» »

BlueTooth težva

BlueTooth težva

[_MW_] ::

Dans sem kupo usb bluetooth adapter,...vse lepo inštaliram po navodilih tak da nisem nič narobe naredo....ko konča z inštalacijo mi pa vse ikone zginejo iz namizja in start menija več ni:\...,zato morn seveja resetirat. Ko pridem nazaj v winse mi pa usb adapter neja zazna kod da nebi bil priključen, ko kliknem na ikono v taskbar meniju mam možnost start using bluetooth, kliknem gor mi pa napiše Your Bluetooth Software license does not include use with this bluetooth device. [6]:( Kaj bi narejo kaka ideja?
Aja mam pa Windows Xp
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

denzl ::

kje si kupu pa tocno povej proizvajalca

[_MW_] ::

Kupo sem v rolanu v MB, proizvajalec pa je DIGITUS network.
Še slika:
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

denzl ::

vem ker je to sm ga ze vidu pa tud moj brat ga ma sam ne zivi pr men pa mu lahko to sporočim pa ti bo on pol mal pomagu ce bo hotu



seveda tudi drugi mu mal svetujte:D

[_MW_] ::

Zaj sem probo z drugimi drajveri ko sem jih našo na netu,....še vedno mi neja zazna da je priključen ampak ono za licenco zaj neja več napiše.
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

denzl ::

tko je jst mam tud podobn bluetooth pa sm mogu nove gonilnike gor nalozit pol sm se pa tri ure jebov da mi je to zalavfal.mal se sprobavi po drugih usb portih vklaplat,se mi zdi da more zapisknt k ga das not ce dela ce pa ne se ti pa carovnik prkaze za instal.

[_MW_] ::

Carovnik se pokaze za install od winsov samo neče gor posnet...software pa še mi ga vedno neja zazna. Ki si pa ti downloado drajvere ?
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [_MW_] ()

denzl ::

za moj bluetooth grem sam na google pa napisem epox pa mi vn vrze pa kliknm evropa pol pa driver download in to je to al pa se kje poiscem:D

[_MW_] ::

Ok BT mi dela zaj telefon pa vse mi zazna se konekta pa vse je OK. Ve kdo mogoče za kaki vredi program za pošiljanje fajlov na SE t610 prek BT?
tnx 4 help!
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

[_MW_] ::

Ok že mam ni treba iskat :D
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122153 (30979) Kunte
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497421 (6255) Lyon
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412574 (7336) [_MW_]
»

mam blem z grafo geforce 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
221457 (1177) FiKi7
»

Nenavadno dolgo zaganjajne winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
261584 (1177) Dean2

Več podobnih tem