» »

Briti ali ne briti: to je zdaj vprašanje

Briti ali ne briti: to je zdaj vprašanje

1
2
3

BigWhale ::

> Nebi se prav nič čudil, če bi bil ves pobrit, nadišavljen, z
> dolgimi laski v moški tuširnici in bi me nekdo napičil v rit

V tiste hemeroide, nikoli!

Geez,...

Poldy ::

Saj bi te dodatno zrajcal, ker bi v stoje lulal.

urkoman ::

Mislm, da bi lahko vec punc podalo svoje mnjenje, kaj jim je vsec. Mi smo pohvalil vse njihove kozuske, tko da alora pupe... navalite

hehe :o)

Urko

Dr_M ::

BigWhale: sam zdej si pa ze nagravzen >:D ;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

thramos ::

Dvojna merila ?

Ko se dekleta ličijo "njam njam", ko se moski "fuj fuj" ...
Matr ste zastareli.

BigWhale ::

dr_m: joj, kaj bi sele rekel, ce bi bil res nagravzen... ;>

Dr_M ::

BigWhale: sej ni nagravzno tisto, kar si napisu, ampak tisto, kar si namigoval. :) >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

d0rK ::

Jz sicer se brijem spodi .. na nulo :|. Men kksnih potkih al pa kksnih wu tang znakcov ne pase delat ;).

Je pa res bedno, po parih dneh ko zacne srbet ... Jz se ob tem srbenju ne morm skoncentrirat na nic, tko da sem primoran da se obrijem se enkrat :|. Mate vi experti kksn recept prot srbenju? :P

Premisljujem pa tud o britju pod pazduho. Sem aktiven sportnik (beri: kolesar 4 leta, tenisac 10 let) tko da bi blo fajn za higieno, pa se najbrz je velik bol k ti ni tok vroce.

Ampak , a tut pod pazduho zacne srbet po parih dneh? Trenja je glih tok kuker je spodi, ce ne se vec.

Srbenje sux! :\

Kar se pa zensk tice .... Je pa 100% men bolj vsecna obrita muca:). Ze sam izgled daje obcutek cistoce, mmmm ;).

Dr_M ::

d0rK: poglej od Pabla Franciscota standup comedy....on govori tm neki od britju spodi (o moskih seveda) :) :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Britje pod pazduho mogoce mal srbi prvic (tut priblizno ne tolk kot spodaj), pol pa ne vec.

Sam mene zanima neki, uni k se spodej brijete, pa recimo da se ne lih na dva dni, a se punce nc ne prtozujejo, da jih pika med vemo čem?

d0rK ::

perci ... Nebi vedu :].

Dr_M ... Yes yes, i know :P. he shaves his webbos :>. Webbo splash ;)). Pablo roxa.

perci ::

Jah, jst mam take izkušnje, da jih pika - se en problem je pa to, da ko nehaš brit, so dlake ful trše ;). Tko da jst razmisljam o tisti Dr_M-jevi varianti s trakom :)

d0rK ::

Mnja ... Mogoce ... Ce nebi bolel ;/.

Drgac pa itaq sm zdej se ze tolkrat ubriu, da so dlake trde kot na obrazu =). Mislm da ni fore, da se zajebam z raznimi traki in voski.

Ta trak ... Kksn lepilo? :> Vosek?

Dr_M ::

perci: ej, sam da ne bos prsu pol mene ganjat okol, k te bo use pekl...
brez zajebancije, 2 tedna sm meu tko vneto kozo, da...me je se zdej groza. pekl je k svinja, pa cist rdec sm biu med "joskami" :\ :) :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zheegec ::

Za pod pazduhami uporabljam depilacijsko kremo - spljoh ne srbi (doh), pa še krajše dlake potem zrastejo, samo nikakor ne smete pretiravati s pogostostjo uporabljanja kreme - cca 4x na leto je čisto dovolj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

perci ::

Hmmm, a ta krema ni najbl zdrava zadeva, al kako? A ce uporabis kremo, potem ratajo mehkejse dlake? Ker pol bi blo to tut za spodaj fajn :)) .

TribesMan ::

Prvič povsod malo srbi... sam pol ko se koža navadi je vse OK... Treba je ene 2 do 3 terapije čez dat pol je pa ok... nič ne srbi.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Mercier ::

thramos:

Dvojna merila ?

Ko se dekleta ličijo "njam njam", ko se moski "fuj fuj" ...
Matr ste zastareli.

Vsi nekje črto potegnemo, no. Eni pri pomivanju posode, drugi po vekah. :D

Jakka ::

Pa je kdo kdaj pomislu kdaj na električni brivnik, takega za lase brit, namesto britvice?

Nič pikanja in vse je lepo kratko. :D

perci ::

Jah, sam to ni na nulo, ane :\ .

hruske ::

konc koncov je mašinca za strič lahko še boljša

ganzi ::

Js pod pazduho samo postrižem pa skrajšam.. bi jih obril ampak mi mori k pol bi mel une trde dlake uspod..
Tko da če je kaka varianta da jih popolnoma odstraniš pa da pol ne rastejo trde kot brada nej kdo pove..
LP

Zheegec ::

Perci: ni ful dobro prevečkrat uporabljat, samo da bi bila zelo slaba za kožo pa ne.
Men je kul v glavnem 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

DoloresJane ::

perci - po britju definitivno dlake postanejo trše. Če uporabljaš depilacijsko kremo, je nujno najprej preveriti, kako se koža odziva nanjo. Nekatere so res sam strup in takih bolje, da ne nanašaš niti na podpazduho, kaj šele kam drugam. Voskanje in trakovi z že pripravljenim voskom dajejo trajnejše rezultate in tudi ob trajnejši uporabi mehčajo dlake (moraš uporabljat vsaj kako leto, da so rezultati očitni - to je sicer tudi dosti odvisno od tega, kako močne dlake sicer imaš zaradi britja), znajo pa biti boleči na delih z mehkejšimi tkivi (ugani, kje mislim :D). Na nogah in prsih ne bi smelo boleti (dosti kompaktno tkivo), sploh če med voskanjem napnete kožo oz. spodaj ležeče mišice. Plus, veliko manj vraščenih dlak. Kar pri britju ni ravno pogosto.

Rabiš še kaj? :)

P.S. Poznam kar nekaj moških, za katere vem, da uporabljajo ženske kozmetične produkte (kreme ipd.) ampak nikoli mi ni prišlo na misel, da bi bili zaradi tega kaj manj moški.

perci ::

Nadežda:
To vem, da bri britju dlake postanejo trše, mene zanima kako je, če jih strižeš? Je to isto kot bi jih pobril, al je kej drugač?

Pa kako je s kremami glede trdote dlak? Ratajo trse al mehkejse?

Podpazduho mi sicer ni problem brit, se tut ne sekiram ce trde ratajo, ker jih itak na 3 dni pobrijem (polet tut vsak dan), problem je edin to, da se men dlake iz podpazduhe nadaljujejo kar na roko in zato ne smem predaleč brit, ker bi drugac se po roki mocnejse ratale ;).

Sicer je pa tko, da se meni dlake tut od tamalga nadaljujejo kar na noge in pol ful smešn zgleda, ce se pobrijem ;)). Bi moral se noge pol, to bi se pa pol cele dneve lahko samo depiliral ;)).

Da ne govorim po prsih :\

Kurc, mogoce bom pa polet probal po nogah ;))

Heisenberg ::

fantje okol "orodja" se je treba redno briti - zenske vam bodo hvalezne

koikokrat morajo prekiniti da spravijo dlake iz ust...preveckat

prvic vam bo cudno potem bo pa to cool... pa se za tiste ki imajo malo manjsega je to dobro ker bo pol zgledal vecji
za tiste ki imajo pa vecjega bo pa zgledal gromozanski >:D


lp

Dr_M ::

fantje okol "orodja" se je treba redno briti - zenske vam bodo hvalezne

mnja..moja ni bla kej prevec navdusena no...ampak sm jih samo mal skrajsu, nic dramaticnega...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BigWhale ::

DM, kaj pa ce tisti, ki imajo gromozanskega?

Kaj bo sele takrat.. ;>

Heisenberg ::

hja no the more the better ni vedno dobro
zenske dostikrat jamrajo da je prevelik in da jih boli >:D
dovolj je ze ene 12-15cm

mememe ::

Hm, tipi, vam ne priporocam, da se voskate po spodnjih predelih, ker strasno boli! Je res zelo mehko tkivo, kar za noge ne velja kar je rekla Nadezhda. Ampak je pri voskanju tut moznost vrascanja velika, ker ocitn so dlake presibke, da bi "prodrle" skozi kozo. Rajs ziletka, ce je na nulo, al pa sam lepo skarjice;) 8-O
Sicer, pr men je tako, da mi je vsec, da je pobrita, al pa vsaj pristrizena (nikakor se ne sme nic videti ven iz kopalk!!!) ker se sama ne pocutim kul, ce s tipom se prakticira in ima polna usta dlak, pa vendar, zakaj se ne bi tut vi? Sej tut me mamo na koncu polna usta !! Isto se dogaja z nami kot z vami (razen, ce nimate res toooooolk ogromnga, da so nasa usta premajhna, da bi sploh prsla do korena!!:D ) Kaj je torej narobe, ce se tut vi mal postrizete, sej ni treba da ste na nulo, kar pa je pri nas ze skoraj nuja. Vendar, ce hocete nulo pejte v en peskovnik na morju, pa tam opazujte puncke stare tko 5-8 let in boste cist zadovoljni. Sama dajem prednost crtici in trikotniku, vendar pa kaka sprememba ne skoduje. 8-) :D
Ko smo ze pr higieni: Najbolj higienicno bi bilo, ce bi se brili povsod po telesu, vendar so ze nekateri moski ugotovili, da postajajo dlake trse. Torej, predstavljajte si, kako bi bilo, ce bi se brile/depilirale po celem telesu??!! Dlake ponovno zrastejo kar kmalu, sicer pri voskanju je ta rast malce pocasnejsa, ampak, .... Vsak dan briti, voskati, da bi odstranili vse dlake .. Ne hvala ...
In zakaj naj bi bilo higienicno samo za zenske? A sami ste pa ze sami po seb higienicni? Ce smo na tem, je higienicno, da se tudi vi obrijete.
Uzitek, ko pika, in da si potem cisto rdec, npr. okoli ust pri oralnem? Hm, ne. ;((
Ponavad je fajn, da ce ves, da bo akcija, se tisti dan obrijes in nimas nobenih tezav s pikanjem, srbenjem, pa se gladko je :))
Proti srbenju pa obstajajo tudi neki "depilacijski losjoni", ful dobr je od Wilkinsona (za zenske).
Pa pri britju pazduhe ob rasenju dlak ne srbi. :))

TribesMan ::

A si je kdo že depiliral noge? Rad bi enkrat probal, ker vidim da je v kolesarskih krogih zelo popularno in sem eden redkih z kosmatimi nogami... Pomojem more biti fajn še posebej za masažo, ki je ob kosmatih nogah zelo otežena... pa manjši zračni upor :D... sam bril se nebi ker je preveč dela pa potem bi samo še močnejše dlake rasle... kar pa ni glih fajn glede na to da jih je že zdej preveč...
Me zanima kire preparate je vredno uporabiti. Moja kolegica hvali Veet sam me zanima ali je zadeva dovolj "močna" da bi pobrala tudi bolj "zahtevno" podrastje... Aja pa koliko preparata se porabi za eno depilacijo? Bi bil en paket dovolj glede na to da je površina moških nog najbrž malo večja od ženskih :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Heisenberg ::

no lepo zenski kometar.....

jaz sem za to da mora biti zenska 100% brez dlakice ker pol res lahko uzivam 100 na uro if ya know what i mean:P
moski pa mislim da morjo bit tut brez samo ne pa po vsem telesu..... men osebno deluje zelo pedrsko in zelo ne-moškato da je tip brez dlake, ker dlake dajejo znak koliko imas testerona v sebi in vec ga mas vec mas spolne energije bolj lahko zadovoljis zensko

torej zenske bring it on - the shawer i mean :D

Heisenberg ::

kolesarji si brijejo noge ne zaradi zracnega upora ampak ce slucajno padejo in so pol kake globje rane, da ne gredo kocine notri in se se kaj zagnoji ali kaj podobnega

BaRtMaN ::

Se pa depilirajo plavalci in plavalke.

trillian ::

ne uporabljat oni veet trakov, ker so nocna mora in to potrgajo pol koze zraven. raje oni vosek, sicer je vec packanja, ampak ne odtrgas zgornje plasti koze. in potem hodis naokoli z rdecimi lisami po nogah.

veet depilacijska krema je mocna zadeva in unici se mosko grmovje na nogah. samo kako minuto dlje pusti. pazi na alergije.

depilacijska krema je bolj fina od britja, ker dva dni kasneje ne bode. zraste pa enako hitro, ko pri britju.

jaz imam doma depilator, ki je nekaksen brivnik, samo ne brije ampak puli. kmalu se navadis in ne boli vec. deluje pa kot elektronska pinceta. test: vzames pinceto, izpulis, ce res boli, potem zadeve raje ne uporabljaj.

glede trsih dlak. to je lari fari. dlake ne ratujejo trse, ampak samo odrezane so tako, da imas tak obcutek. pri britju zraste dlaka ven v obliki podolgovateva valja, pri depilaciji pa stozca. to je samo varka. pri britju obraza mislite, da bolj, ko se brijete, vec raste.. jasno, ker ste se zaceli briti pri 14, ko se ni bilo ravno kocin, zdaj pa so. to je samo varka. kocine pa z leti ratujejo trse, ne glede na britje.

sem slisala, da moski pri okoli 30 fasejo ljubavni tepih na hrbtu, pa ceprav so imeli pri 20 po prsih komaj kaj. odvisno od genov.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

perci ::

trillian: Ma nimas cist prow tole glede trdote dlak. Jst recimo mam shohcene dlakce med podpazudho in tricepsom. In glej ga zlomka, ko sem se zacel briti pod pazduho, so tiste dlake, ki sem jih pobril tam ze malo proti tricepsu ful bolj črne in trše kot so bile prej. In tudi od tistih, ki so čist zraven. Tko, da mislim, da nimas prav :) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

BigWhale ::

> Ko smo ze pr higieni: Najbolj higienicno bi bilo,
> ce bi se brili povsod po telesu,

A dej no nehej, kdo ti je pa to povedal? Najbolj higienicno bi bilo, da bi hodili kar v sterilnem okolju naokrog, mar ne? Doma, pa vedno pod UV lucjo in pred vhodnimi vrati bazencek z razkuzilom...

... povprasaj malo imunologe kaj bi se zgodilo...

Najbolj higienicno je to, da se kolikor toliko redno umivas. Ne pa da si cel pobrit... Ideja, da moramo non stop odisavljeni in brez dlak hoditi naokrog je zgolj 'olepsevalna'. Brez veze...

Sicer pa zenske cez luzo se brijejo povsod. Roke, noge hrbte.....

ganzi ::

Sigurno rastejo trše in bolj debele in temne dlake..

edit: pa vedno več jih je bolj k briješ bolj rastejo
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

trillian ::

perci: cudno. meni se namrec to ni zgodilo. pa se brijem ze slabih 10 let pod pazduho.

jaz sem se vedno mnenja, da barvo in moc dlak pogojujejo leta in geni, ne pa britvica.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

perci ::

trillian: Mislim, da ti nimas prehoda dlak iz podpazduhe do tricepsa, tko da logicno, da ne opazis tega ;)

ganzi ::

ne, poglej kako trde dlake rastejo dekletom po nogah ... ampak samo tistim ki se brijejo.. in vsaka ki se začne brit ji začnejo trše dlake rast in bolj močne..
Vsaj men se tko zdi, lahko pa da se motim.
LP

trillian ::

perci: :)) jasno.. mislila sem britje vecje povrsine, kot je dejansko potrebno... kljub temu se povrsina temnejsih in daljsih dlak ni povecala.

glede nog pa takole. dekleta, ki imajo tanjse dlake se bolj redko brijejo ali sploh ne, dekleta z mocnejsimi, bolj redno.

mislim, da se porascenost oz kolicina le-te ne konca s koncem pubertete ne ustavi (samo upocasni).

bi bilo pa treba kako resno raziskavo o tem najti, kaj je pravzaprav res. moje izkusnje so pac take.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

jype ::

Ce cel dan stojite v ogromni flasi formaldehida nc ne zacnete smrdet, pa ce ste pobriti al pa ne.

Pa se bolj estetsko je, ker pocasi dobite bledozelen odtenek po celi kozi.

Pa se zelo higienicno.

BoGo ::

Hojla! Mislim da je že večina res bila povedana.

A fantje, ne pozabimo na eno dejstvo: res je volj vzburljivo, če je obrita muca, vendar pa ne gre to terjati samo enostransko. Res ti pripomore to pri oralnem odnosu, saj te nič ne ščegeta po nosu ;) ampak če se sami nismo pripravljeni obrit, potem to ni pošteno pričakovati od punce (razen če sama privoli). Če se že ne brijemo moramo upoštevati tudi to, da bo po oralnem odnosu ona končala s polnimi usti dlak ali pa se ne čudit, zakaj se tako smeje med oralnim odnosom, ali pa (bognedaj) še nos dol tišči.

Glede trdote dlak po britju najlepše priča pri nas brada, saj če smo se že dostikrat brili imamo zagotovo močnejše kocine na obrazu kot pa tisti, ki se nikoli v življenju ne obrije. Nekaj je odvisno tudi od genov, kakšne dlake podeduješ.

Zagotovo pa ni lepo dan ali dva po britju, saj če takrat muca ali pa kita ni obrita, pa je podobno, kot da bi se en ali druga s kaktusom ljubila
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.

V-i-p ::

Mah, mojo pustim, da dela kot hoče :) Če je obrita fino, če kdaj ni, pa pač ni . Se pa tudi jaz brijem pod pazduho in moram rečt, da je blo prvič zelo čudno, sedaj pa mislim da ne bi mogel spet imet tiste dolge dlake, pa poletje, vročina, uf...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

iskra ::

No glede pravičnosti, jaz se grem pri britju fair play. Sploh zaradi higiene, ker sm kar resno u basketu, se mi nabere precej svinjarije na dlakah tko da je fajn obrit zadevo oz. usaj skrajšat dlake na milimeter. Za punce velja isto, ker se tudi njim nabira neodstranljiva umazanija pa če hočej al ne>:D In še lepše se je lotit obrite mucke:D

Po prsih se pa res ne bi nikoli bril, ker mi je totalno nesmiselno ... Sploh pa če bi biu hudo poraščen se ne bi bril niti pod razno, ker bi zadeva postala samo še močnejša in iz ljubavnega tepiha bi imel ljubavni jogi.:D
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

BigWhale ::

F: Mujo, Francuzi to rade jezikom!
M: Ma dobro fato... ali mogu li, da stavim malo secera, ovo malo kiselo?
F: Ajde, stavi...
M: Jao bolan, Fato, de su mi suncane naocare?
F: Pa sta ce ti sad suncane naocare?
M: Ma, ide mi secer u oci, kad ti prdis...



Ja, jype... se strinjam... ;>

Gaby ::

Ce moski zahteva od zenske da se birje, potem lahko tudi zenska zahteva britje nazaj.. Na istih mestih seveda. Stvar je cisto preprosta.

Jaz sem imela zdaj 9 mesecev zarasceno, ker je nisem vidla. No, ce smo natancni je nisem vidla cca 5 mesecev. Obrila sem jo pred porodom, da sem babicam prihranila delo.. :D

Frizurce so luskana zadeva, vendar ne za vsako ceno. :))

d0rK ::

Torej ... Lih sm se zaceu praskat ko norc po dimljah tko da sm se spomnu na to temo;).

A smo ze najdl kksno resitev torej? Kako je s temi depilacijskimi kremami, ali nekaj....

Nch ... Gremo se brit :/

Double_J ::

Ja fantje, zbereš pač tako, ki ji še nič ne poganja. Potem ni problemov.:D
Dve šivanki...
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri brivnik? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
549155738 (1092) Klamzi
»

S čim se brijete? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42697783 (45236) šernk
»

Kakšen brivnik za britje po telesu kupit?!

Oddelek: Loža
188146 (5974) RejZoR
»

barva dlak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521238 (19002) 49106
»

Samo za moške (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514331 (11553) LordTado

Več podobnih tem