» »

novejsa rezlicica simfarm

novejsa rezlicica simfarm

«
1
2

Mr. Wally DJ ::

a obstaja kej podobnga kot simfarm ???

igra se nanasa na kmetovanje...

l-note ::

Mr. Wally DJ ::

tnx...zgleda dobra

flipflop ::

Je zamimiva, samo pazi, ker ima ogromno hroščev. Recimo kombajn se zatakne za drevo, in ga lahko samo še prodaš, ker akcije ne moreš preklicat, on pa čaka tam pred drevesom. Pa recimo traktor za kidanje se kar odpelje čez celo mapo in ga ni kako minuto ali dve nazaj, potem pa naenkrat pride in počisti hlev. Vmes ti seveda pujsi ali goveda naserjejo toliko dreka, da zbolijo, če ga ne sčistiš, zato daš človeka, da na roke spuca To zna trajat, vmes ratajo lačni in spet zbolijo, itd... Pa recimo požanješ celo njivo, ostane ti še kak centimeter za požet, pa pride zima, kombajn se ustavi pa spet adijo pridelek. No sicer je kar zanimiv špil. Neumno se mi zdi, da si moraš kupit svoj kombajn če hočeš spraviti koruzo ali kak drug pridelek.

DejaVu ::

hehehehehe, eni pa mate veselje. ves kaj vam povem, idite malo na kmetijo zivet pa bote meli kmetovanje v rl.

flipflop ::

Nam ni treba.>:D

Mr. Wally DJ ::

bom probal kaksn poprauk najt ... ce bo>:D

flipflop ::

Objavi link tukaj, če ga najdeš;)

Mr. Wally DJ ::

:8)
kaj je pa tole: john deere american farmer money
baje da je to en poprauk al ne

flipflop ::

Je ene vrste popravek, ja. Stanje na računu ti močno popravi! :8)

Mr. Wally DJ ::

??stanje na racunu??

flipflop ::

Ja trainer je, več denarja ti da. Lahko pol za celo mapo mašinerije kupiš pa ne zmanjka.

Dr_M ::

lohk bi ksn popravk izdal. spil ma en kup bugov....
drugac pa je kr ql ja. mene je cist not potegnil, pa je su ceu vecer v 3pm... ;) :8) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mr. Wally DJ ::

heh...pa bi prej zaceu spilat ne pa zvecer :))

Mr. Wally DJ ::

no ja pa sej men je itaq brez veze s treinerji spilat...posteno je treba zivet ne pa gulfat!!!:D >:D

flipflop ::

Sam te razjezi, ko ti končno malo boljše gre, se pa en kombajn za silos zatakne, drugi pa za drevo, pa si ob celoletni pridelek, pa še kombajn!;((

Mr. Wally DJ ::

hehe...stopi s kombajna pa ga odrin od drevesa:D :D

k drevesou ne mors podirat ?

misso ::

Ali kdo ve kaku se živino vzreja

Kupil sem si štalo pa ograjo naredu zdej pa nevem kje se živino dobi

lp

Dr_M ::

pocak mal, mogoce se bo sama zaredila, tko kot podgane :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

flipflop ::

Ko postaviš štalo, moraš klikint na BUILD in potem na štalo. Tam maš potem možnost zgradit ograjo. Potem pač zgradiš ograjo in kupiš nekaj živine. Potem ko zraste jo lahko pa prodaš, al pa pustiš da se malo gonijo, tak da jih he treba manj kupit. Več piše v helpu.

misso ::

jst zdej moram samu kupit živino bom še malo pogledu help. Sem ga že malo gledu pa nevem kaku se nardi (ang not good ;( )

flipflop ::

Ja če maš že zgrajene ograje tudi, potem samo klikneš na hlev se mi zdi, pa maš tam spodi gumbek za kupovanje in prodajanje živine.

Mr. Wally DJ ::

no k na zalost se spila nism dubu;(( ;(( ... bi vas prosu (al pa vsaj enga :) ) ce mi pove kaj vse lahko delas pr spilu...

misso ::

Če si že slučajno igral simfarem potem je to podoben spil.
Sadiš polščine (samo tele:koruza, šenica, sončnica in soybeans(nevem slo imena)). Kupit moraš traktorje, priklučke(plug, sejalnici(1 za koruzo in sončnico 2 za šenico in soybeans), kombanj in 2 priključka(enako kot za sejalnico). Za vsak traktor oz kombanj rabiš človeka ki ga imaš kot domači ali ga pa najameš. Vzrejaš lahko tud živino samu tam mora bit tudi 1 clovek da jih hrani in čisti hlev.

lp miso

Mr. Wally DJ ::

aha...zanimivo...simfarm sem spilou in mi je zlo usec... sam mankajo stvari pa grafika

danes verjetno dobim8-)

misso ::

Grafika je kr cool. Samo tle je poudarek tudi na osebjem (1 oseba vozi traktor, komban) ti jih kmalu zmanka če pa najameš delavce so pa skoraj predragi.
Pa stroje nemoreš najemati v mestu kakor pri simfarm

Mr. Wally DJ ::

sam svoj mojster tako rekoc :D

a mas tut kosnja travnikou pa to sranje:\ ...

flipflop ::

Neee!;(( Ravn to sm se spraševal za kaj hudiča niso še tega dal noter, veš kolk je možnosti! Kaj vse bi še lahko dali, pa ne bi blo tk velik dela s tem! Škoda zaradi tega in zaradi hroščev, ker so res nadležni. Se mi pa zdi da je špil bolj mišljen kot reklama. Pa to me ful jezi, da moraš kupiti svoj kombajn, namesto da bi ga najel. No, še najbolj se splača, da postaviš štalo za goveda oz. pujse in jih pač rediš. V parih sezonah maš pa dost €€, da še ostalo mašinerijo nakupiš. Samo kaj, ko se medtem ko ti gre super vse, kombajn zatakne za drevo in adijo polovica €€;((

misso ::

jest preden začnem žeti lepo serveram in to je to.
Kaku spricate al najamete letalo ali za to stroj kupite kaj se bol splača pa hitrost.
Jst samu iz avijonom delam(ki ga najamem

flipflop ::

Jst tudi z avionom pošpricam, se mi zdi ceneje, predvsem je pa hitreje. Ker če maš preveliko njivo se ti hitro naredi, da predolgo traja preden pride do konca, pa še kupit ni treba škropilca, letalo je pa 1,2,3 čez celo fliko.

misso ::

zakaj mi domači iz kmetije uhajajo. Ali maš kej plačevalske delovne sille.
Jst mam trenutno 2 kombanja 3 tavelke traktorje, pa kupil sem že dvakrat zemljo, pa mi s tremi ljudmi zdelam ampak ko žanem moram najeti 1 delavca. Vzgajam pa samo žito :8) . Zdej bi kupil še malo zemlje pa nevem kako se obnesejo te plačanci s plačo.

Kaku maš velike polja. Jst mam zmeraj čes celo razpoložjivo zemjo če je možno

flipflop ::

Ja radi uidejo, če morajo preveč delat8-) . Drgač pa polja mam jst tudi največja možna, čeprav to ni tako dobro, ker se mi je zato že večkrat zgodilo, da me je prehitela zima. Kar se pa plačancev tiče, so pa nekateri prav nesposobni;(( še posegbej uni z malo točkami. Se mi je že večkrat zgodilo, da mi je namest ene stvari nasjal drugo, pa raztresel je semena, največji bimbo je bil pa un, ki je namesto da bi oplel zel z njive, uničil večino koruze, tako da sem na koncu imel 13% prirejene koruze;(( ;(( .

misso ::

Kaj ti sadiš največ

Pri meni je tako sadim samo šenico. Posadim jo pred zimo da jo lahko potem požanjem pred zimo. Doskret se mi pa že zgodil da sem po preteku zime požel :D . Soncnica pa una tadruga (ne koruza) če jo pred zimo posadiš nepreživi seme v zimi za koruzo pa še nisem sprobal.

flipflop ::

Jst samo koruzo, čeprav je dražje, ker moraš imet še plug zraven.

Mr. Wally DJ ::

najprej bi reku da je spil ZAKON!!! :)

sam nekej me se zanima...kako dvignes zadovoljstvo neki osebi...k recimo mas zeno, pa ti odide od doma(se mi zdi da zaradi tega)
aja...pa vam tut nekej errorje javlja ??? tisto od xp-ju send error

Mr. Wally DJ ::

aja...pa se to bi blo dobr...da bi recimo hodu na druge kmetije delat...pa bi bil placan za to...da bi mel sam stroje

no pa se kej bi lahko dodal...dost>:D

flipflop ::

Jst bi bil čist zadovoljen, če bi popravili te hrošče, pa da bi dodali še stroje za spravilo trave. To potegne zraven še kosilnice, gnojne sode, trosilce, nakladalke, balirke, obračalnike, zgrabljalnike,... Dobr bi blo tudi da bi na isti mapi mel še "nasprotnika", mogoče celo multiplayer,...>:D

Mr. Wally DJ ::

mislim, da razmislas v pravi smeri:)) . sam racunej da je tole v1.0...recimo da bo se kej vec...

dej co bo kej mi povejte...ce pa jst kej najdm bom pa vam

Zgodovina sprememb…

DejaVu ::

hahaha, treba je microsoftu zagnjavit, da naredi igro age of farms!

misso ::

Ali je že kdo čebele vzrejal, pa rože, itd. Jst sm postavil čebelnjak pa zdej nevem kako nej vzgajam čebele, oz rože.

Mr. Wally DJ ::

no postavs cebelnjak (ce smo ravno pr cebelah) pol pa obcestni stant. tam k bos to prodajau. polej se ti pa cebeljnak polni in ga moras na vsake tuk casa spraznit, zato je najboljs ce mas ti dve stvari dost skup postavljeni, al pa ce mas avto pa furas zaboje okul.:))
ce mas veliko kmetijo se ti ne splaca (al pa), k ni casa za take drobnarije.8-)

misso ::

To maš pa tud prov če 2 ali večkrat kupiš zemjo ti res časa zmanka da bi se kej z drobnarijam ukvarjal. K moreš samo orat, sejat, špricat in žet,
Al je treba pri pšenici tudi orat k sm se neki sprobaval pa mi jo je kr posejal ne da bi prej oral

Mr. Wally DJ ::

za psenico pa sojo (soybeans) ne rabs nc orat...al karkol tisto dela:))

nobenga patcha nikjer :\ :O

Mr. Wally DJ ::

kako se prepreci da bi ti clouk pobegnu iz kmetije??
a koruza prezimi al ne...za psenico vem da, za drugo pa ne vem

sajmon ::

Drugač poglejte v help v igrici, za vse rastline piše kdaj se posejejo / posadijo in kdaj pospravijo ter katera orodja so potrebna.

flipflop ::

Koruza ni prezimila, pa tudi za druge rastline nism ziher če prezimijo?

Mr. Wally DJ ::

samo psenica je...na zalost:|

aja pa se kej vec rastlin manjka spilu

misso ::

Jst sem enih 10 let samo žito sijal pa mi je zrastel samo 60-70% (tudi če sem dognojeval), pol sem pa 1 leto drugo kultoro nasejal mi je pa naslednjo rundo žito spet dobro zraslo. tako da moraš tudi malo kolobariti.

Mr. Wally DJ ::

to mas prou...je treba menjavat

sm ni mi jasno za kaj se uporablja kultivator ?

to ti samo koruzo unic;(

misso ::

da verjetn kao okopje(razlaha njivo) tako se uporablja zares.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vremenske nevsecnosti in lastniki gozdov (in drugi) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28335191 (30011) louser
»

Nakup kmetije za samooskrbo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14824273 (18511) otago
»

Davek na kmetijske nepremičnine in kmečke subvencije (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
33764421 (57735) Invictus

Več podobnih tem