» »

Briti ali ne briti: to je zdaj vprašanje

Briti ali ne briti: to je zdaj vprašanje

«
1
2 3

BoGo ::

V drugi temi je bilo že kar nekaj govora o tem, ali bi si morale ženske obriti venerin gozdiček ali ne in ali je to pravično iz moške strani glede na to, da s(m)o potem moški neobriti. Torej s komentarji na plano.
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

Mercier ::

Fer, nefer, britvica nima tam kaj iskat. Niti 20 cm okol. Brrrr. :(

Tero ::

Meni osebno je zelo lepo in estetkso če je ženska tam spodi pobrita. Mogoče ma to kake veze da izredno rad "dajam" oralen seks in so ti pri tem dlake napoti.;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tero ::

Aja jaz sam se tuji ne brijem ker mi to nekak ni udobno:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

frenk ::

vsaka ženska ma pravico da se brije al pa ne...če tipu to ni všeč ji lahko to pove pa če ne najdeta rešitve greta narazen...če se ne strinjata že pri taki stvari pol pač nista za skupej ane:)

DjTonic ::

Seveda to pri puncah spada k osebni higieni. Malce starejše Ženske tega ne jemljenjo več tako resno, to smo lahko videli tudi pri Severini :D. Je pa lepše, če je pobrito :)

Z-lot ::

OK, če se spremenim v Anti-Dr.Phila:
Ali smo res tako obupni, da je spolnost center in povezovalni element vsakega medsebojnega odnosa?

Mercier ::

OK, če se spremenim v Anti-Dr.Phila:
Ali smo res tako obupni, da je spolnost center in povezovalni element vsakega medsebojnega odnosa?j
Ne vem sicer, kdo je ta doktor, ali mladac nema pojma. V mojem učbeniku za sociologijo je pisalo, da so spolni odnosi osnova vseh medčloveških odnosov. (tu pa tam pa človek le kaj odnese od pouka :)

frenk ::

no če ma tolk zaraščen da je problem higiena, pol bi se definitivno mogla obrit, ampak to je spet njena zadeva...sicer so pa men bol obrite al pa vsaj tolk da pri kopalkah ne gleda vse vn:D

zgoraj bi se pa skorj bogla brit

ampak vsak ma svoj okus in za vsak lonc se najde pokrovka;)

Z-lot ::

Hvala za opombo. Odgovor je torej "Da".

hruske ::

glede na to, da je naravno neobrito, je moje osebno mnenje tako, da se zdi večini verjetno obrito nenaravno in nekoliko drzno, drzno pa je po zakonih narave privlačno (brez tveganja ni dobička).

sicer pa glede briti ali ne... morda nekoč. eksperimentiranje in to...

Dr_M ::

moja se je brila, ker sm jest tako zelel, nism je pa silil...ampak ker se njej ponavad ni dal, sm jest opravu "umazano" delo >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Kaj, sebe pa nic ne brijete? Okol kite, pod pazuho, po prsih?

Barakuda1 ::

NE :D :D :D

frenk ::

jest se ne...se pa bom če bo to potrebno:D...mi to ni problem, samo razloga nimam

Dr_M ::

Kaj, sebe pa nic ne brijete? Okol kite, pod pazuho, po prsih?

mene je moja 1x po prsnem kosu (tko za foro)....s tistim trakom k nej bi populil kocine stran...in ne,nocem nikol vec :D 2 tedna me je pekl use, pa se rdec sm biu :\ >:D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

A so ble dlake kej trše, al to velja sam, če jih briješ, strižeš? Ker men jih je ratal močnejše narest ;).

Bob Rock ::

Men je velik leps, ce je obrita, pa tut higijensk je bol.

Sn se pa pustil enkrat prepricat, pa sn se js obril spodi. Se od zacetka je bil ful vredu obcutek, sam pol, ko je pa zacel rast, pa srbet, sn se pa odlocu da nikol vec (oz. dokler spet ne popustim :) )

luka66_6 ::

Bybike si morjo muco brit.
Drgač je ogabno.
Muca more bit obrita na nulo!

Dusan_HD ::

hehe...
Lepo je, če jo ima obrito v obliko kakega lika, figurice, ... MODDING!!! >:D Še toliko bolj rajca!!

P.S.: Pa ne, da bi kateri začel dajat neonke ali pa kakšne odsevnike v bližino muce. :D No ja, UNDER CONSTRUCTION bi pa pasalo zraven, ali pa ?
raY_

matic35 ::

P.S.: Pa ne, da bi kateri začel dajat neonke ali pa kakšne odsevnike v bližino muce. No ja, UNDER CONSTRUCTION bi pa pasalo zraven, ali pa ?

Hehehe:D ... Kaj pa če bi križal picajzle in kresničko? Pol bi imela lepo osvetljen griček, ti pa kito kot cerkvico na kakem hribu...:\

Timmah ::

Sam sicer raje vidim da je obrita ampak ne cist na golo. tko na okusno obrit gricek je fletn.
je pa to stvar vsake zenske a si jo bo brila al ne, pa ne govort da je bolj higiensko ce je obrita,
ker rajs vidm da ma zaraseno pa si jo redno umiva pato kukr da ma obrito pa vid vodo sam takrt ko zensko glih slucajn ploha ujame brez marele.
donde esta francesca

Dr_M ::

perci: pr men so mal bl tanke :) ubistvu se kr vid, kje so ble populjene :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Dokler nima dlake na podplatih je cist OK, ce pa ma je pa verjetno wrong species.

Pa ne vem kako lahko dlaka gleda izza kopalk... A nosite kopalke, al kaj?

frenk ::

jype: lahko gleda izza kopalk če je preveč šume:D...jah kopalke se pa ponavad nosjo na plaži...a ti v bundi po plaži godš?

||_^_|| ::

Jst sm ze dolg casa z eno punco in najraj vidm da je dinamicno:) Enkrat tko drugic drugac. Tut ce se kdaj nima casa pobrit ni nobene panike.

Najlepse pa zgleda ce ma gricek urejen, okol sramnih ustnc pa okol ritke pa se na frisno pobrito. mmm..

LotoZgubitek ::

A ste pokvarjeni!
Zame je najboljša "šuma" - je naravno,pa če z vžigalnikom v bližini svetiš imaš dober efekt!>:D
Ne,ne,ne...vode ne pijem jaz...rabi jo računalnik...

Poldy ::

Je lepo, če je obrita, samo na vrhu pa more biti malo grička, ki pa je lahko poljubno oblikovan (cesta, puščica, trikotniček). Da je pa obrita na nulo, ne vem no, take pa lahko opazujete na plaži, ko so še tako malde, da ne nosijo kopalk... pa sigurno so vam potem všeč tudi čopki.

Da se pa tip brije, ojoj. Mogoče, če to od njega zahteva poklic, šport - kolesar, maneken...

Imam kar velik "ljubavni tepih", pa tudi pomislim ne, da bi ga odstranil. Mi tudi punca nebi dovolila :D

jype ::

frenk: ne maram plaze, kopam se pa obicajno nag (razen kadar je posredi nujni primer in nimam casa, da bi se slekel).

Nikoli nisem razumel funkcije kopalk in podobne navlake, razen seveda takrat ko je treba popraviti aero oz. hidrodinamicne lastnosti cloveskega telesa (recimo pri sportu).

Pa ful minus pri britju je da potem nekej casa dlake, ko so se dost majhne, mal pikajo :)

jRk0 ::

Meni je zlo vsec pobrito, pa tudi ce oralno zadovoljujes punco je storkat boljse da ima precej pobrito, tudi do golega. Me nic ne moti, ceprav s casom se clovek navadi pa predlaga kako spremembo :) kaka crtica al pa kaj mi je vsec. vse polno dlak pa ne sploh.

p.s.: sem se spomnil da bi lahko slo-tech enkrat predlagal da si izreze, al pa bom jaz :))
You fuck up once, you loose two teeth.

jRk0 ::

jype:

ampak pr plavanju meni sploh ni vsec ce ti kar nekaj maha sem pa tja:) pa ko skaces na odbijalni deski v toplicah? :)

drugac pa, ene zenske si niti pod pazdugo en brijejo, meni se to zdi direkt ogabno.
You fuck up once, you loose two teeth.

mloncar ::

enkrat sem na netu prebral, de si je ena taspodno frizurco oblikovala v obliki novoletne smrekce in je fantu za božič povedala, da ga darilo čaka pod smrekco :D

to je izvirnost!!!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

boych ::

ne vem v čem je fora, da mora biti obrita zaradi večje higijene, jaz mam čupo do pol hrbta pa lih tak nimam zamazane glave:D

...če je že obrita naj bo s stilom, z malo umetniškega pridiha...

urkoman ::

Sm za obrite mucke :o) Ni nujno na balin, po zelji deklce.
Sm preprican, da se z vsako punco najde kompromis glede britja, le da jim tezit ne smemo. Nekateri uzivamo v britju :o), s cimer deklcam olajsamo delo.

Ps.: Odpiram salon "Pri goli mucki" :o)) hehe, dame do 40 leta po polovicni ceni...

Lp Urko

luka66_6 ::

Moja pravi, da jo britje zrajca in je pol vsa potrebna!
Zase ne mororm reč isto ampak jebiga.

Reso ::

A mate take probleme z ciljanjem da jih morte najprej pobrit?>:D

nicjasno ::

Ne, ampak lepse zgleda, pa filing je bolsi .
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

ganzi ::

Men je tut ljubše če je shejvana..

Urkoman pazi se konkurence eni bi to delali zastonj ne pa po polovični ceni;)
LP

BigWhale ::

Edini problem je v tem, da kocine, ki rastejo in so na 2mm pikajo... ;>

Aha, ce zenska ni obrita pod pazduho je to bljak in ce je moski obrit pod pazduho je to tudi bljak. Matr, tle res ne vidim logike, naj mi en razlozi...

perci ::

Jah, bljak je pac zato, ker je to tradicija in nekak del kulture ratal. Tko kot je bljak to, da ženska v stoje urinira in je bljak to, da moski urinira v sede ;).

Sicer pa ti dam mal prav, jst se brijem pod pazduho in bi me zlo motil, ce se zenska ne bi ;).

luka66_6 ::

odkar se brijem pod pazuho poletna vročina ni več tako nadležna. hehehe
Vsi obriti vsi enakopravni!

BigWhale ::

men je seksi, ce zenska v stoje... ;>

TribesMan ::

Jest tud redno urejam svojo kosmatijo... pod pazduho na nulo (je veliko bolj prijetno v vročih dnevih, pa tud če se dost z športom ukvarjaš ne škodi) ... tam spodaj pa občasno z aparatom za stiženje skrajšam travo in je mir :D

Še nobena se ni pritožila da ji ni všeč... prav nasprotno :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Wox ::

Pod pazduho se brijete?! Moški? LOL

BaRtMaN ::

Definitivno je treba pokrajšat včasih, da deodoranti bolj primejo. :>

Sergio ::

Aha!

Ko se zenske ne brijejo, je 'fuj fuj', ko se moski brijejo, je 'LOL'.

Gospodje z dvojnimi merili, tsk tsk.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luka66_6 ::

Citiram:
Pod pazduho se brijete?! Moški? LOL ( Viharnik, Poslano: 14.06.2004 19:32:11 )

Torej ti misliš, da je moški, ki se brije pod pazduho manj moški al kaj?
Ima veliko prednost!
Higijena, manj potenja, lepše zgleda.....
Brijem se povsod razen po nogah in pa čupe, ki je dolga, dolga!
PS. Beyba moja je navdušena!

sazash ::

Ja itak, pod pazduho se pobrijem nakajkrat letno, ko kocine postanejo predolge in smrdeče, pravi asi ste tisti ki pustite rasti tisto smrdljivo zlepljeno slamo...0:) da ne omenjam vonja pri športanju itd. Sam sem opazil, da so kolegi nekaj časa prav čudno gledali, ko so opazili mojo pobrito podpazduho, no sam sem kasneje opazil, da so se nekateri "opogumili" in počnejo isto...tudi okrog korenjaka je zdravo včasih mal potrimat dolžino, da koga ne moti 0:) Pri zenskah mi je pa namesto gladke obritosti bolj všeč kakšen lepo oblikovan grmIČEK...

TribesMan ::

Ja dvojna merila veljajo tudi za moške... sem sam izkusil to nekaj let nazaj na morju ko so moji kolegi opazili da se brijem pod pazduho... z moške strani je bilo precej "zgražanja", dekleta pa so zadevo sprejela precej bolj kulturno... ubistvu sem bil deležen precej zanimivih pogledov :D

Kar je še bolj hecno je to da se zdaj 90% tistega folka ki je prej govorilo LOL zdej brije pod pazduho... Tabuji se rušijo... počasi vendar zanesljivo.

Definitivno me pa ne bo nihče prepričal da je bolj moško če ti iz pod pazduhe štrli en kup zlepljenih kocin, kot pa če si lepo higiensko pobrit... Še posebej taki kosmati frajerji dobro zgledajo v majicah brez rokavov... Takrat pa jest rečem LOL

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Poldy ::

Da se moški brijejo...

Hm, ali ni tako, da so moški bolje poraščeni od žensk in imajo tudi močnejši vonj? Zakaj bi potem hotel biti podoben ženski? Če pa je punca mahnjena na punce, pač smola, so še druge...

Nebi se prav nič čudil, če bi bil ves pobrit, nadišavljen, z dolgimi laski v moški tuširnici in bi me nekdo napičil v rit >:D

Pa brez zamere dolgolasci :D


P.S. Seveda, če pa imaš pol metersko čupo pod pazduho, je normalno da si jo skrajšaš...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549156265 (1619) Klamzi
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42698057 (45510) šernk
»

Kakšen brivnik za britje po telesu kupit?!

Oddelek: Loža
188158 (5986) RejZoR
»

barva dlak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521292 (19056) 49106
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514347 (11569) LordTado

Več podobnih tem