» »

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

jurcy ::

Zanima me,kater digitalni fotoaparat do 40000sit priporočate(kakovost slike,vzdržljivost,majhna poraba,...)?



lp>:D

boštjan ::

moj nasvet je da še nekaj prišparaš,pa kupiš canona A60.z 128MB spominsko kartico te pride 62k, sam pa okoli 55k

AyrtonS ::

Povsem se strinjam z Boštjanom. Za 40k ne dobiš nič pametnega. A60 je bomba

Alan Ford ::

Problem tega foruma je ko nekdo vprašs za neko stvar , ki stane xxxk SIT , mu vsi predlagate stvar katera stane 1/2 več. Če bi jurcy vprašal za aparat do 100k SIT , bi mu vsi predlakali kakšnega za 140k ali pa več.
Become a programmer and never see the world!

Gandalfar ::

Alan Ford: pa predlagaj ti kakovosten fotoaparat v tem cenovnem razredu. Fantje so mu pomagali po najboljsi moci in kakor so vedeli. Ocitno ne poznajo dovolj nizjega razreda oz. se morda res ne splaca kupovati v tem cenovnem razredu.

boštjan ::

Alan Ford,krepko se motiš.če bi kupoval digija za 100k,bi mu canon A70 priporočal in kaj rečeš kolko košta,celih 80k,torej 20k manj.kar pa se tiče spodnjega razreda digijev,pa moram priznat,da ga res ne poznam dobro.

Blade ::

V comtronu imajo par digitalcev za okol 40k, sam še si pameten ne kupuj raznih Mustekov in Premierov ... raj mal več odštej in lupi pravo zadevo (Canon, Olympus, Sony)

A60 za 55k bi bil dober nakup.

Alan Ford ::

klik Olympus
klik Kodak
klik HP
Become a programmer and never see the world!

boštjan ::

A60,pomoje se splača doplačat 15k.

frenk ::

in kater digitalen aparat nardi najlepšo sliko(ne mislm na megapixle) za tja do 80k sit?...A70 al kater drug?:)

DjTonic ::

Meni se Sony CyberShot P72 ful dopade tudi zmogljivosti ima super. Naslednje leto enkrat ga kupim.

bond007 ::

za 39 jurjev maš pri comtrona fotoaparat yakumo - 4mp, 3X optični zoom(yakumo megaimage 45).
Niso to neke jajce - sm gledu tut reviewe po netu in je bil zelo dobro ocenjen. Edine slabosti imho so:
-nemorš filmčkov snemat
-SD pomnilniške kartice - ki so malce dražje
mal si poglej reviewe po netu, al pa če maš možnost pejt v comtron pa si ga poglej. Evo mal testnih slik:
cannon a70 VS yakumo (na levi so slike pod naravno svetlobo na desni pa pod umetno (lučjo). Slike so narete z popolnoma avtomatskimi nastavitvami(seveda lahko kasneje, ko se mal navadiš lepše slike delaš z manual...)Pri cannonu je nekoliko bolj rumena slika desna ;)

yakumo


cannon a70

vsekakor če se da, digitalca prej malo stestiraj, da vidiš, če je vreden denarja...

jurcy ::

kupil sem canon-a a60 in je super aparat(priporočam)>:D .Kupil sem ga v Fototaboru v Celju kjer imajo zelo v redu prodajalca(veliko ve,zna svetovati) in imajo akcijo da ti dodajo zastonj še 64mb kartico in kupon za 80 brezplačnih fotografij...zelo dobre izkušje imam z njimi in jih priporočam:)

RiNC ::

Za cca 43k sit sem kupil Nikon Coolpix 2100 v Bofu (avstrija), drugac stane pri nas nekje okol 70k sit. Z njim sem zlo zadovoln, sicer ima le 2 megapix (1600x...), vendar je zame to cist zadost. Snemas lahko tudi kratke movie, prilozene pa so tud baterije za polnit, dokupil sem si le 256Mb kartico, ker dobis zraven le 16Mb.

frenk ::

dejte tisti k ste tooolk zadovolni s svojim fotoaparatom sem prlimat kšno slikco da vidmo trdne dokaze:)

...to pa pišem zato, ker bom jest tud pomoje kmal nekj nabavu in me bl mal briga kolk ma megapixlov itd...men je najbol pomembn da nardi lepo kontrastno sliko...za fotoaparat sem pa prpravlen dat ke do 100k sit, seveda pod pogojem, da cenejši fotoaparat ne bi bil dost dober


...no čakam slikce:)

jurcy ::

ej a ti lahk po mailu pošlem

frenk ::

jurcy: lepo prosm:))...da vidm kolk oz. kva tale canon vn sprau:D

no kva pa ostali?:D

jurcy ::

sem že poslau frenk:D

Oakley ::

Kako pa je s fotoaparatom Mustek MDC 5500Z(3x optični zoom, 4x dig. zoom, 5 mio. pix., 2560x1920, video posnetki) ? V neckermannu ga imajo za 50k.

jurcy ::

oakley jaz nimam dobrih izkušenj z mustekovimi fotoaparati,daj še 10 jurjev zraven pa maš a60 ki je res bomba>:D (mustek dela fotoaparate šele 2 leti,canon že od vsega začetka)

tako da kar posezi po canonu a60,ne bo ti žal;)

Slowenc ::

Jurcy, al pa frenk dej se men posl slikco, da vidm to čudo. mail.

Sprašujem pa se, ali je vredno dat 25k SIT več za Canon A70 kot za Canon A60? Prosil bi nekoga ki je
lastnik A70, naj pove zakaj ni kupil recimo A60. ...kajti kmalu grem tudi sam v nakup.
Skiny gate.

jurcy ::

slowenc če si začetnik ti bo zadostoval a60.ti bom poslal slikco>:D

frenk ::

slowenc: poslano:)

ja mal razlike v kvaliteti se pozna:)

zanima me tud kva kej pravte na minolto Z1...v avstiji je cca. 80k sit...pa zanima me kater fotoaparat priporočate za do 500€...zanima me samo kvaliteta fotografije...ne rabm nobenih kamerc, avtomatike in majhnosti....zanima me samo kvaliteta slike

Slowenc ::

Frenk hvala za slikce -mačku dogaja u iber->:D .

Kupil bom pa po vsej verjetnosti A80. Že praskam denar.
Skiny gate.

frenk ::

mogoče kdo pozna kakšno stran s fotografijami, kjer zraven piše tud s katerim fotoaparatom je blo posnet?:)

kva pa kej pravte na Fuji Finepix S5000?

...al je mogoče bol da našparam za 300 za Canon EOS 300D (SLR)>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RAM za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
9839 (726) Paramedic
»

kje in kateri printer za pod 20k

Oddelek: Kaj kupiti
11973 (885) jurcy
»

Najboljše Li-Ion AA baterije

Oddelek: Kaj kupiti
111957 (1795) frenk
»

Od cenejših: Mustek MDC 3500 - Da ali Ne?

Oddelek: Kaj kupiti
121120 (1015) Caligula
»

Kateri 17inch CRT monitor

Oddelek: Kaj kupiti
9930 (751) jurre

Več podobnih tem