» »

Norton Antivirus strikes again (mail problem)

Norton Antivirus strikes again (mail problem)

Jeebs ::

Bemti, mam dost čudn problem, za katerga pa ne vem, če bi tokrat kr NAV okrivil (vse sm preveru 2x). Fora je namreč v tem, da mi iz Outlook Express (fuj!) normalno pošilja pošto, iz Netscape Maila, pa mi jo je odhodni server kar naenkrat začel zavračat.;( Dobim namreč tole...

Error: "Your email message was unable to be sent because your mail server rejected the message." (1003,11) or (1003,12)

Glede na prejšnje izkušnje sm preveru nastavitve Nortona in Netscape-a, ampak OČITNO (mogoče sm kej spregledu:\ ) je vse OK. A ima mogoče kdo kakšno idejo? Imam pa najnovejšo verzijo Netscape in Norton Antivirus (2004 polno updejtan). Včasih vem, da sm se zafrknu pri uporabniškem imenu (pisalo mi je anze.svajger namesto asvajger), ampak tokrat sm VSE preveru. Probu sm tud izklopit preverjanje odhodne pošte, pa ne pomaga. ;( Prejemam pa pošto lahko. Prav tako jo lahko pošiljam AMPAK samo z Outlook Express. Z Netscape pa noče in noče poslat. ;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

5 minut kasneje: Še 1x sm temeljito preveru nastavitve. Prav tako zbrisal SMTP server nastavitve in ga nastavil znova. Stanje ostaja enako.:'( :'( :'( :'( :'( :'(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

boych ::

sorry JEEBS ker se motam v post!
jaz pa z outlookom lahko normalno pošiljam in sprejemam pošto, ne morem pa odpreti priponke, ko kliknem na sponko se mi pokaže ime file-ja a je sivo obarvan in ga ne morem klikniti!!(je možno, da je zato kriv Zonealarm??) samo sem ga zbrisal pa še itak ne gre!! kaka ideja??

Sims ::

boych: TOOLS -> OPTIONS -> SECURITY -> potem pa piše "Do not allow attachments to be sawed or open ..." Skratka tiso izklopi in ne bo več sivo ...

LP,

Sims

Jeebs ::

What about me? A res noben ne ve kaj bi blo narobe?:'( :(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

ginekolog ::

sem imel isti blem z NAV, in sicer OE mi je na cajte nehal prejemat pošto. Če sem izklopil norrton email check ali restartal mašino, je bilo ok. No pol pa sem NAV dol vrgel in dal gor NOD32. Dela BP, hitro, malo sredstev požre.
Divers do it deeper.

boych ::

Sims:
ogromno ti hvala je šlo za zivljenje in smrt!

še enkrat sorry jeebs!!

Jeebs ::

Ni blema. BTW, pr men je problem pri POŠILJANJU pošte in NE pri prejemanju.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Sej sm obupal. 5x preveru VSE, probu vse mogoče, vprašu na SiOL... Jutr gre stvar na novo gor (Netscape pa antivirus). Če bo treba format, me pridte kdaj v LJ-Polje obiskat.:|
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()

Jeebs ::

Zdej bom pa počas zgubu živce.;(( Na novo inštaliru Netscape, dol vrgu Internet Security in Norton System Works, pa mi sedaj Netscape s podobnim sporočilom sporoča, da je server zavrnu mail.;(( Grrr!!! Ma to sm že vedu, kaj narest, da se zrihta pa sm pozabu. A se kdo spomni? Vem da je neka res glupa fora.8-O
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Še error:

Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Peesda, znoru bom. Po 2 tednih jebanja, ko sm probu dobesedno vse, sm se dons spravu spremenit ime pošiljatelja iz ''Anže {Andre} Švajger'' v samo ''Anže Švajger'' in pa pri SMTP sem dal stran kljukice pri ''use name and password'' in stvar DELA. Za popizdit!;( P.S.: Na SiOL helpdesk naj pa že končno zaposlijo en folk, k bo vedu več povedat kakor ''na strani http://...... maš navodila...''. GRRRR!!!!;(
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeebs ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273516 (18447) Matko
»

Siol mail, T-2 internet

Oddelek: Omrežja in internet
4818498 (16846) barakus
»

Pošta problem

Oddelek: Programska oprema
355098 (4583) Kv1DR_K1LL3R
»

Netscape Mail 7.02

Oddelek: Programska oprema
121035 (953) Jeebs
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96437 (6225) hanuman

Več podobnih tem