» »

Simobil-Gprs

Simobil-Gprs

1 2
3
»

BigFoot ::

No meni moja Nokia 6310i dela na WinXP brez problemov, s temu da nisem inštaliral nobenih driverjev. Samo IR sem prizgal, jo postavil zraven PCa in se je povezalo. Potem sem pa samo naredil novo network povezavo (kot za dial-up) in vpisal telefonsko, username in password. To je vse.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

De_Rasor ::

Nc, težave nism rešu tko da sm zamenju tel. s starim :D in sem že veselo na Unlimited. Dela malo počasi, a zanesljivo lepo. LP

jRk0 ::

Hum, mene danes irc muci.
Za vsak server mi napise Connection Timeout.
Na stealthu pa to many connections global...

kako to? pred 8 urami mi je se delalo:)
vcasih se ocitno pojavi neki problem pr linku in drugih?
You fuck up once, you loose two teeth.

jRk0 ::

ah, link ne dela.

uni-mb pa arnes pa nimata vpisanih ip range-ov od simobila. sem poslal mail, da jih vpisejo. upam, da bojo cimprej :D
You fuck up once, you loose two teeth.

De_Rasor ::

Ma jst nevem več kaj je to. ;(( Že dva dni zapored se mi noče povezat na net. Mi napiše v stilu: TCP/IP reported error 718: The connection was terminated because the remote computer did not respond in a timely manner.
Zakaj za vraga mi noče delat, saj nisem nobenih nastavitev spreminju...?

jRk0 ::

ja, to meni tudi vcasih. telefon rebootas pa pol navadno dela:)
ampak skoraj nikol se mi v prvo prav ne poveze...verjetno krivo da sem doma, kjer ni tolko signala
You fuck up once, you loose two teeth.

De_Rasor ::

Tudi to sem probal, še vedno ne dela. Včasih mi napiše tudi:
Error 734: The PPP link control protocol was terminated.
Mislim ej, to novo leto se je pa lepo začelo...:\

De_Rasor ::

Juhej! :)) Končno se mi je uspelo povezat. In kaj sm naredu..čisto banalno stvar. Vse sm odinštaliru restartal in ponovno inštaliru vse skupaj. In stvar dela. Ja irc se tudi meni zadnje čase ne poveže...morm poskušat večkrat pa na vseh treh naših serverjih...aja...to sm šel z isdnjem, ko mi ni delu gprs...a je res da samo Link podpira gprs??

jRk0 ::

Zdravo,

Urejeno.

Srečno Novo Leto tudi vam in lep pozdrav,
Uroš Juvan
Arnes

Lino wrote:

> Dobro jutro,
>
> prosil bi vas ce lahko dodate ip-je od simobila. Namrec kaj se dogaja:
>
> [31/12/03|10:55:56] * Connecting to irc.arnes.si (6667)
> -
> * Identd request from 193.2.1.34
> * Identd replied: 2593, 6667 : USERID : UNIX : toty
> [31/12/03|10:56:46] Closing Link: jrk0^[toty@80.95.226.113]
> (Unauthorized connection)
>
> Torej, lepo prosim, da dodate se ip range od simobila, da se lahko
> konektam na vas server.
>
> #si.mobil (SI.MOBIL d.d.)
> 80.95.224.0/20
>
> Najlepsa hvala.
>
> Lep pozdrav ter srecno novo leto, Lino
You fuck up once, you loose two teeth.

dzone ::

Zna li kdo nastavitve za WAP,GPRS,MMS za PANASONIC GD87.

Driskan ::

Alo!

Zaj sn cito malo o tem gprs-jcku.. Uporablam ga ze skoraj 2 leti in downloadam tam okrog 3 giga na mesec.. mam telefon siemens m50 in mi gre tam povprecno 5 kilo bajtov downloada, pa 1 uploada, pa to majo tak vsi vrjetno samo en kanal za upload..
Glede Y kabla.. to si lahko vsak doma sam naredi, odpres data kabl, pa prilotas zraven adapter, ce te zanima kam, pa si poglejas pine od rs232 it think..

Aja pa telefon se neja tak hitro sfuka.. res da mi je prvi crkno, samo pomoje je blo z baterijo nekaj narobe, ker povezalo se se je, pa je delalo tam okrog 5 min, pa je ze crknil, a vseeno so mi menjali celi telefon razen plastike, saj je bil se v garanciji.

No na ircu sem naso enega ki ma tudi gprs unlimited, pa je rekel da mu downloada 15kb/s. Tega mu seveda nisem vrjel, zato sem htel da dol vlece nekaj, pa mi poslje screenshot.. in res, 15kb/s.. mislim halo, to sploh niti teoreticno ni mogoce pri gprs, niti nasi operaterji ne dovolijo, what 2 fuck? Ima pa T610 prek bluetootha..

Aja pa se nekaj. Ce ste zadnje case surfali kaj po www.simobil.si ste lahko opazli, da se je unlimited paket podrazil na 15k sit, a na simobilu pravijo, da je to samo za nove uporabnike, pa meni tu ni nic kaj dosti jasno.. ve kdo kaj o tem? No vem da delajo EDGE, pa da nucajo dnar:D

[_MW_] ::

Malo stara tema,... pa vseeno...

Kolko se placa prenos 1kb podatkov v eni seji... ti samo zaokrozi na 10kb? Ker je to kao minimalen prenos na eno sejo?
Eni pravijo 10kb eni 1kb ....
Upam da je razumljivo
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

CaqKa ::

080404040
poveš kateri paket imaš in jih vprašaš kolko imaš obračunski interval pri gprsu.
jaz vem da imam 10 kB

globoko grlo ::

nisem vsega bral tko da je mogoče že kdo to povedal, Simobil ima gprs 80 kbps, edge pa 230 kbps

lp

[_MW_] ::

nisem vsega bral tko da je mogoče že kdo to povedal, Simobil ima gprs 80 kbps, edge pa 230 kbps


lol? ne sprasujem po hitrosti povezave...
drugace pa hvala CaqKa
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobilov internet unlimited preko gprs-ja se splača

Oddelek: Omrežja in internet
293625 (2590) tictac
»

Telefon samo za GPRS

Oddelek: Mobilne tehnologije
131772 (1545) Plocnik
»

Kateri mobitel z BT in GPRS

Oddelek: Mobilne tehnologije
101439 (1362) Caligula
»

SMS preko GPRSa

Oddelek: Loža
201983 (1766) Primoz78
»

Mobilna konkurenca ADSL/KABEL ponudnikom?

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
142541 (2541) alien-w

Več podobnih tem