» »

Argh..me je kr streslo ko sm to prebral

Argh..me je kr streslo ko sm to prebral

||_^_|| ::

Thomas ::

Baje se je Gogolj vse življenje bal, da ga bodo živega zakopali in baje se mu je to res zgodilo.

Tudi baje, sa poročila o obrnjenih mrličih močno pretirana. Do takih efektov ponavadi pride zaradi razpadanja trupel.

Odvratna tematika ... (na pa tema).
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

ŽirC ::

Zdej dajejo alerme vcasih pa vrv povezano na zvonec, iste scena druga tehnologija.


Lp, ZirC

BigWhale ::

Vcasih so jih veliko zagrebli samo na pol mrtvih... Potem so bile pa krste na notranji strani cisto spraskane mrlici so imeli pa precej polomljene nohte...

;) Raj se dajte kremirat ;)

Yohan del Sud ::

Kako se je blondinka maščevala krtu?

Dala ga je živega zakopat! :P

ŽirC ::

Kva bojo dal pa v pec k se pr 800 stopinjah celzija truplo dvigne, kurjacu pa nc jasen 0:)


Lp, ZirC

BigWhale ::

Gasilni aparat? ;)

BlackHole ::

Še boljše, pištolo. :P

NoUse4AName ::

z srebrnimi kroglami in kriz okol vrata :)

perci ::

Jst bi lepo v vsako krsto vgradil malo eksploziva, ki ga lahko zakopani detonira ob morebitnem zbujanju. Sej je fajn tale ideja o odkopavanju, sam ko se "mrlič" enkrat zbudi v krsti je ponavadi ze prepozno, da bi ga odkopali.IMHO.

Dr_M ::

kaj pa tabletka cianida? :)
al pa liter zveplene kisline? >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

IR Babun ::

Al pa šus u glavo preden ga pokoplejo ;)

Matev ::

kako lahko v krsti hipernira

če pa je količina kisika pod zemljo sila majhna


sicer pa če ni pulza tudi ni prekrvavitve in možgani odmrejo v parih urah (par deset minut)

pulz (ali dihanje ali telesna toplota itd....) bi se pa mislim da morala preveriti ko nekoga razglasijo za mrtvega in tudi potem

OmegaBlue ::

Par deset minut my ass, možgani dobijo nepopravljive poškodbe po 4 minutah brez kisika po 6 si že kar brez upanja, no mogoče si lahko zelenjavca.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldy ::

Hja no, sem slišal neko žensko, da jo je njena mama objela ko se je sklonila nad njo v (ma ne vem kako se v pravilni slovenščini reče prostoru, kjer te hranijo preden te pokopljejo) :\
Sam to je bilo dolgo časa nazaj, danes bi gotovo odkrili, če je še kaj življenja v tebi.

Saj baje lahko naročiš, da ti prebodejo srce, preden te položijo v grob.

A je to res, da te v krematoriju, ko prižgejo plin, začne premetavati - podobno kot se obnaša polivinil nad ognjem?

Alec999 ::

glede na to da je blo na Discovery da so folx po 30 minut do ene ure ozivel brez poskod (k so bli na hladnem) bi reku da je tud po 6 minutah upanje

Dr_M ::

ja sam ne ce si v trugi zaprt vs panicen v taki vrocini.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OmegaBlue ::

Alec999 pri podhlajencih je drugače se jih oživlja tudi 3 ure, v "normalnih" okoliščinah si po 6 minutah rastlinca.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

perci ::

Omegablue:
Eno je, da človeku zmanjka kisika, drugo pa, da so možgani brez. Če v krsti zmanjka zraka, to ne pomeni, da boš po 4 minutah imel že nepopravljive posledice, po 6 boš pa že rastlina.

Osebno imam rekord brez kisika 4 minute 30 sekund pa nisem niti v nezavest padel. Najboljši apnejisti zdržijo zavestni brez kisika 6+ minut. Ampak dejstvo je, možgani takrat še niso brez kisika, takrat po krvi še cirkulira kisik.

OmegaBlue ::

Da citiram "sicer pa če ni pulza tudi ni prekrvavitve in možgani odmrejo v parih urah (par deset minut)"

Get my point? Mislim da ti ko zadržuješ sapo imaš pulz.. :D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

perci ::

ja, tvoj post sem vzel iz konteksta, mas prav, my bad :8)

BigWhale ::

Hm, jaz sem bil na 3 minutah in 20 sekundah v srednji soli, potem sem pa nehal trenirat.... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znanstveniki delno oživili možgane prašičev več ur po smrti

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
276262 (3958) -Nevsky-
»

Spet makete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19413310 (9642) ŽirC
»

Vprašanje ilegalnega kajenja

Oddelek: Loža
382230 (1435) Poldi112
»

Tiger vs. T-34 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18310691 (8531) ŽirC

Več podobnih tem