» »

Kabelski internet - iščem najboljšo opcijo

Kabelski internet - iščem najboljšo opcijo

iso2000 ::

Pozdravljeni!

Prosim za pomoč pri iskanju najboljše varijante pri kabelskem internetu. V mislih imam predvsem razmerje cena/odprtost pipice. Spodoben paket se mi zdi 1024/256 ali morda 512/xxx. Ali obstajajo kakšne nižje cene, kot jih ima Telemach (9000 Sit za 1024/256)? Sem na telemachovem omrežju, lokacija je Lj.-Moste.

Vsi nasveti so dobrodošli!

LP

Jakka ::

Sam mam paket 1024/256, sem prešaltal z 512/128, pa mi je včasih še prepočas. Cena 9k se mi ne zdi velik, če primerjaš siol recimo kot konkurenco, ima za tak adsl paket "podobno" ceno. In če pogledaš, da za 1.7k na mesc več dobiš še 2x hitrost povezave, mar se ne splača met hitrejšega paketa?

Seveda pa imaš lahko povezavo preko arnesa, ako si študent ali dijak, kar te pride še ceneje. Poglej si cenik na telelemachovi strani.

iso2000 ::

Ja, tale opcija za študente pri arnesu mi je kar všeč! Kako je pa s pridobitvijo dostopa, ali pri Arnesu kaj komplicirajo? Se spomnim še iz dijaških časov, da sem nekaj poskušal pridobiti pri Arnesu dostop, pa je bilo tako komplicirano, da sem odnehal. Ali mi lahko kdo v parih stavkih opiše proceduro, oz. ali je to kar piše na Telemach-ovi strani vse - prijaviš se za paket, pošlješ na Arnes potrdilo o vpisu in to je to?

LP

PARTyZAN ::

Hehe..jest sem tut z most :P pa mam trenutno 512/128 pri telemachu. BWja je več kot preveč če ne uporabljaš P2P n stuff programov za prenos velike količine "legalne":D vsebine. Najverjetneje bom čez kak mesec ali dva odprl na 1024/256 tako kot Hundey...

Ufo ::

Za studente na Arnesu nic ne komplicirajo. Pri kablasu bos dobil prijavnico, ki jo skupaj z potrdilom o solanju posljes na Arnes. Poglej se na: http://www.arnes.si/dostop/dostop_stude....

iso2000 ::

Hvala za odgovore, ker so mi pomagali in se bom po vsej verjetnosti odločil za to rešitev!
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubljanski kabel in internet ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
193620 (3065) Slowenc
»

Dražji ADSL pri SiOLu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17617756 (11439) Keyser Soze
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577931 (6721) kriko1
»

KKS Online dvig hitrosti povezav ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27819685 (12718) darkolord
»

Arnes in kabel

Oddelek: Omrežja in internet
201954 (1694) Hux

Več podobnih tem