» »

Connection!!!

Connection!!!

minimetro ::

Ena tema mem, sam zanima pa me, kaj bi to lahko blo. Ko hočem vspostavit povezavo s Siol, mi poveže ampak ni omembe vredn kolk (12.300 kb/s), povrh vsega pa se ikonce od povezave comp. tut ne pokaže. Če hočem dol, morem linijo odklopt.:(

Daedalus ::

Poglej nastavitve modema, ponovno inštaliraj driverje... Če maš slabo tal. napeljevo, ne bo nič z višjo hitrostjo, probaš pa lahk vseeno...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

minimetro ::

Sm probu že vse živ pa nč. Še na siol sm klicu pa praujo da ne vejo kaj bi lohka blo.
No na arnesu pa dela normaln, res ne vem kaj bi blo pol s siolom.

P.S. Driverji so najnovejši, sistem sm pa postavu prsnji petek. Mam pa Motorolo SM56 PCI pa Win2k
Gone whit the wind

minimetro ::

No poglejte to povezavo 9.4 Kbps. A je to normaln, men se ne zdi. Na Siolu so pa itak sami idi***. Nč ne znajo povedat. Prvo je celo reku, da mam slabo linijo, pa sm probu na arnes se povezat, pa je šla čist cool. Nej mi kdo pove kaj naj naredim.;((
Gone whit the wind

`DoC ::

Odgovor je preprost: poslužuj se ARNES-a!:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

minimetro ::

Sm že razmišlou, morde bom šu res na arnes. Sam, a se mi splača, če čez 2-3 mesce dobim Cabel.???8-)
Gone whit the wind

krucymucy ::

Tiste o kablu so bl lovske! No vsaj jest nobenmu nc vec ne verjamem dokler ne vidim oz. uporabim:D

Aja ze dost bi moral nardit pa se zdej ni nc (primer: igrisce rihtajo ze najmanj 10 let8-O)

mmisv ::

minimetro: jest sm tut mislu da bom čaku 3 mesce pol se je pa to zavlekl na več k pol leta.
Čist trivialna stvar...

minimetro ::

Ej ti krucy al mucy kar kol si že, ti itak nisi za cable. Kokr se menš je to brezveze. Pauš, da je dnar stran vržen, če pa ne verjameš poklič na inatel pa boš vidu..!!! Pa ne j*** me skoz.
Gone whit the wind


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pi*** matrna po**** nategovalski telemach

Oddelek: Omrežja in internet
422096 (1206) link_up
»

ISDN modem Siemens Gigaset 3070 problem pri povezovanju ... urgentno

Oddelek: Omrežja in internet
91420 (1306) SkIDiver
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316428 (16428) Bakunin
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
548424 (8424) Skubi
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411875 (7907) swalow

Več podobnih tem