparat (malo boljšega) ampak bi raje imel digitalnega.

Fantom ::

Moj znanec prodaja Agfin fotoaparat cl-20, ki je popolnoma enak modelu cl-34 le da nima displeja.
Cena aparata je cca.40000sit, star je približno 10 dni in seveda v garanciji.mail

BlackHole ::

Vse o digitalnih fotoaparatih boste našli http://www.megapixel.net/.

BaTeMaN ::

Ojla.
Sem lastnik Canon digital IXUSa,.. sem zelo zadovoljen :) Slik žal ne morem nobene uploadat... če pa res išče digitalca pa resno priporočam to stran za lažjo odločitev,.. imaš popolen opis z slikami in vsem :) Veliko sreče :)

LINKEC :)
>:D:8)>:D;((>:D:8)>:D

less then zero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se en friendly tip Slo-techovcem- Benq DC2300 v HArveyu (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20314423 (11111) TribesMan
»

Katerega digitalca kupiti do 400evrov

Oddelek: Kaj kupiti
462298 (1813) leonius
»

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

Oddelek: Kaj kupiti
241719 (1395) frenk
»

Kater digitalc??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586738 (5852) hipi69
»

digitalc v SLO

Oddelek: Zvok in slika
162095 (1751) Zzzzzzz

Več podobnih tem