» »

TELEMACHOVE CENE

TELEMACHOVE CENE

dejc2 ::

A ste videl te cene. Kva je fora pri ORANŽNEM ŠTEVCU. Tega se pol najbolj splača vzet.

Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sasox ::

Obstaja že sorodna tema kjer je že vse povedano........

Jinxy ::

Fora je v tem, da cim naredis vec kot 100 MB prometa v tujino (upload in download skupaj), se ti vsak naslednji MB v tujino steje 19 SIT....zdej si pa zracuni, kolk bi placu, ce bi kaksen ISO pobral iz nemcije

Uporabnik ::

pa ga čez proxy stisneš, a ne :)

Mr.B ::

Jp , ampak men pride ševedno SIOL ceneje , pa čeprav ga v večini vsi pluvate.

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Uporabnik ::

siol te pride ceneje samo če maš ukradene accounte. če pa že plačaš manj kot 3700 sit/mesec (z telefonskimi impulzi skupaj) pol si pa zelo malo online...

KrEn ::

res se splaca oranzni stevec k ga mam sam pa velik dowlawdam, ampak vse skos proxy pa je skos racun sam 3700.

dexter ::

Hello!

Sori ke se stulm.
Kako je pa z modemom pri telemachu? Moras prav pri njih to kupit. Kaj pa na trgu rabljene opreme se da kej tega dobit, kaki ki so ze presaltal na adsl al satelite al so pa ze pri telemachu obupal.Kake so cene ce kdo ve?

LP:D

Mr.B ::

Hallo 8.000 sit na mesec , pa so vsi stroški. Pa sedaj ne bom omenil vse solate ki pride zraven .
No Telemachovi .... koliko pa ti pride modem , pa napeljava ki ti jo gospodje pri telemachu računajo , to pa nič ne omenite , razen tega da je oranžen paket tako dober pa fantje jaz nisem na ADSL-ju od SIOLA pa imam samo domačega prometa za več kot 40MB . da ne omenim tujine ki jo je krepko čez 100 MB.
Dejte računati ISDN ( 20.000 SIT + 3.5SIT mrezna + 30.000 Adapter= 53.500 SIT ) , Nazadnje mi je samo modem telemach ponujal za podobne denarce , da ne omenim da mi je računal inštalacijo kabla ter ostalega hardwera , ne softwera tudi nekaj takega kot ....

Dejte se najprej pozanimati , pa prosim ne nakladat kar tako povprek.

Pa še nekaj , koliko je tistih junakov , ki so pripravljeni metati ter iskati serverje v Sloveniji , da bodo preusmerjali svoj promet v tujini na njih potem pa nase ? Pa ne mi reči da je to tako enostavno , ko večina userjev nezna sama nastaviti niti svoje povezave s svetom , kaj šele postaviti sistem na svojem računalniku. Sori nekaj jih je na forumu ostali so pa itak loleki , pa se oproščam če sem koga s tem užalil ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Uporabnik ::

tist k ne ve kaj je to proxy al pa socks pač ne vzame paketa oranzni števec. jst sm mel srečo in sm dubu še po ta stari ponudbi modem + instalacija + kartica + nastavitve za 30.000, 00 (oz modem bo moj šele čez 5 let). ostali si morjo pa zračunat.

Mr.B ::

Zakaj jaz tako kritizeram Telemach ?
Enostavno zato , ker živim v CENTRU Ljublane , imamo kabelsko od vsega začetka , kar je v Sloveniji ! Ampak so šele pred enim mesecem prenovili ojačevalce da mi omogočajo kabelski internet ? Halo, krerteni pri Tele*****
Nej grejo v K*****. Zato pa sem pristal v ISDN-ju ter Telekomovih oslarijah.
In žal bom do konca leta prešel na ASDL , ko bom videl ,kako se bo to kaj obneslo, zaenkrat je kar obetavno, bomo videli ?

Pa glejte malo moj podpis !>:D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

KrEn ::

Ha men je tut na zacetku nagaju internet pol so pa ne telemachu se mal popravl pa je zj se kr vredu.
Adin jezil me je k so nabijal cene pa k so se spomnl da nad 100M mors placat ampak sem ve uredil ko sem dal ces proxy zj pa unim kazam jezik::D

element ::

Sej jest bi si tud kabl ubodu al pa ADSL, pa ne morem, ker če nis u lublan doma nimaš kej praskat. ;(( Sm na vasi lepo mamo hišo, zuni je lepo (če ne šteješ ene 2 kmetov v bližini) okolca je ql, sam za net je bl qrc! Nema kabla, nema adsl-ja, sm prsiljen na ta isdn, k ga bom dobil dele enkrat (pogodba že podpisana). Ja res ne vem kaj nej nardim! Bom kupu par km kabla, pa si ga bom napelu iz domžal! :D

MUC ::

Am, pr ns na gorenskem so dobr uštimal, ker ma skorej vsaka planina :)/vasica/zaselek tut lahko G-kabel internet že od 97' leta , tko da Kekc v Kr. Gori surfa že kr nekej časa :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ali kabel (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
614482 (3661) marjanX
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049550 (7232) flipflop
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707838 (6144) DeLonghi
»

Prenovljena Telemachova ponudba

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
211761 (1761) JXS
»

1. maj ali kako je telemach začel šteti promet

Oddelek: Omrežja in internet
281900 (1316) Uporabnik

Več podobnih tem