» »

Full Cover bloki 2006

Full Cover bloki 2006

1
2
»

Eddy ::

Prosim da se držite teme in brez medsebojnoh besednih napadov!
Jest poskušan narediti kar najboljše, samo nikoli pa ne moreš zadostiti vsem... Vsak ima svoje želje, zahteve.
www.ekwaterblocks.com

GUFY ::

No innovatek ima na svoji spletni strani lepo poslikano kakšen je blok za 7800 GTX grafo, kako se ga pritrdi in kako zgleda na grafični kartici.. Tukaj ni nobene dileme kako je s hlajenjem ramov in kupec to ve ko blok naroči na spletni strani ne pa šele potem ko ga dobi na dom in ga seveda že plača. Pa tudi cena teh blokov ni 24.000 SIT kot je napisal Eddy ampak 21.500 SIT in to v Evropi. Kot je pa na slikah razvidno imajo tudi ti bloki nastavek za hlajanje mosfetov.



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GUFY ()

Eddy ::

Poznam ta blok in vem da se po hladilnih sposobnostih ne morem primerjet z mojim.
Govoril sem pa o DD bokih ki pa so tako dragi kot sem napisal.
www.ekwaterblocks.com

GUFY ::

O kakovosti hlajenja tvojih blokov ne moram govoriti saj drugih še nisem niti poizkusil, ampak če bi pa malo bolje prebral, kaj sem napisal bi videl, da so pri Innovateku lepo napisali kaj pokriva blok in kaj ne, tega pa sam na svoji spletni strani še vedno nisi storil.

Eddy ::

Ja, innovateka pa res nisem prebiral, samo blok sem videl 14 dni nazaj ;)
Pač imajo eni več časa, ker sem sam pač ne morem vsega sfolgat :)
www.ekwaterblocks.com

nsane ::

Eddy ne skrbi:) , tvoji bloki so najblojši.;)

tiborrr ::

kako objektivno mnenje, Manual! :\
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

nsane ::

A zdaj ste se pa na njega spravl sam zaradi tega ker nima še na zadnji strani hlajenja za rame? Sorry sam pol pejte pa sami delat FC bloke če ste že tako pametni. Poleg tega so ti bloki eni izmed najboljših in raje kupim nekaj slovenskega, kot pa kaj iz tujine. Tako da Eddya podpiram.;)

Eddy ::

Hvala za podporo Manual.
Samo VSE PROSIM brez medsebojnih bla bla.
Če ima kdo kaj povedati naj pove meni :D
www.ekwaterblocks.com

5pellfire ::

Pa kdo se je spravil na koga?? Eddy je objavil slike teh blokov na javnem forumu in vsak uporabnik ima pravico jih
pohvalit ali pa pograjat. Glede na to da Eddy te bloke oglašuje kot najboljše oziroma boljše kot bloke ostalih
proizvajalcev bi se lahko sklepalo da potemtakem zagotavlja hlajenje tako jedra kot ramov ....ramov na
sprednji strani kot ramov na zadnji strani....od tega ime full cover al ne??

Pa ne mislit da pljuvam po Eddyu in njegovih blokih...svaka mu čast da jih dela in da predstavlja cenovno ugodno alternativo vsem navdušencem vodnega hlajenja v Sloveniji. Če bom jaz kdaj nabavljal vodno hlajenje, bom 100%
vzel Eddyevo, ker pač raje podpiram slovensko znanje kot pa tuje. Vendar pa kot sem omenil že v prejšnjem postu
verjetno vsak, ki da 16K za ta blok pričakuje celotno hlajenje grafične in ne samo delnega...sploh pa glede na to da
se kupujejo ti bloki zaradi bojšega hlajenja in posledično boljšega navijanja in je hlajenje ramov (VSEH ramov) eden ključnih dejavnikov pri le-tem.

Jan987 ::

a te gdo sili da kupiš blok? Sej če ti ni vseč ga pač lahko naročiš drugje oz. ga sam narediš

klemen22 ::

Imam nekaj vprašanj:
-Eddy: koliko časa (ur, dni?) ti vzame za narediti en komplet (en blok), seveda to mislim "proizvodnjo" ne načrtovanje?
-Glede na to da blok stane okrog 16k sit, koliko potem profitirate pri navijanju glede na stock hlajenje da se splača to robo nabavit? Verjetno te zadeve za kaj manj kot 7800/x1800 niso primerne ne? Ker drugače je že blok pol grafične vreden. Skratka zanima me procentualna razlika med stock/powered_by_Eddy navitimi karticami?

Drugače Eddy pa vse čestitke da se vsaj eden nekaj loti narest!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

PrimozR ::

Itak bloki pašejo samo na X800 oz. 6800 serijo graf. Sem pa sodijo 6800LE, 6800 in pa 6800GS (ter hitrejše). Za LE verzijo je vprašljivo ali kupiti blok ali ne (razen za AGP, če se moda v GT), za GS pa mislim da če je želja, zakaj pa ne.

Eddy ::

Nemorem govort koliko časa delam en blok.
Je odvisno od zahtevnosti bloka in s koliko kosov je blok sestavljen.

Morate pa vedet da taki stroji stanejo veliko, saj je CNC strojna ura od poceni 6.000 Sit do dragih 14.000 Sit.
www.ekwaterblocks.com

Good Guy ::

ja bo treba 16 k nabrat nekje :P :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Primoz78 ::

Evo prve slikce...nisem pa se utegnu zmontirat...



Odzadi pa bom tisti crn plehec vrgu dol in nalimal na rame ram freezerje...pa en vent gor usmeru...upam, da bo ok...:\ Sam neki me se zanima...a lahko pustim za GPU-jem kar tko ali naj raje dam tisti 4-kraki pleh gor?



Lp Primoz

p.s. Seveda bom pa porocal kako so kaj temperatura in kolk se kaj navija v primerjavi z stock coolerjem...
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

Eddy ::

Lahko ga pustiš, samo mislim da ga ne boš mogu spravt gor ker ima vrezane navoje.
www.ekwaterblocks.com

igor0203 ::

No, da malo obudim temo... Eddy, kdaj lahko(če sploh) pričakujemo prenovo GPU blokov? Tistih univerzalnih, ne FC? Pa če že kaj delaš na tem, ali bojo bloki stali pravokotno na grafično ali boš pustil tako kot je bilo do sedaj?

PrimozR ::

Misliš smrekice, ne bloke? Sicer pa ni treba prenove, ali pač? Design je še vedno isti, vse ar se spreminja so generacije kartic in s tem drugačni FC bloki. Ostalo je isto že kar dolgo.

igor0203 ::

Ne, blok sem mislil. Pa da se blok pritrdi na grafično s štirimi vijaki, ne samo z dvemi. Tako kot je npr. tale:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: sid911 ()

PrimozR ::

Blok pravokotno na grafično ali ne, kako to misliš? Misliš rob bloka vzporedno z robom grafično zo. poševno???

igor0203 ::

Kakor vzameš. :D Tako kot je na uni sliki, ki sem jo zgoraj nalimal.

JIM22 ::

Zakaj bi pa z 4-imi? Kaj 2 ne držita dost? Že pri dveh lepo vpogne grafično. Bolš da bi naredo neko oporo, da nebi grafične zvijal.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

igor0203 ::

Sej ravno zaradi tega. Ker pomoje se pri štirih vijakih ne bi upogibala tok, pa še pritisk bi bil boljši na jedro. Tudi to za oporo ni slaba ideja. ;)

edit: typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: igor0203 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

EK Full Cover bloki v Svetu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
192003 (1548) Eddy
»

Vodni blok x1800xt by EDDY

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281902 (1169) Eddy
»

Blok za GF6800 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1157690 (5147) bajker
»

9800 pro vmod (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684412 (2845) obadek
»

VGA-FullCover (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
845181 (3435) MEDENA

Več podobnih tem