» »

VGA-FullCover

VGA-FullCover

1
2
»

tiborrr ::

A tale z odtrganim ramom je slucajno moja? :D
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Eddy ::

Nč se bat vsekakor bo manj kot ta blok...
Tiborr ni tvoja grafična ampak od spirita!
www.ekwaterblocks.com

DjTonic ::

Dangerdenov blok za 6800 še v praksi Klik.


Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

Boki_ ::

Tisti odvečni baker na sredini bi lah komot izrezkali, tako bi pridobili na teži, da bi karta manj trpela.
I'm back

Jackal ::

Malo kraje Eddyjevega "groma", kot bi rekli nekateri :D

Klik
Walking the way is something completely different than imagining the way.

TribesMan ::

Tale NevarniDen me pa malo spominja na Bladerunerjev full cover blok za FX5900... no edino to je razlika da je bil njegov zlotan in da je bil spoliran do viskoega sijaja...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

PARTyZAN ::

Torej bi bili heatsinki za DDR3 rame na 6800U dost, če dam navaden blok na zelo vroč gpu? :P

Eddy ::

Lahko bi reki ja. Vsaj tako se govori!
www.ekwaterblocks.com

flisko ::

Kaj si že doma eddy,a boma delala blok za mene

Oblivion ::

A bi slo se zame, ale bo to exclusive za flisko-ta? Al se x800xt ter x800pro razlikujeta kaj po dizajnu?

GUFY ::

Pa fantje kaj ste navalili na te vodne bloke, saj je že bilo že veliko napisanega, da se DDR3 pomnilnik sploh ne greje toliko, da bi bilo potrebno vodno hlajenje pomnilniških čipov. En dober vodni blok in od Revolteca hladilna rebra in temperature bodo zelo dobre tudi za extremna navijanja. Točno taka rebra zelo uspešno hladijo pomnilniške čipe na moji grafi ( FX 5900), ki je seveda vedno kar fajn navita. :D

Boki_ ::

Meni so pa tista rebra ful čudna. Dno majo ful debelo, tako da js bom ravno danes mal poglobil najbrž rebra. Tisti trakec sm dal tut dol, pa bom jih dal gor s termalno pasto + s. attack.
I'm back

PARTyZAN ::

Mah..če se nebi toliko greli pol nebi dal tega čez rame že stock :P

flisko ::

Oblivion ,kartice so poplnoma enake ,sam r9800 ma drugače razporejene rame.

DjTonic ::

Partyzan na drugi strani ni pomnilniških čipov na 6800 Ultri, samo na prednji strani. Tale Winfast ima to verjetno zaradi boljšega hlajenja ali pa je kakšen Heatpipe vezan na drugo stran.

Segrevajo pa se DDR-3 manj pač novejša tehnologija in nižja napetost delovanja. Npr X800 radeoni sploh nimajo hlajenih čipov. Kakšni BGA heatsinki bi bili dovolj v navezi z GPU blokom. Ob navijanju pa kakšen ventilator vseeno nebi škodil, če bi pihal po PCB-ju, že zaradi drugih elementov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

The B ::

Za rame definitivno tole.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Tilen ::

Dobro zgleda, a ima kdo to?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BaRtMaN ::

Jaz imam ta rebrca za TSOP rame (podolgovate) in lahko rečem samo, da so odlični. Imam Vdimm mod na grafi a se rebrca vseeno ne grejejo močno. BTW, ram je šel iz 513 na 640 MHz in ni še videt konca! Rabim namreč en multimeter, da bom kontroliral napetost.

flisko ::

Jaz mam trenutno točno te hladilnike na ramih ,in dela ram na 620mhz,sam bi vseeno imel raje vodno hlajene.

Eddy ::

Živjo!

Danes sem prišel iz morja! Sem za en dan podaljšal počitnice in si ogledal še čipkarski festival v Idriji. No, vsekakor nisem šel zaradi čipk ;)

Flisko: glede bloka za tvojega x800 ti ne morem obljubiti da bo to v kratkem času. Saj se zopet začenjajo izpitni roki, in vem da bom še fajn švicov za knjigam...
www.ekwaterblocks.com

LittleDevil ::

Eddy ali si se ze kaj odlocil koliko bo cena bloka?

LP

Eddy ::

Sem... ZS ali www stran ;)

Še slika končne vrezje bloka:


www.ekwaterblocks.com

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

Malecky ::

Jaz sem ze ponosni lastnik kaj pa vi se cakate?:D

Blok je res masterpiece in pravi cuker...mislim da se moj radeon ne bo nikoli hotel locit od coolerja:8) :\

GUFY ::

Čakamo da bo naprodaj izvedenka za FX-a.8-O

DjTonic ::

No sedaj pa je čas za rezultate. Malecky ko namontiraš poročaj, koliko si ga več navil s tem blokom. Morda še bo koga s to kartico premamilo (Jaz nimam več 9800XT). Sedaj sem na GF2 MX, ko pa pridem iz morja pa nabavim nekaj aktualnega >:D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

MEDENA ::

kok je cena ?

Moonman ::

Check it out @ fullcover


mazy ::

js mam tut vga-full cover ampak mi ga je uspel navit na 400/380 več pa ni šlo ker so že artifakti. mam res tko slabo r9800? bo volt mod pomagal?

MI5Ek- ::

VGA-FullCover imam že 1 teden, vendar nimam, časa, da bi si sestavil vodno hlajenje.

Eddy ::

Zgleda da ne dobiva dovoj štroma za višji OC in ga boš moral dati malo več... to boš moral pa z Voltmodom. Saj so ekstramne OC dobili v glavnem z voltmodom.
www.ekwaterblocks.com

DjTonic ::

mazy izmeri vgpu pa mu daj ene 1,85V kar je še popolnoma varno za overclocke. GPU bi moral brez težav iti preko 450 meni je šel do 500.

mazy ::

sej vse mam v načrtu. volmod plate Vdd in Vdimm in volmod grafične, Ram in gpu. pa zdej se mi nekok ne da, šola me je čist zamorila. bo treba mal materjala nabavt pa ene počitnce počatak pa nalotat to gor. pa se nek pametn napajalc kupit, razmislam o taganu 480.
veselim se pa ze zime, letos sm prvič v novi sobi, z balkonom tak da temperature bodo nizke, frekvence pa visoke :D

LittleDevil ::

Kako ste zadovolnji s tem novim blokom ali se veliko bolje navija grafična?

LP

Eddy ::

Aleš...
veš mal si pozen, saj četudi bi ga sedaj hotel imeti jih nimam več, saj sem vse prodal... Sploh pa če bi še kakšnega imel bi šel zagotovo v US al pa UK, kjer so pripravljeni plačati dosti več kot pri nas... Kdaj pa bojo, če sploh še bojo pa ne vem. :|
www.ekwaterblocks.com

MEDENA ::

in imajo 3-4 x boljše colnge...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Full Cover bloki 2006 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
735898 (3767) igor0203
»

Vodni blok x1800xt by EDDY

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281941 (1208) Eddy
»

Blok za GF6800 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1157707 (5164) bajker
»

vodni blok za radeona (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
585750 (4160) Jackal
»

vodni blok in CNC ???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
433043 (2290) TESKAn

Več podobnih tem