» »

bizarni problemi z routerjem

bizarni problemi z routerjem

gkovac ::

Kupil sem PLANET Broadband router XRT 401D in nanj priklopil 4 računalnike. Problemov z priklopom in nastavitvijo nisem imel in v nastavitvah routerja nisem nič kompliciral (pač standardne privzete nastavitve brez firewalla). Zadeva je brezhibno delovala par dni sedaj pa imam tako čudne probleme, da sem že okrivil tudi gremline za njih.:D

Primer1: pridem v službo, vžgem računalnike in dela vse, mreža, net, skratka ni panike. Sredi dneva mi na dveh računalnikih (vedno samo teh dveh) javi, da me je odklopil iz mreže in sicer za 10 sekund in potem me priklopi nazaj zgodi se pa na obeh hkrati. To se ponovi ene parkrat in potem spet cel dan dela brez problemov. :\

Primer2: pridem v službo, prižgem računalnike in net ne dela, mreža pa ??!!?? :'( ;) resetiram router in zadeva deluje naprej, kot da se ni nič zgodilo.

Najprej sem krivil temperaturo v pisarni, ampak kmalu ugotovil, da to ni to. Morebiti kabli, ampak zakaj kar naenkrat če so prej delali brezhibno. Nastavitve Routerja ??? ampak zakaj če dela normalno le z občasnim sra$%#m? :'(

Ima kdo kakšno idejo??
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

hruske ::

garancijo uveljavit?

MadMax ::

A ni bilo o Planet-ovih zadevah napisano že dovolj slabega?
Nesi nazaj, pa doplačaj za kaj bolj konkretnega.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1782554960 (3229) Kroos
»

Vista - "Local only" mrežna povezava?

Oddelek: Operacijski sistemi
352324 (1677) r0Kk
»

Telemach in fixiranje ip-ja na mrezno kartico

Oddelek: Omrežja in internet
131581 (1341) Xplicit
»

router+adsl

Oddelek: Pomoč in nasveti
222185 (1959) TribesMan
»

sesuvanje mreže (router)

Oddelek: Pomoč in nasveti
352827 (1812) motorist

Več podobnih tem