» »

za znoret

za znoret

krucymucy ::

A mi lahko kdo prosim pove, kva nej se nardim s to k**** gf2MX, ker jo bom dau cez kolen, pa zlomu:'(:'(:'(
Vse sm probu, kr sem se lohk spomnu.
detonatorji 12.00
frisn formatiran
...
Deus ex pa steka8-O
P.S.prej z v3, pa je vse delal kot je treba
TNX vnaprej
  • zaklenil: whatson ()

OZZY ::

Za deus ex obstaja 3d popravek ,ki vse pospeši.
Pa še nekaj. A si zbral pri pospeševalnik kot 3d pospeševalnik direct draw ali pa direct 3d. Al nekaj podobnega je v nastavitvah.
Go with the flow.

ChiefThunder ::

Tukaj si preberi in izbrskaj link.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Evil|One ::

Ja baje da ta GeForce2 MX kr naprej neki zafrkava.0:)
Whatewer

Binji ::

Se preden jo das cez koleno jo meni poslji. Dobis V3 v zameno:)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Evil|One ::

Ker v3 ker če misleš v3 3000 ga flashiri na 3500 in ti bo 100x boljš delu kot GeForce MX!!!:))
Whatewer

Makaron_hater ::

Z gf2 mx nb gnoj!
Kupi is v3 al pa ati radeona le.
Ta ti bo olajšal prihodnost. :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Zheegec ()

Evil|One ::

No sej to ti tud jest pravim. Ker v3 ti je še najboljš pa še kr pocen je.8-)
Whatewer

Makaron_hater ::

Voodoo3 3000 166@186 rules!!!!!
Quake3 timedemo 80FPS (full detail)
UT laufa kot urica.
Messiah pod 80FPS sploh ni padu.
NFS 5 kot po maslu iz ovinka
Celo Mechwarrior 4 sem obrnu brez problemov.
Da sploh ne govorim o Half life-u, ki na voodoo 3 laufa bolš kot na katerikoli drugi grafični kartici. Ampak res..BOLŠ KOT NA KATERIKOLI DRUGI.
Tko da:

NVIDIA NA GNOJ!

Kupte si Voodoo-ja 3,4,5 RESNO!
;)

ChiefThunder ::

ne pretiravat... ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

SpiDEr8 ::

Mislem nVidia zakon pravm jest loh de ti ne gre skup z drugim komponentam.... Drgač pa GeForce 1 zakon!!!!>:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

promocija ::

Voodoo je v ku***!!! To govorite samo zato, ker mate Voodoo, ko bi pa enkrat sprobal Geforca bi pa vidl razliko. In vam povem, da je očitna. Problem je samo to, da si z neta potegn detonatorje, pa nek crack se bodi za Deus Ex, pa ti bo Geforca gate trgu! Ti povem iz lastnih izkušenj, ker so men tud vsi špili full štekal, celo bolj ko prej na Rivi 16mb, pa sem to mal prejeb** pa je blo!

TESKAn ::

TESKAn je menju VooDoo - ja 3 2k za GF2 MX---mu je bilo brz zal, ko je pognal Deus EX - a...ZATIIIKANJEEE...tudi z najnovejšimi detonatorji in popravkom za deusa...svašta.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Makaron_hater ::

Mogoče se prej nisem dobro izrazil...
in mogoče me je kdo narobe razumel, zato še enkrat:

NVIDIA JE HUMUS, ČIGAR SMRAD SE RAZLEGA PO SVETU, IN FOLK KI KUPI TOVRSTNO GRAFIČNO KATRICO JE PRIZADET.

promocija ::

Jaz se s tabo ne bom prepiral. Prvo sprobaj, potem pa govor. Moj kolega ima celerona 850, 128mb, voodoo4 4500. Jaz mam PIII 650, 64mb, pa Geforca MX. Pa njemu špili trikrat bolj štekajo ko men, da o filmih rajš ne bi!

Da te čujemo pametnjakovič, kva boš pa zdaj povedu?
Ka maš pa ti za enga Voodoo-ja?

P.S. Lahk si tud prebereš test, ki se nahaja prav na Slo-Techu, in se ti bo mogoče v tisti gnili buči kej zbistril!

sirotka ::

Kdor je pameten ma Geforce 1, ista hitrost k gf2mx, če ne še bolša(preverjeno), pa ni nobenih problemov, kar se pa vodoja tiče, si požen 3d mark99(da ne kdo reku, da je pomankanje t&l krivo) pa se bomo pol naprej menil!!!

Evil|One ::

Kaj boš reku da je v3 slabš od geforce 1???
Whatewer

Administrator ::

Itaq da je Voodoo 3 bols.>:D

Dzos2 ::

Pred geforcom1ddr sem mel vd3200, voodoo je bil slapsi, mocno

Evil|One ::

Itaq da je sej je boljš od geforca2 se mi zdi.:))
Whatewer

krucymucy ::

Sej mislm, da sem najdu finto.
-Detonatorji 12.00
-d3d.dll patch za deus ex
-nenavita GF2 (deus ex je baje zelo občutljiva za OC-ne graficne kartice. Sicer dela, ampak se zacne potem zatikat. Patch ornk pomaga) TNX;)

Makaron_hater ::

Če govorimo o kompatibilnosti in tud o dost solidni hitrosti je V3 najboljša grafična kar jih je in jih bo obstajal.

Maš špil in ga inštaliraš in dela 100% (dobesedno DELA), in ni treba nobenih patchov vlečt z interneta in se podit za popravki driverjev, da ga lahko sploh zaženeš.
Pol ga pa še napiliš in laufa k zmešan.
Edino hladilnik morš zamenat, pa ventilator priklopit.
Men dons dela vsak špil normalno in stabilno.
Frendi k majo GF2 MX pa kolnejo vsak dan.
In se sekirajo in celo hodjo k men špilat.

Moj V3 je služu in mi še služi zelo vdano.
Ko mi bo odslužil, mu bom priredil koračnico in dostojen pogreb.
8-)

SpiDEr8 ::

ej krucymucy če ti grafična ni ušeč jo men prodej!!! Drgač pa je voodoo zanič frend je posneu original driverje s CD-ja pa mu je špil šteku ke je pa dau de mu softwersko poganja pa je delal 100% bull!!!! Drgač pa je voodoo propadu zato ker je bla preveč zastarela tehnologija pa predobra konkurenca!!!! GeForce zakon!!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

A.L.T. ::

Djte prosim vas folk, ne bluzite! GF (kir koli) navozi voodoota vsepovsod! Clo z V5 se lahk kosa (GeForce 1 sdr, da nebo pomote)! Pa ne tezit da je voodoo nevem kak kompatibiln pa driverji to in ono! 1. driverji se niti vec ne delajo za voodoota (razn ce se vas bo nvidia usmilla kar pa zlo mocno dvomim da bo :) moj GF2 dela s cist vsako igrco, brez vsakega stekanja (na 1600x1200x32 mam 50 FPS! zdj naj mi se pa oglasi jack k ma tulk z svojim predragim voodootom! (v UT) aja, pa da niti ne omejam tega da voodoo3 nedela v 32bini barvi.... ) driverji za GF pa se pojavljajo skor vsak tedn! In tisti k neki bluzite da je voodoo zakon in nevem ka to govorite zato ker ga mate sami in pac mislite da je to kar mate vi najboljse... teskan: probi instalirat driverje, popravke in ostalo, ker men dela Deus Ex brez popravkov cisto gladko...makaron, ki si ti dubu 80fps? na 640x480? tm je itak vse odvisno od pu in ne tolk od graficne. to da teb dela nfs5 na 640x480 (al clo na 800x600?:D) znosno je lepo no, sam men prebavi nfs5 na 1600x1200x32 cisto glatko, tak da nebluzi...|AMD|, ja sj, moj S3 z 2Mb pa tut navozi voodoota po celi crti...:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Administrator ::

S3 2Mb vs VOODOO 3 16Mb.A.L.T. mensezdi da bi v3 zmagu sam tko tak k**** pa zespet ni da bi se primerju z 2mb .>:D

A.L.T. ::

Priblizn tak kot voodoo3 vs GeForce1 !>:D
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Administrator ::

GeForce1 se nism mel tko da ne morem rec kako kej dela sam voodoo pa tud ni tok slb k ga mam jest pa lako recem da igrce lako se zmer igram normalno.>:D

A.L.T. ::

Sj ne pravim da je nevem kak slaba kartica, sam nemoras pa tut govorit da je enako (al clo hitrejsa) kot GF! Sj moji frendi majo vecinoma V3, sj jim igrce zaenkrat se laufajo, sam nebojo pa vec dolgo... naprimer giants, neverjamem da kom potegne na voodooti...
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.

Administrator ::

Ja itaq da bo enkrat v3 cist zanc sam zdej pa se kr dela.

abcde7 ::

ma za zdele je voodoo3 2000 čist zakon! Pa še lohk ga komot nadgardiš na voodoo3 3000!
Ma geforce(ma hrošče)

Administrator ::

Jest mam tud v3 2000@3000 pa je uredu.

Evil|One ::

Kaj se kregate no. Ti nehi s tistim geforce 1 ker ni nevem kok dobr in je slabši od v3
Whatewer

whatson ::

mislim da je problem rešen...
topic se je razvil v splošno pluvanje po nVidii in 3dfxu..
za to uporabnite ložo... (če vam teme Thomas prej ne zaklene... ):)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574925 (4230) Shadowman-x
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604485 (3759) Senitel
»

Tema za vse oboževalce 3DFXa -----> dol z Nvidijo !!!!!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1377843 (5913) goranTNT
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614762 (3758) Paramedic

Emboss Bump Mapping vs. EMBM

Oddelek: Zvok in slika
441525 (1198) undefined

Več podobnih tem